Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren botermes 271
Zilveren botermes
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Franse linnenkast van kersenhout 4236
Franse linnenkast van kersenhout

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Gouden armband met granaat 651
Gouden armband met granaat

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Lot koper/tin werk 2094
Lot koper/tin werk

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antiek Perzisch Heriz kleed, 174 x 149 cm. 4504
Antiek Perzisch Heriz kleed, 174 x 149 cm.

Resultaat:

950 EUR

Twee antieke Franse kandelaren 2111
Twee antieke Franse kandelaren
Startprijs 375 EUR
Ring met roosdiamant. 664
Ring met roosdiamant.
Startprijs 900 EUR
Verkocht
Bidkleed, 56 x 84 cm. 4521
Bidkleed, 56 x 84 cm.

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Twee grote 19e eeuwse melkkannen 2128
Twee grote 19e eeuwse melkkannen

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Witgouden ring met zirkonia's 681
Witgouden ring met zirkonia's

Resultaat:

100 EUR

Antiek bronzen beeld, Meisje 5014
Antiek bronzen beeld, Meisje
Startprijs 180 EUR
2x Zandstenen leeuw 2145
2x Zandstenen leeuw
Startprijs 4.250 EUR
Hematiet collier 698
Hematiet collier
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Bronzen stier naar Picasso 5031
Bronzen stier naar Picasso

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Tien antieke tegels 2162
Tien antieke tegels

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Bronzen Neptunes/Poseidon met drietand 5048
Bronzen Neptunes/Poseidon met drietand

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Gouden V-ring 715
Gouden V-ring

Resultaat:

350 EUR

Antiek emaille reclamebord, 1920 2179
Antiek emaille reclamebord, 1920
Startprijs 60 EUR
Indonesisch snijstuk, H 47 cm. 5065
Indonesisch snijstuk, H 47 cm.
Startprijs 90 EUR
Gouden oorstekers 732
Gouden oorstekers
Startprijs 100 EUR
Vier Heilig beelden 5082
Vier Heilig beelden
Startprijs 70 EUR
4x Boeddha tuinbeeld 2213
4x Boeddha tuinbeeld
Startprijs 60 EUR
Twee antieke bronzen figuren 5099
Twee antieke bronzen figuren
Startprijs 50 EUR
Gouden oorstekers en hanger 749
Gouden oorstekers en hanger
Startprijs 150 EUR
Sculptuur naar J. Altorp, Aap 5112
Sculptuur naar J. Altorp, Aap
Startprijs 650 EUR
Verkocht
Vergulde pen, Dupont 2230
Vergulde pen, Dupont

Resultaat:

50 EUR

Indonesisch houten figuur 5106
Indonesisch houten figuur
Startprijs 25 EUR
Verkocht
Kleine model koets 2247
Kleine model koets

Resultaat:

130 EUR

Zilveren armband met jade 766
Zilveren armband met jade
Startprijs 150 EUR
Verkocht
8x Swarovski figuren 5511
8x Swarovski figuren

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Drie delen antiek glaswerk 5528
Drie delen antiek glaswerk

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Gouden oorstekers met granaat 783
Gouden oorstekers met granaat

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Twee kraantjeskannen 2264
Twee kraantjeskannen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Witgouden collier met amethist 800
Witgouden collier met amethist

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Duitse Meissen sculptuur, H 17 cm. 6002
Duitse Meissen sculptuur, H 17 cm.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
2x Gietijzeren ballerina 2281
2x Gietijzeren ballerina

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Twee grote vazen in Sevres-stijl, H 52 cm. 6019
Twee grote vazen in Sevres-stijl, H 52 cm.

Resultaat:

400 EUR

Barnstenen colliers 817
Barnstenen colliers
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Groot tuinbeeld van putti met rozen, H 67 cm. 2294
Groot tuinbeeld van putti met rozen, H 67 cm.

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Antieke Hollandse tabakspot, H 37 cm. 6036
Antieke Hollandse tabakspot, H 37 cm.

Resultaat:

300 EUR

Pallas adora automaat 834
Pallas adora automaat
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Drie-delig 18e eeuws Delfts kaststel 6053
Drie-delig 18e eeuws Delfts kaststel

Resultaat:

300 EUR

Koperen houtbak 2311
Koperen houtbak
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Ongesigneerd, Interieur met figuren 1008
Ongesigneerd, Interieur met figuren

Resultaat:

550 EUR

Drie delen antiek snijwerk 2328
Drie delen antiek snijwerk
Startprijs 40 EUR
Verkocht
30x Landschap tegels in cirkel 6070
30x Landschap tegels in cirkel

Resultaat:

325 EUR

H. v.d. Burgh, Landschap met boerderij 1025
H. v.d. Burgh, Landschap met boerderij
Startprijs 1.400 EUR
Verkocht
Ongesigneerd, Romantisch landschap bij avond 1038
Ongesigneerd, Romantisch landschap bij avond

Resultaat:

500 EUR