Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Twee gestoken tafeltjes 4239
Twee gestoken tafeltjes
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Mahonie linnen kabinet 4232
Mahonie linnen kabinet

Resultaat:

800 EUR

J. Schipper, Leuve-haven Rotterdam 1129
J. Schipper, Leuve-haven Rotterdam
Startprijs 200 EUR
Japanse Imari petroleumlamp, H 44 cm. 7431
Japanse Imari petroleumlamp, H 44 cm.
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Drie Hollandse 17e eeuwse antiquarische boeken 2290
Drie Hollandse 17e eeuwse antiquarische boeken

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Antieke wandgarderobe, 1900 2283
Antieke wandgarderobe, 1900

Resultaat:

50 EUR

Twee messing dekselvazen, 1900 2276
Twee messing dekselvazen, 1900
Startprijs 30 EUR
Toegeschreven aan Jan Otten, Landschap met boerderij 1093
Toegeschreven aan Jan Otten, Landschap met boerderij
Startprijs 50 EUR
Verkocht
G.C. Krol, Twentse boerderij 1086
G.C. Krol, Twentse boerderij

Resultaat:

130 EUR

18e Eeuws Chinees bord Ø 23 cm. 7395
18e Eeuws Chinees bord Ø 23 cm.
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Lot schilderijlampen (9 st.) 2240
Lot schilderijlampen (9 st.)

Resultaat:

90 EUR

A. de la Riviere, Rotterdamse markt met figuren 1079
A. de la Riviere, Rotterdamse markt met figuren
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Afrikaans etnografisch masker 2233
Afrikaans etnografisch masker

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Struisvogel ei onder stolp 2226
Struisvogel ei onder stolp

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Tien messen met plated heft 284
Tien messen met plated heft

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Willem Witsen, Dorpsgracht 1043
Willem Witsen, Dorpsgracht

Resultaat:

800 EUR

Ben Viegers, Boerin in stal 1036
Ben Viegers, Boerin in stal
Startprijs 700 EUR
J.H. Weissenbruch, Landschap met boerderij 1029
J.H. Weissenbruch, Landschap met boerderij
Startprijs 1.600 EUR
Verkocht
Mosterdpot 277
Mosterdpot

Resultaat:

135 EUR

Engels zes-delig plated sevies 270
Engels zes-delig plated sevies
Startprijs 80 EUR
Chinees porseleinen tafellamp, H 37 cm. 7388
Chinees porseleinen tafellamp, H 37 cm.
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Kleine revolver, L 11 cm. 2751
Kleine revolver, L 11 cm.

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Enkelloops jachtgeweer, L 122 cm. 2744
Enkelloops jachtgeweer, L 122 cm.

Resultaat:

250 EUR

Belgisch parade sabel, 1910 2737
Belgisch parade sabel, 1910
Startprijs 250 EUR