Zeven oude Chinese muntstukken. Divers. Afmeting: Ø 3 - 3,7 cm. In goede staat.
Vijf polychrome Delftse Fayence borden met bloemvaas decor. Circa 1900. Met merktekens 'de Klaauw'. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.
Drie delen Japans Imari porselein. 19e Eeuw. (1) Kom met dansende figuur + vier tekens bodemmerk. (2) Kraagvaas met figuren/kippen decor. (3) Vaas, floraal/goud decor + bodemmerk. Afmeting: 16 - 31 cm...
H. van de Burgh. 19e Eeuw. Hollandse School. Landschap met boerderij, koeien en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 38 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels, onder andere steur + baars. Kang Xi. Alle gelijmd. Afmeting: Ø 11 - 13,5 cm. In matige staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Romantisch landschap bij avond met schapen en herder. Olieverf op paneel. Afmeting: H 48 x B 65 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi dekselvaas met geisha's in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Zes Japanse Imari porseleinen kop en schotels. 19e Eeuw. Floraal/goud decor. Drie kopjes goed. Twee kopjes haarlijn. Eén kopje chip. Eén schotel chip. Afmeting: 5 - 10 cm. In redelijk/goede staat.
Lot oude Chinese muntstukken. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 2,2 - 4 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1880. Dorpstraat met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 47 x B 36 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met floraal decor. Minimale chip. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen borden. Floraal/haan/goud decor. Circa 1900. Afmeting: Ø 24 cm. In goede staat.
Kleine Chinese Yixing trekpot met rood glazuur, floraal en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 6,5 x 9 x Ø 5,5 cm. In goede staat.
van Noort. 21e Eeuw. Strandgezicht Zandvoort met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose geurverdrijver met figuren/goud/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: 10,3 x Ø 9,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met oranje/rood glazuur en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6,3 x Ø 9,8 cm. In goede staat.
A. Potgieter. 1899 - 1982. Stilleven met fruit, bloemen et cetera. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.
Grote Japanse Imari porseleinen sierschotel. Floraal/goud decor. 19e Eeuw. Eén chip. Afmeting: Ø 44,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden met landschap/goud decor. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.
Corry Leushuis. Hengelo. Modern stadsgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 120 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose vaas op vergulde messing console. Figuren/floraal/goud decor. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse neo-gotische één-deurs kast met snijwerk en ijzeren slot. Eikenhout. Afmeting: 140 x 97 x 40 cm. In goede staat.
Monogram + 1851. 19e Eeuw. Vissersvolk bij netten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 31 cm. In goede staat.
Twee-delige mahoniehouten boekenmolen. 20e Eeuw. Afmeting: 62 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen met krijger decor. Met bodemmerk. Twee grote vazen, gelijmd. Kleine vaas, gaaf. Afmeting: H 25 - 34 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke wortelnoten theetafel met lade en klauwpoten. Circa 1900. Holland. Afmeting: 67 x 80 x 51 cm. In goede staat.
Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Besneeuwd Duits landschap met dorp in dal. Olieverf op paneel. Afmeting: H 37 x B 54 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen maanvaas/pelgrimvaas met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse palissander speeltafel. Circa 1820. Empire. Fineerschade. Afmeting: 73 x 90 x 45 cm. / 73 x 90 x 90 cm. In redelijke staat.
Gesigneerd. Indiase /thaise School. 18e - 19e Eeuw. Voorstelling met figuren, geiten, olifant, varaan, paard, boeddha figuren en spreuken. Aquarel op papier. Afmeting: H 33 x B 43 cm. In goede staat.
Antieke draaibare Jugendstil bureaustoel van beukenhout met lederen zitting. Circa 1910. Afmeting: 80 x 61 x 50 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen gecontourneerd bord met blauw glazuur. Floraal/vlinder/goud decor. Afmeting: Ø 24 cm. In goede staat.
Wortelnoten salontafel met klauwpoten van pander. Holland. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 74 cm. In zeer goede staat.
Duitse kersenhouten gepolitoerde halve maantafel met lade. 20e Eeuw. Afmeting: 65 x 75 x 29 cm. In goede staat.
Vergulde barok-stijl spiegel met facet geslepen spiegelglas. 20e Eeuw. Afmeting: H 86 x B 60 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen balustervaas met draken, figuren en floraal decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen gemberpotten met figuur in landschap decor. Afmeting: H 24 x Ø 21 cm. In goede staat.
Zeer smalle antieke vergulde houten spiegel. Circa 1900. Afmeting: H 205 x B 24 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten Louis Seize commode met volle geëboniseerde zuilen, hekwerk en messing ringbeslag. Circa 1800. Afmeting: 95 x 47 x 86 cm. In goede staat.
Engels secretaire met glasopbouw. Circa 1820. Massief eiken. Met bovenin twee glazen deuren. Onderin vijf lades + schrijfblad. Afmeting: 226 x 117 x 53 cm. In goede staat.
Antiek Chinees porseleinen vaas met rondom figuren decor + bodemmerk 18/19e Bovenrandschade. Afmeting: H 20 cm. In redelijke staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met landschap/pagode decor. Beide haarlijn. Eén kom chip. Bodemmerk. Afmeting: H 5,5 x Ø 11,6 cm. In goede staat.
Groot notenhouten 50er-jaren dressoir. Vier lades + twee deuren. Afmeting: 220 x 85 x 55 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen republiek wandvaas met berglandschap/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Engelse 19e eeuwse mahoniehouten etagere tafel met gecontourneerde omranding. Afmeting: 84 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Hollandse wortelnoten porseleinkast met hoge deuren + lade. Barok-stijl. 235 x 53 x 255 cm. In goede staat.
Lot van dertien delen Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Divers. Beschadigd. Afmeting: 4 - 15 cm. In matig/redelijke staat.
19e Eeuwse Franse kersenhouten linnenkast met kroon. Circa 1830. Afmeting: 228 x 61 x 150 cm. In goede staat.