Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Engelse tafel
Startprijs 200 EUR

Engelse 19e eeuwse mahoniehouten etagere tafel met gecontourneerde omranding. Afmeting: 84 x 50 x 50 cm. In goede staat.

Zilveren collier en hanger Hans Hansen
Resultaat: 120 EUR

Bijzondere zilveren collier met hanger, 925/000. Ankercollier met daaraan een grote strakke ronde hanger van Hans Hansen, Denmark. ca 1960. ø5,5cm. lengte 60 cm. Totaal ca 40,2 gram. In goede staat.

Gouden tandenstoker
Resultaat: 150 EUR

Geelgouden tandenstoker, 585/000, met guilloche bewerking en hangeroog. 8,5cm. Brutogewicht 5,3 gram. In goede staat

Chinees bord Ø 24 cm.
Resultaat: 90 EUR

18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen gecontourneerd bord met blauw glazuur. Floraal/vlinder/goud decor. Afmeting: Ø 24 cm. In goede staat.

Hollandse porseleinkast
Resultaat: 1.200 EUR

Grote 19e eeuwse Hollandse wortelnoten porseleinkast met hoge deuren + lade. Barok-stijl. 235 x 53 x 255 cm. In goede staat.

Zilveren tablet
Startprijs 100 EUR

Zilveren tablet, 925/000, ovaal gecontourneerd model met omgeslagen rand. MT.: Wilhelm Binder, Schwabsich Gmund. ca. 119 gram. 20x12x0,5cm. In goede staat

Zilveren suikerstrooier
Startprijs 80 EUR

Zilveren suikerstrooier, 833/000, Empire, met schuitvormige bak versierd met zaagwerk en voorzien van parelrand. MT.: Onduidelijk, vermoedelijk Rotterdam, jl.:Y:1805. 8x14cm. ca 28 gram. In goede staa...

Franse linnenkast van kersenhout
Resultaat: 250 EUR

19e Eeuwse Franse kersenhouten linnenkast met kroon. Circa 1830. Afmeting: 228 x 61 x 150 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 35 cm.
Resultaat: 600 EUR

Chinees porseleinen balustervaas met draken, figuren en floraal decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Zakhorloge
Startprijs 60 EUR

Zilveren zakhorloge, 800/000, met witte emaille wijzerplaat met decentrale secondewijzer. De rand en de achterzijde van het horloge zijn voorzien van een bewerking. ø 44mm. mechanisch, werkend. In goe...

Zilveren tabakspot
Startprijs 360 EUR

Zilveren tabakspot, 934/000, rechthoekig gecontourneerd model met ribben op de hoeken, geplaatst op een bolle zilveren voet met gecontourneerd zwart houten basement. De tabakspot is voorzien van een d...

Twee Chinese gemberpotten Ø 21 cm.
Startprijs 200 EUR

Twee grote Chinees porseleinen gemberpotten met figuur in landschap decor. Afmeting: H 24 x Ø 21 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 20 cm.
Resultaat: 140 EUR

Antiek Chinees porseleinen vaas met rondom figuren decor + bodemmerk 18/19e Bovenrandschade. Afmeting: H 20 cm. In redelijke staat.

Zilveren ring en oorstekers multi colour
Startprijs 80 EUR

Zilveren ring en oorstekers, 925/000, met multi colour zirconia's. Bandring en bijpassende halfronde creolen beiden pavébezet met zirconia's in multi colour. De zetkast is voorzien van een geoxideerde...

Twee Chinese kommen Ø 11,6 cm.
Startprijs 100 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met landschap/pagode decor. Beide haarlijn. Eén kom chip. Bodemmerk. Afmeting: H 5,5 x Ø 11,6 cm. In goede staat.

Collier met parel en jade
Startprijs 90 EUR

Collier van zoetwaterparels en gefacetteerde jadekralen bevestigd aan een geelgouden bolsluiting met ribbewerking. ø 8,5 mm. lengte 43 cm. In goede staat

Gouden armband met granaat
Resultaat: 850 EUR

Geelgouden armband, 585/000, met granaat. Armband gemaakt uit 8 ovale schakels met een geschulpte rand met graveerwerk, bezet met een ovaal gefacetteerde granaat. De armband is voorzien van een bakslo...

Beschilderde schooltas
Startprijs 60 EUR

Hollandse eikenhouten beschilderde schooltas met afbeelding van Skutsje. 20e Eeuw. Afmeting: 35 x 20 x 9 cm. In goede staat.

Zilveren botermes
Startprijs 80 EUR

Zilveren botermes, 833/000, met agaten heft, gecontourneerd zilveren lemmet fraai versierd met graveerwerk. MT.: G.W.Uriot, Amsterdam, jl.:T:1853. 19 cm. In goede staat.

Antiek Perzisch Heriz kleed, 174 x 149 cm.
Resultaat: 950 EUR

Antiek Perzisch Heriz kleed. Gharadje. Met bont floraal decor. Circa 1900 - 1920. Afmeting: 174 x 149 cm. In goede staat.

Ring met roosdiamant.
Startprijs 900 EUR

Zilver met geelgouden ring, 835/000-585/000, met oud diamant. Ring met een grote rozet bezet met roosgeslepen diamanten. ø rozet 18 mm. ca 7,8 mm. ø52. In goede staat

Negen antieke Perzische tegels
Resultaat: 650 EUR

Negen antieke Perzisch geglazuurde ronde tegels. Divers. Vier gelijmd, rest goed. Figuren voorstelling. Turkoois glazuur. Afmeting: Ø 22 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

Bidkleed, 56 x 84 cm.
Resultaat: 90 EUR

Klein Perzisch bidkleed van zijde. Floraal motief. Aardetinten. Afmeting: 56 x 84 cm. In goede staat.

Drie oude Dupont Paris aanstekers
Resultaat: 140 EUR

Drie oude Dupont Paris vergulde aanstekers. Gebruikssporen. 20e Eeuw. Afmeting: 6 cm. In goede staat.

Witgouden ring met zirkonia's
Resultaat: 100 EUR

Elegante witgouden ring, 750/000, met gekleurde zirconia's. Ring met een fijne band en voorzien van een sierlijke ovale kop bezet met diverse zirconia's in diverse kleuren. Grootte kop 14x22mm. ø 53. ...

Hematiet collier
Startprijs 60 EUR

Gevlochten collier van hematietkralen met geelgouden opengewerkte bollen, 5 mm, en gematteerde bolsluiting, ø 8 mm. 585/000. lengte 42 cm, breedte 5-25 mm. In goede staat

Chinese wandvaas, H 24 cm.
Resultaat: 700 EUR

Chinees porseleinen republiek wandvaas met berglandschap/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Lot koper/tin werk
Resultaat: 80 EUR

Groot lot oud/antiek koper en tin. Onder meer; veldkijker, koffiekannen, bekers et cetera. Afmeting: 15 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek bronzen beeld, Meisje
Startprijs 180 EUR

Antiek Duits bronzen figuur van Schmidt Felling. 1835 - 1920. Met monogram RHB extra. Figuur mist iets in hand. Afmeting: H 16,5 cm. In goede staat.

Twee antieke Franse kandelaren
Startprijs 375 EUR

Twee antieke Franse bronzen kaarskandelaren van wit Carrara marmer met putto. Circa 1870. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Gouden V-ring
Resultaat: 350 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met een oplopende V-vorm, voorzien van een geruwde bewerking en in het midden bezet met 3 rijen met singlecut geslepen kleine diamanten. breedte ring 10 mm....

Bronzen stier naar Picasso
Resultaat: 90 EUR

Bronzen stier naar Picasso. 21e Eeuw. Afmeting: 14 x 24,5 x 5 cm. In goede staat.

Twee grote 19e eeuwse melkkannen
Resultaat: 120 EUR

Twee grote 19e eeuwse koperen melkkannen. Afmeting: H 50 - 67 cm. In goede staat.

Lot Chinees (13x)
Resultaat: 150 EUR

Lot van dertien delen Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Divers. Beschadigd. Afmeting: 4 - 15 cm. In matig/redelijke staat.

Bronzen Neptunes/Poseidon met drietand
Resultaat: 60 EUR

Bronzen Neptunus/Poseidon met drietand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Gouden oorstekers
Startprijs 100 EUR

Geelgouden oorstekers, 585/000, met diamant. Oorstekers in een dubbele navetvorm in het midden een witgouden element met 2 singlecut geslepen diamanten. 12x8mm. ca 2,0 gram In goede staat.

2x Zandstenen leeuw
Startprijs 4.250 EUR

Twee zandstenen leeuwen geheel uitgewerkt. Linker + rechter paar met wapenschild. Circa 1820 - 1840. Afmeting: 145 x 90 x 50 cm. *ATTENTIE: deze twee leeuwen zijn op afspraak te bezichtigen. Deze beel...

Tien antieke tegels
Resultaat: 550 EUR

Tien diverse antieke tegels. 17e - 18e Eeuw. Onder andere; 7x Italië, Azuleso. En drie maal ruiter te paard. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Indonesisch snijstuk, H 47 cm.
Startprijs 90 EUR

Groot Indonesisch snijstuk van palissanderhout. Visser met vangst. 20e Eeuw. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

Gouden oorstekers en hanger
Startprijs 150 EUR

Gouden oorstekers en hanger, 585/000, markiesvormig, deels wit- en deels geelgoud en bezet met een briljant geslepen diamant, totaal ca 0,06 ct. Grootte hanger 17x5mm en oorstekers 13x3,5mm. totaal ca...

Antiek emaille reclamebord, 1920
Startprijs 60 EUR

Antiek emaille metalen reclamebord van N.V. A. Hobbel Zaden. Circa 1920. Afmeting: H 20 x B 29 cm. In redelijke staat.

Zilveren armband met jade
Startprijs 150 EUR

Brede zilveren armband, 925/000, met jade. Armband met brede rechthoekige schakels om en om één met jadesteen en een met een getrembleerde bewerking met soort meanderpatroon. Voorzien van bakslot. Mex...

Chinees achtkantige vaas, H 22 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinese achtkantige vaas met schubachtig glazuur + bodemmerk. Sung-stijl. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Gouden oorstekers met granaat
Resultaat: 250 EUR

Geelgouden oorstekers, 800/000, met granaat. Portugese oorstekers, rechthoekige brisures met daarop een florale versiering bezet met 2 markies geslepen granaten. lengte 17 mm. ca 3,3 gram. In goede st...

Witgouden collier met amethist
Resultaat: 250 EUR

Lang witgouden collier, 750/000, met fijne een ankerschakel en verdeeld over het collier 13 gefacetteerde amethistkralen met aan weerszijden 2 cultivé pareltejs. Lengte 98 cm. ca 9,5 gram. Als nieuw. ...

4x Boeddha tuinbeeld
Startprijs 60 EUR

Vier cement gegoten boeddha figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 - 33 cm. In goede staat.

Twee Japanse Kutani vazen, H 23,5 cm.
Startprijs 100 EUR

Twee antieke Japans porseleinen Kutani knobbelvazen. Floraal/goud decor. Bodemmerk. Eén bovenrand heeft schade. Afmeting: H 23,5 cm. In redelijk/goede staat.

Vergulde pen, Dupont
Resultaat: 50 EUR

Sierlijke zilver vergulde balpen, 925/000, met lijnbewerking. Voorzien van een metalen clip met zwart emaille inleg. Gemerkt St. Dupont. genummerd 59DDZ04. 13,5 cm. Gebruikt. In goede staat

Barnstenen colliers
Startprijs 200 EUR

Lot met negen colliers met barnsteen/copal. Met getrommelde en ronde kralen. ø8-18mm. 40-70 cm. totaal ca 313 gram. In goede staat