Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
6x Treinlocs, divers 3031
6x Treinlocs, divers

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Antiek kinderspeelgoed, 1900 3024
Antiek kinderspeelgoed, 1900

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
8x Antiek Japans Imari porselein 7445
8x Antiek Japans Imari porselein

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
5x Antiek Chinees porselein 7438
5x Antiek Chinees porselein

Resultaat:

90 EUR

Japanse Imari petroleumlamp, H 44 cm. 7431
Japanse Imari petroleumlamp, H 44 cm.
Startprijs 60 EUR
Eiken drank/TV kast 4139
Eiken drank/TV kast
Startprijs 90 EUR
Rooktafel, 1930 4132
Rooktafel, 1930
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Engelse scheepscommode 4125
Engelse scheepscommode

Resultaat:

150 EUR

18e Eeuws Chinees bord Ø 23 cm. 7395
18e Eeuws Chinees bord Ø 23 cm.
Startprijs 300 EUR
Chinees porseleinen tafellamp, H 37 cm. 7388
Chinees porseleinen tafellamp, H 37 cm.
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Antieke Engelse hangoortafel, 1880 4089
Antieke Engelse hangoortafel, 1880

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Mahonie eethoek + 4 stoelen 4082
Mahonie eethoek + 4 stoelen

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
3x Antiek Duits keramiek 2333
3x Antiek Duits keramiek

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Twee Japanse Kutani vazen, H 24 - 35 cm. 7381
Twee Japanse Kutani vazen, H 24 - 35 cm.

Resultaat:

100 EUR

Zuid-Duitse vitrinekast, 1830 4075
Zuid-Duitse vitrinekast, 1830
Startprijs 700 EUR
Lepelrek met tinnen lepels 2326
Lepelrek met tinnen lepels
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Drie Hollandse 17e eeuwse antiquarische boeken 2290
Drie Hollandse 17e eeuwse antiquarische boeken

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Antieke wandgarderobe, 1900 2283
Antieke wandgarderobe, 1900

Resultaat:

50 EUR

Twee messing dekselvazen, 1900 2276
Twee messing dekselvazen, 1900
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Chinese cup Ø 7 cm. 7345
Chinese cup Ø 7 cm.

Resultaat:

250 EUR

Chinees kopje 5,5 cm. 7338
Chinees kopje 5,5 cm.
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Kleine revolver, L 11 cm. 2751
Kleine revolver, L 11 cm.

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Enkelloops jachtgeweer, L 122 cm. 2744
Enkelloops jachtgeweer, L 122 cm.

Resultaat:

250 EUR

Belgisch parade sabel, 1910 2737
Belgisch parade sabel, 1910
Startprijs 250 EUR