Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Gouden creolen met diamant
Resultaat: 1.500 EUR

Fraaie geelgouden creolen, 750/000, met diamanten. Grote klapcreolen met scharnier, volledig bezet met briljant geslepen diamanten, totaal ca 2,00 ct. Breedte 2,3 mm. ø 34 mm. ca 11,0 gram. In zeer go...

Bronzen beeld, IJsberen
Resultaat: 1.500 EUR

Bronzen beeld. IJsberen. Art Deco. Circa 1920. Ongesigneerd. Maker (?) Afmeting: 27 cm. In goede staat.

Chinese vaas + sokkel, H 36 cm.
Resultaat: 1.500 EUR

Chinees porseleinen vaas met oud-roze/bruinig glazuur. Op houten sokkel. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Stel Chinese vazen, H 45 cm.
Resultaat: 1.400 EUR

Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met figuren in tuin/vogel in boom decor. Met dubbele blauwe bodemring. Eén vaas goed. Eén vaas scherf ingelijmd. Afmeting: H 45 cm. In redelijk/goede st...

Antiek gesigneerd Japans Katana zwaard, L 119 cm.
Resultaat: 1.400 EUR

Antiek Japans Katana zwaard met floraal/figuren voorstelling. Gesigneerd. 19e Eeuw. Afmeting: L 119 cm. In zeer goede staat.

Zuid-Duitse Louis Seize secretaire, 1780
Resultaat: 1.400 EUR

Zuid-Duitse notenhouten Louis Seize secretaire met opstand, band intarsia, vaas inleg, bloemen et cetera. Met bronzen beslag. Circa 1780. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeti...

Antieke kalender klok, 1880
Resultaat: 1.400 EUR

Zeldzame antieke Franse bronzen kalenderklok op zwart marmeren basement. Met uurwerk, datumaanduiding, thermometer, barometer. Functies niet getest. Gietstempel achterop. Circa 1880. Afmeting: 53 x 40...

Houten cassette met zilveren bestek
Resultaat: 1.300 EUR

Houten cassette met lades, gevuld met een 6 persoons zilveren bestek, Gero sterling, 925/000, model 234 Excellence. Voorzien van een ribbewerking. Bestaande uit 6 tafelmessen, 6 -vorken en 6 -lepels,...

Chinese cup op voet Ø 15 cm.
Resultaat: 1.300 EUR

Chinees porseleinen cup op hoge voet met rode vissen decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 12 x Ø 15 cm. In goede staat.

Twee delen Chinees porselein, H 19 - 21 cm.
Resultaat: 1.300 EUR

Twee delen Chinees porselein. (1) Celadon vaas, floraal decor. (2) Celadon vaas, salamander decor. Afmeting: 19 - 21 cm. In goede staat.

Drie delen divers
Resultaat: 1.300 EUR

Drie delen divers. (1) 18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met figuren/landschap/draken/dieren/goud decor, bovenrand gelijmd. (2) Duits porseleinen theebus met Zwiebelmuster decor. (3) Japanse s...

Chinese bronzen vaas, H 38 cm.
Resultaat: 1.250 EUR

Grote Chinese bronzen vaas met floraal decor en karakter tekens. Signatuur. Olifantkoppen. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Hollandse porseleinkast
Resultaat: 1.200 EUR

Grote 19e eeuwse Hollandse wortelnoten porseleinkast met hoge deuren + lade. Barok-stijl. 235 x 53 x 255 cm. In goede staat.

Vuurvergulde pendule
Resultaat: 1.200 EUR

Vuurvergulde Franse bronzen empire pendule met amor achter tralies. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Circa 1820. Afmeting: 39 cm. In zeer goede staat.

Witgouden Omega horloge met diamant
Resultaat: 1.200 EUR

Vintage witgouden horloge, 750/000, gemerkt Omega, met diamant. Mechanisch. Rond horloge met een lunette bezet met 24 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,72 ct. Aan de ronde kast, ø 20 mm, zit ee...

Chinese vaas, H 30,5 cm.
Resultaat: 1.200 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met geel glazuur en hondenkoppen. Ongemerkt. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.

twee kandelaars
Resultaat: 1.200 EUR

Twee vuurvergulde Charles Dix bronzen kaarskandelaren met Oosterse figuren. Circa 1830. Bijbehorende Charles Dix pendule wordt ook aangeboden!! (zie kavelnr.: 3510). Afmeting: H 53 cm. In goede staat.

Chinese maan/pelgrim vaas, H 28 cm.
Resultaat: 1.200 EUR

Chinees porseleinen maan/pelgrim vaas met draken in zee decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Chinese schotel Ø 36,5 cm.
Resultaat: 1.200 EUR

Grote Chinees porseleinen schotel met figuur in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 36,5 cm. In goede staat.

Lot Chinese munten + wijnkan
Resultaat: 1.200 EUR

Lot Chinese munten en een rituele wijnkan van brons. Afmeting: 2,3 - 20 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuwse Kang Xi dekselvaas, H 19 cm.
Resultaat: 1.200 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi dekselvaas met lange lijs decor + bodemmerk. Deksel chips, verder goed. Afmeting: H 19 cm.

17e - 18e Eeuwse Kang Xi dekselvaas, H 17,5 cm.
Resultaat: 1.200 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi dekselvaas met lange lijs decor + bodemmerk. Deksel niet origineel. Chip bovenrand. Afmeting: H 17,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Yixing trekpot
Resultaat: 1.200 EUR

Kleine Chinese Yixing steengoed trekpot met bodemmerk. Afmeting: 6,5 x 10,5 x 6,5 cm. In goede staat.

16e Eeuwse pareerdolk met bloedgleuf, L 38 cm.
Resultaat: 1.100 EUR

16e Eeuwse smeedijzeren pareerdolk met bloedgleuf + heft met fijn gevlochten ijzerdraad. Afmeting: L 38 cm. In goede staat.