Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-  

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
447 Resultaten
Kavel: 1027

Wijnberg, Meisjes portret

Resultaat: 2.250 EUR

Wijnberg. Circa 1930. Hollandse School. Verso Wijnberg. Weesperzwoerd Amsterdam. Meisjesportret. St. Lucas. Meisje met hoed in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 80 cm. In goede staat.


Kavel: 1092

Jan van Heel, Vaas met bloemen

Resultaat: 1.060 EUR

Jan van Heel. Oct. '47. 1898 - 1990. Nieuwe Haagse School. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 49 x B 41cm. In goede staat.


Kavel: 1000

W.G. Hofker, Indonesisch landschap met paarden

Resultaat: 1.000 EUR

Willem Gerard Hofker, '30. 1902 - 1981. Indonesisch landschap met figuren en paarden. Aquarel op papier. Afmeting: H 16 x B 24 cm. In goede staat.


Kavel: 1067

Andy Warhol, 10x Campbell's Soup

Resultaat: 800 EUR

Andy Warhol. 10x Campbell's Soup, deel II. Published by Sunday B. Morning. Lithografie op papier. Afmeting: H 89 x B 58 cm. In goede staat.


Kavel: 1043

Willem Witsen, Dorpsgracht

Resultaat: 800 EUR

Willem Witsen. 1860 - 1923. Dorpsgracht. Aquarel op papier. Afmeting: H 33 x B 49 cm. In goede staat.


Kavel: 1084

Paul Schouten, Paarden bij drinkbak

Resultaat: 750 EUR

Paul Schouten. 1860 - 1922. Belgische School. Drie paarden bij drinkbak. Met kapitale lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 120 cm. In goede staat.


Kavel: 1214

Johannes Matthijs Lion, Texelse platbodem

Resultaat: 750 EUR

Johannes Matthijs Lion. 1856 - 1899. Texelse platbodem op zee met stoomboot in verte. Kapitale lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 75 cm. In goede staat.


Kavel: 1161

G. van Zevenberghen, Dinner bij avond

Resultaat: 750 EUR

G. van Zevenberghen. 1877 - 1968. Belgische School. Diner bij avond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 25 cm. In goede staat.


Kavel: 1087

Janos Pentelei Molnar, Stilleven met glaswerk

Resultaat: 750 EUR

Janos Pentelei Molnar. 1878 - 1929. Stilleven met glaswerk. Olieverf op linnen. Bedoekt. en deels in het zwart bijgeschilderd Afmeting: H 63 x B 78 cm. In redelijke staat.


Kavel: 1012

J.W.H.H., Besneeuwd Tiroler berglandschap

Resultaat: 750 EUR

J.W.H.H. '50. Duitse School. Besneeuwd Tiroler berglandschap met skiërs. Pastel op papier. Afmeting: H 65 x B 50 cm. In goede staat.


Kavel: 1018

Niek v.d. Plas, Zomers strandgezicht

Resultaat: 700 EUR

Niek van der Plas. 1954 - . Zomers strandgezicht met vele figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.


Kavel: 1066

Corneille, Fantasie voorstelling

Resultaat: 650 EUR

Groot werk Guilliaume Corneille, '88. 1922 - 2010. Nr. 88/250. Fantasie voorstelling met duiven en partituur. Litho op papier. Afmeting: H 95 x B 120 cm. In goede staat.


Kavel: 1153

Corneille, Fantasie voorstelling

Resultaat: 650 EUR

Groot werk Guilliaume Corneille '98. 1922 - 2010. Nr. 38/250. Fantasie voorstelling met kat en zonnebloem. Lithografie op linnen. Afmeting: H 90 x B 124 cm. In goede staat.


Kavel: 1024

A.J. Zwart, Boerderij met boerin en kippen

Resultaat: 600 EUR

A.J. Zwart. 1903 - 1981. Boerderij met boerin en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.


Kavel: 1014

Jan te Wierik, Abstract

Resultaat: 600 EUR

Jan te Wierik, '96. 1954 - 2002. Abstract figuratieve compositie. Acryl op linnen. Afmeting: H 81 x B 64 cm. In goede staat.


Kavel: 1003

Jan Wiegers, Davos

Resultaat: 600 EUR

Jan Wiegers. 1893 - 1959. Berglandschap bij Davos. Pastel op papier. Afmeting: H 38 x B 49 cm. In goede staat.


Kavel: 1022

Willem Gruyter, Hollandse platbodems op zee

Resultaat: 600 EUR

Willem Gruyter. 1817 - 1880. Hollandse platbodems op zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.


Kavel: 1199

Keith Haring, Dansende zwangere dames

Resultaat: 550 EUR

Keith Haring. Groot werk. Nr. 17/200. Dansende zwangere dames. Lithografie op papier. Afmeting: H 87 x B 98 cm. In goede staat.


Kavel: 1254

Ongesigneerd, Vrouw met Kooiker hondje

Resultaat: 550 EUR

Ongesigneerd. 18e Eeuw of ouder. Vrouw met Kooiker hondje. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.


Kavel: 1008

Ongesigneerd, Interieur met figuren

Resultaat: 550 EUR

Ongesigneerd. 17e - 18e Eeuw. Interieur met figuren. Minimale inschildering. Bedoekt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 116 x B 87 cm. In goede staat.


Kavel: 1038

Ongesigneerd, Romantisch landschap bij avond

Resultaat: 500 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Romantisch landschap bij avond met schapen en herder. Olieverf op paneel. Afmeting: H 48 x B 65 cm. In goede staat.


Kavel: 1142

Anthony Keizer, Paddestoelen

Resultaat: 500 EUR

Anthony Keizer. 1897 - 1961. Meppeler School. Paddestoelen. Met kapitale lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.


Kavel: 1050

Josef Israëls, Heren portret

Resultaat: 500 EUR

Josef Israëls, 1881. 1829 - 1911. Portret heer. Gemengde techniek op papier.onder midden een scheurtje in papier Afmeting: H 56 x B 40 cm. In redelijke staat.


Kavel: 1028

Evert Moll, Haven met hooikapschuur

Resultaat: 450 EUR

Evert Moll. Haven met hooikapschuur en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 34 x B 26 cm. In redelijk/goede staat.