Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

18e Eeuws Chinees bord Ø 23 cm. 7395
18e Eeuws Chinees bord Ø 23 cm.
Startprijs 300 EUR
Chinees porseleinen tafellamp, H 37 cm. 7388
Chinees porseleinen tafellamp, H 37 cm.
Startprijs 100 EUR
Lepelrek met tinnen lepels 2326
Lepelrek met tinnen lepels
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Antieke Delftse schotel Ø 36 cm. 6148
Antieke Delftse schotel Ø 36 cm.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Twee Japanse Kutani vazen, H 24 - 35 cm. 7381
Twee Japanse Kutani vazen, H 24 - 35 cm.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Lot mangaan tegels (18 st.) 6141
Lot mangaan tegels (18 st.)

Resultaat:

160 EUR

Vijf Hollandse herdenkingsborden 6134
Vijf Hollandse herdenkingsborden
Startprijs 70 EUR
Picasso Offset druk, Naakte dames 1243
Picasso Offset druk, Naakte dames
Startprijs 380 EUR
Verkocht
Drie Hollandse 17e eeuwse antiquarische boeken 2290
Drie Hollandse 17e eeuwse antiquarische boeken

Resultaat:

130 EUR

E. v.d. Ven, Bloem stilleven 1236
E. v.d. Ven, Bloem stilleven
Startprijs 170 EUR
Verkocht
Chinese cup Ø 7 cm. 7345
Chinese cup Ø 7 cm.

Resultaat:

250 EUR

Chinees kopje 5,5 cm. 7338
Chinees kopje 5,5 cm.
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Antieke wandgarderobe, 1900 2283
Antieke wandgarderobe, 1900

Resultaat:

50 EUR

Twee messing dekselvazen, 1900 2276
Twee messing dekselvazen, 1900
Startprijs 30 EUR
H. Sperling, Puppy speelt met kitten 1229
H. Sperling, Puppy speelt met kitten
Startprijs 650 EUR
3x Gerold porseleinen figuur 6098
3x Gerold porseleinen figuur
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Japanse Imari vaas, H 25 cm. 7331
Japanse Imari vaas, H 25 cm.

Resultaat:

80 EUR

Antiek porseleinen figuur, H 57 cm. 6091
Antiek porseleinen figuur, H 57 cm.
Startprijs 200 EUR
Drie oude Deense vazen, H 17 - 22 cm. 6084
Drie oude Deense vazen, H 17 - 22 cm.
Startprijs 100 EUR
Verkocht
K. Eich, Berglandschap 1193
K. Eich, Berglandschap

Resultaat:

190 EUR

M. Martens, Hollands havengezicht (Dordrecht) 1186
M. Martens, Hollands havengezicht (Dordrecht)
Startprijs 400 EUR
Verkocht
H.D. Schild, Hollands dorpsgezicht in de sneeuw 1179
H.D. Schild, Hollands dorpsgezicht in de sneeuw

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Oosters presenteerblad 7295
Oosters presenteerblad

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Oude Indiase boeddha, H 33 cm. 7288
Oude Indiase boeddha, H 33 cm.

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Lot schilderijlampen (9 st.) 2240
Lot schilderijlampen (9 st.)

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 26 cm. 7281
Chinese vaas, H 26 cm.

Resultaat:

200 EUR

Bart Peizel, Havengezicht Rotterdam met schepen 1143
Bart Peizel, Havengezicht Rotterdam met schepen
Startprijs 450 EUR
Verkocht
J. Kubny, Zwitsers besneeuwd berglandschap 1136
J. Kubny, Zwitsers besneeuwd berglandschap

Resultaat:

250 EUR

J. Schipper, Leuve-haven Rotterdam 1129
J. Schipper, Leuve-haven Rotterdam
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Afrikaans etnografisch masker 2233
Afrikaans etnografisch masker

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Grote 18e eeuwse Delftse schotel Ø 35 cm. 6048
Grote 18e eeuwse Delftse schotel Ø 35 cm.

Resultaat:

150 EUR

Keramieken kip+haan 6041
Keramieken kip+haan
Startprijs 80 EUR
Twee Makummer Tichelaar schalen 6034
Twee Makummer Tichelaar schalen
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Struisvogel ei onder stolp 2226
Struisvogel ei onder stolp

Resultaat:

60 EUR

Toegeschreven aan Jan Otten, Landschap met boerderij 1093
Toegeschreven aan Jan Otten, Landschap met boerderij
Startprijs 50 EUR
Chinese vaas, H 14 cm. 7245
Chinese vaas, H 14 cm.
Startprijs 300 EUR
Chinese oorvaas, H 16 cm. 7238
Chinese oorvaas, H 16 cm.
Startprijs 300 EUR
Verkocht
G.C. Krol, Twentse boerderij 1086
G.C. Krol, Twentse boerderij

Resultaat:

130 EUR

Chinese celadon kom Ø 17 cm. 7231
Chinese celadon kom Ø 17 cm.
Startprijs 275 EUR
A. de la Riviere, Rotterdamse markt met figuren 1079
A. de la Riviere, Rotterdamse markt met figuren
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Twee porseleinen wandschotels, 1880 2190
Twee porseleinen wandschotels, 1880

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antieke kapstok met tegels 2183
Antieke kapstok met tegels

Resultaat:

60 EUR

Lot draadglas (5x) 5541
Lot draadglas (5x)
Startprijs 35 EUR
Vier delen antiek kristal 5534
Vier delen antiek kristal
Startprijs 50 EUR
Flacon + wijnglas 5527
Flacon + wijnglas
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Kleine revolver, L 11 cm. 2751
Kleine revolver, L 11 cm.

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Enkelloops jachtgeweer, L 122 cm. 2744
Enkelloops jachtgeweer, L 122 cm.

Resultaat:

250 EUR

Belgisch parade sabel, 1910 2737
Belgisch parade sabel, 1910
Startprijs 250 EUR