18e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met tuin/vogel decor. Chip bodemrand. Afmeting: H 18 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen kom in oker-kleur met bronzen voet. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 15,7 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. strakke ring met in het midden een gladomzetting met een smaragd geslepen diamant, 5x6mm. Aan weerskanten van de diamant zitten er in de band 3 briljant geslepen...
Chinees porseleinen vaas met Chinees tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 27,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen trekpot met karper en meermin decor. Chip tuit. Afmeting: 14 x 18 x 10 cm. In goede staat.
Franse jugendstil pendule. Circa 1900. Compositie metaal, bronskleurig gepatineerd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. J. Flora of J. Jlora (?). Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Grote Italiaanse vier-zits zwart lederen designbank. Afmeting: 70 x 76 x 260 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Chinees porseleinen Wanli ghendi. Floraal decor. Twee minimale chips. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Groot antiek vuursteen pistool met messing en gravering. Gesigneerd Wilson. Circa 1800. Afmeting: L 63 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen borden met geisha's/parasols/watervogels/goud decor + verso krekels. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.
Chinese pompoen-vormige Yixing trekpot met tekst + bodemmerk. Afmeting: 7,5 x 16 x Ø 12 cm. In goede staat.
Antieke Chinese bronzen (verzilverde) lakstempel met karaktertekens en schildpad. Afmeting: 9,5 cm. In goede staat.
Twee grote Sevres-stijl porseleinen piedestals met messing kapitellen en marmeren bladen + Sevres-stijl vazen. 21e Eeuw. Afmeting: 110 x 31 x 31 cm. / 65 x Ø 20 cm. In goede staat.
Geelgouden armband, 585/000, met granaat. Armband gemaakt uit 8 ovale schakels met een geschulpte rand met graveerwerk, bezet met een ovaal gefacetteerde granaat. De armband is voorzien van een bakslo...
Grote Chinees porseleinen penselenvaas met figuren in bamboe landschap decor. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse cassolettes van marmer met brons. Circa 1900. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met paarden in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 38 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Mei Ping vaas met geel glazuur en groene draak. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 37,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met draken in de wolken decor. Rood/blauw. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon boeddha, met mat groen glazuur. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met Sang de Boeuf glazuur. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon wierookbrander op drie poten, met rood/groen glazuur. Afmeting: H 17 x Ø 16 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse cloisonné vazen. Meiji tot circa 1920. Floraal decor. Eén kleine beschadiging. Afmeting: H 24 - 28 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose brushwasher met floraal/goud decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 16,5 x Ø 21 cm. In goede staat.