Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Japanse Satsuma bloempot, 1920
Resultaat: 50 EUR

Antieke Japanse Satsuma bloempot met figuren/goud decor. Circa 1920. Gaatje in bodem. Afmeting: H 21 x Ø 24 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas, H 19 cm.
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen vaas met blauw glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose dekseldoos Ø 13 cm.
Resultaat: 250 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekseldoos met spelende figuren/goud decor. Afmeting: H 13 x Ø 13 cm. In goede staat.

Chinese dekseldoos
Resultaat: 250 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen dekseldoos met Familie Rose figuren decor. Afmeting: 7 x 18 x 9 cm. In goede staat.

Grote gele Chinese kom Ø 19 cm.
Startprijs 700 EUR

Grote Chinees porseleinen kom met geel glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8,5 x Ø 19 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen lampenvoet, H 49 cm.
Startprijs 60 EUR

Oude Chinees porseleinen lampenvoet met blauw glazuur. 20e Eeuw. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.

Antieke Chinese roodlak tempelhond
Startprijs 120 EUR

Antieke Chinese houtgesneden vergulde tempelhond met roodlak. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 25 x 12 cm. In goede staat.

Chinese kom, H 7,5 x Ø 18,5 cm.
Startprijs 70 EUR

Grote Chinese eierschaal porseleinen geschulpte kom met rondom landschap decor. Met bodemmerk. Republiek-stijl. Afmeting: H 7,5 x Ø 18,5 cm. In goede staat.

Chinese waterpot Ø 11,7 cm.
Resultaat: 150 EUR

Chinees porseleinen waterpot met medaillon decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 11,7 cm. In goede staat.

Chinese rituele wijnhouder
Resultaat: 30 EUR

Chinees porseleinen rituele wijnhouder met blauw glazuur + draak. Met bodemmerk. Afmeting: 10 x 15 x 6,5 cm. In goede staat.

Chinese pot Ø 24 cm.
Resultaat: 120 EUR

Grote Chinees porseleinen blauw/witte pot met floraal decor en dubbele bodemring. Afmeting: H 18 x Ø 24 cm. In goede staat.

Twee Chinese kommen Ø 11,4 cm.
Startprijs 350 EUR

Twee Chinees porseleinen kommen met draken decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5,5 x Ø 11,4 cm. In goede staat.

Chinees bord met tekst Ø 16,2 cm.
Startprijs 450 EUR

Chinees porseleinen bloem-vormig bord met oranje/rood glazuur en gouden tekst. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 16,2 cm. In goede staat.

Antieke Kang Xi schotel H 8 x Ø 43 cm.
Resultaat: 750 EUR

Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met tuin decor. Gerestaureerd. Afmeting: H 8 x Ø 43 cm. In goede staat.

Chinese ghendi, H 22 cm.
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen ghendi met geisha's in tuin decor. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Chinese tazza
Resultaat: 350 EUR

Zes-kantige Chinees porseleinen tazza met draken decor. 19e Eeuw. Afmeting: 5 x 18 x 20,5 cm. In goede staat.

Chinese gemberpot, Ø 13 cm.
Resultaat: 550 EUR

Chinees porseleinen gemberpot + deksel. Draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 15 x Ø 13 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 13,8 cm.
Startprijs 750 EUR

Chinees porseleinen kom met gedetailleerde rode draken + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 6,5 x Ø 13,8 cm. In goede staat.

Vierkant celadon vaas, H 28 cm.
Resultaat: 500 EUR

Vierkante Chinees porseleinen celadon vaas met ribbels. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Vier oude Chinese muntstukken
Resultaat: 7.500 EUR

Vier oude Chinese muntstukken. Divers. Afmeting: Ø 3,5 - 4,2 cm. In goede staat.

Chinese dekseldoos van natuursteen Ø 18 cm.
Resultaat: 80 EUR

Chinese natuurstenen dekseldoos met draken decor. Afmeting: H 12 x Ø 18 cm. In goede staat.

Zes 18e eeuwse Chinese Familie Rose borden, 21 x 21 cm.
Resultaat: 550 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met tuin/goud decor. Octagonaal. Twee borden goed, twee borden haarlijn/chip, twee borden chips. Afmeting: 21 x 21 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese celadon lampenvoet, H 45 cm.
Resultaat: 1.600 EUR

Grote Chinees porseleinen celadon lampenvoet. Floraal decor. Met bodemmerk. Vaas niet beschadigd, mogelijk ingekort. Afmeting: H 45 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese dekseldozen Ø 9 cm.
Startprijs 50 EUR

Twee Chinees porseleinen dekseldozen met floraal decor. 19e Eeuw. Eén chip binnenrand. Afmeting: H 7,5 x Ø 9 cm. In redelijk/goede staat.

Drie antieke Kantonese vazen
Resultaat: 350 EUR

Drie grote antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen met krijger decor. Met bodemmerk. Afmeting: 37 - 45 cm. In goede staat.

Twee antieke Chinese gemberpotten
Resultaat: 250 EUR

Twee grote antieke Chinees porseleinen Kantonese gemberpotten met krijger decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 23 -31 cm. In goede staat.

Vijf antieke Kantonese vazen
Resultaat: 350 EUR

Vijf antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen met krijger decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 20 - 30 cm. In goede staat.

Chinese censer Ø 14 cm.
Resultaat: 1.000 EUR

Chinees porseleinen celadon censer met groen/grijs craquelé glazuur. Afmeting: H 9 x Ø 14 cm. In goede staat.

Zes Chinese Familie Verte kopjes Ø 7,5 cm.
Startprijs 100 EUR

Zes Chinees porseleinen Familie Verte kopjes met draken en karaktertekens. Afmeting: 4 x Ø 7,5 cm. In goede staat.

Chinees vaas op porseleinen sokkel, H 15 cm.
Startprijs 60 EUR

Kleine Chinees porseleinen vaas in baluster-vorm op porseleinen console. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte schotel Ø 28,5 cm.
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte schotel met krijger decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 28,5 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte dekselpot, H 35 cm.
Resultaat: 190 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte dekselpot met zotjes in landschap decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Grote 17e - 18e eeuwse Chinese klapmuts kom Ø 24 cm.
Resultaat: 500 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen klapmuts kom. Figuren in tuin decor. Kleine randschade restauratie. Afmeting: H 6 x Ø 24 cm. In goede staat.

Chinese maanvaas, H 35 cm.
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen maanvaas met paars glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 12 cm.
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen vaas met vijver/vissen decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.

Grote Chinese Kantonese kom Ø 29,5 cm.
Startprijs 300 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose Kantonese kom. Met floraal/vogel en goud decor. Chips rand. Afmeting: H 11,5 x Ø 29,5 cm. In redelijke staat.

Chinese theebus + Yixing trekpot
Resultaat: 70 EUR

Twee delen Chinees Yixing steengoed. 1x Trekpot in pompoen-vorm. 1x Theebus, gemerkt. Afmeting: 11 - 16 cm. In goede staat.

Twee Chinese borden Ø 23,5 cm.
Resultaat: 900 EUR

Twee Chinees porseleinen borden met geisha's/parasols/watervogels/goud decor + verso krekels. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.

Chineese drakenschotel Ø 18,2 cm.
Startprijs 100 EUR

Chinees porseleinen drakenschotel met oker-kleurig glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 18,2 cm. In goede staat.

Chinees blanc de chine figuur, H 22,5 cm.
Startprijs 50 EUR

Chinees porseleinen blanc de chine figuur. Meisje met parasol. 20e Eeuw. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.

Chinese dekselpot
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen dekselpot met oren en kostbaarheden decor. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Chinese rode schaal op voet Ø 20,5 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen schaal op hoge voet met rood glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 20,5 cm. In goede staat.

Vijf Chinese borden Ø 21 - 22 cm.
Resultaat: 300 EUR

Vijf Chinees porseleinen borden met figuren in tuin/mandarijn/Familie Rose decor. Drie keer floraal. Eén chip. 2x acht-kantig. Haarlijn. Gelijmd. In matig/redelijk/goede staat.

Chinese drakenvaas, H 24,5 cm.
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen drakenvaas met feniks + bodemmerk. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.

Vier Chinese schotels Ø 10,5 cm.
Startprijs 60 EUR

Vier 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels. Melk + bloed + goud. Wijsheer in landschap decor. Restauratie + enkele chips. Afmeting: Ø 10,5 cm. In redelijke staat.

Drie Chinese/Japanse bronzen vazen
Startprijs 60 EUR

Drie Chinese/Japanse bronzen vazen met bodemmerk. Afmeting: H 21 - 24 cm. In goede staat.

Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 22,5 - 23 cm.
Resultaat: 250 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Familie Rose, tuin/goud decor. Chips. Afmeting: Ø 22,5 - 23 cm. In redelijke staat.

Antieke Chinese Familie Rose plaquette
Startprijs 600 EUR

Grote antiek Chinees porseleinen plaquette met Familie Rose figuren decor + tekst + signatuur. Eén restauratie rechtsonder. Afmeting: H 26,5 x B 42,5 cm. In goede staat.

Drie antieke Chinese penselenvazen, H 28,5 cm.
Resultaat: 700 EUR

Drie grote antieke Chinees porseleinen penselenvazen met vogels in landschap/figuren/tekst decor. Met signatuur. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.

Chinese maan/pelgrim vaas, H 28 cm.
Resultaat: 1.200 EUR

Chinees porseleinen maan/pelgrim vaas met draken in zee decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Chinese schaal van emaille Ø 14 cm.
Startprijs 350 EUR

Chinese drakenkom van emaille. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 14 cm. In goede staat.

Twee Chinese vazen, H 50 cm.
Resultaat: 200 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen met draken, feniks en karaktertekens. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 41 cm.
Resultaat: 130 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met vogel in landschap decor. Met tekst en signatuur. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.

Chinese Kang Xi schotel Ø 28 cm.
Resultaat: 250 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met geisha/spelende zotjes in tuin decor. Met vier tekens bodemmerk. Eén chip. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.

Chinese/Japanse vaas, H 31 cm.
Resultaat: 90 EUR

19e Eeuwse Japanse/Chinese Yixing vaas met draken decor. Gesigneerd. Bodemmerken. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 26,5 cm.
Resultaat: 100 EUR

Chinees porseleinen vaas met figuren in bergen/bamboe decor. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.

Chinese dekselschaal Ø 20 cm.
Startprijs 50 EUR

Chinees porseleinen dekselschaal. Sweet meat dish met draken decor. Met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: H 9 x Ø 20 cm. In goede staat.

Twee Chinese Familie Rose schotels Ø 23 cm.
Resultaat: 425 EUR

Twee Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal/tuin decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

Chinese maanvaas, H 35 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen maanvaas/pelgrimfles, met geel glazuur, floraal decor en bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Chinees jade snijstuk
Resultaat: 110 EUR

Groot Chinees snijstuk van jade. Vissen + draken. Afmeting: 16 x 23 x 1,2 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese penselenpot Ø 21 cm.
Startprijs 600 EUR

Grote Chinees porseleinen penselenpot met rondom figuren in berglandschap decor. Afmeting: H 21 x Ø 21 cm. In goede staat.

Chinees drakenbord Ø 20,5 cm.
Startprijs 250 EUR

Chinees porseleinen celadon drakenbord met groen glazuur. Afmeting: Ø 20,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese Familie Rose kopjes Ø 7,5 cm.
Resultaat: 700 EUR

Twee Chinees porseleinen Familie Rose cups met rondom figuren in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 7,5 cm. In goede staat.

Japanse Imari schaal met zilveren beugel Ø 17,5 cm.
Resultaat: 120 EUR

19e Eeuws Japans Imari porseleinen schaal met zilveren biedermeier hengsel. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 17,5 cm. In goede staat.

Antieke sierschotel, Ø 42 cm.
Resultaat: 60 EUR

Grote antieke keramieken sierschotel met chinoiserie decor. Circa 1880. Afmeting: Ø 42 cm. In goede staat.

Grote Chinese schotel Ø 27,7 cm.
Resultaat: 325 EUR

Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen schotel. Met geisha/spelende zotjes in tuin decor. Met vier tekens bodemmerk. Minimale chips. Afmeting: Ø 27,7 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Chinese borden Ø 22,8 cm.
Resultaat: 170 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal/vlinder decor. Minimale randschilfers. Afmeting: Ø 22,8 cm. In goede staat.

Chinese Meiping vaas, H 37,5 cm.
Resultaat: 850 EUR

Grote Chinees porseleinen Mei Ping vaas met geel glazuur en groene draak. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 37,5 cm. In goede staat.

Twee delen Chinees porselein
Resultaat: 300 EUR

Twee delen Chinees porselein. Bestaande uit: (1) Drakenkom met blauw glazuur + bodemmerk. (2) Drakenkom met deksel, geel glazuur en feniks decor, met bodemmerk. Afmeting: 13 - 16 cm. In goede staat.

Twee Imari vazen, H 20 cm.
Resultaat: 550 EUR

Twee Imari porseleinen vazen met bronzen montuur. 19e Eeuw. Eén vaas rand gelijmd. Afmeting: H 20 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas, H 21 cm.
Startprijs 130 EUR

Chinees porseleinen pijpvaas met rood gevlekt glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Drie delen Chinees porselein
Resultaat: 200 EUR

Drie delen Chinees porselein. (1) Familie Verte vaas met figuren/herten decor. (2) Twee rijstwijnflessen met theeglazuur. Eén rand gelijmd. Afmeting: H 23 - 31 cm. In redelijk/goede staat.

18e - 19e Eeuwse Chinese vaas, H 25 cm.
Resultaat: 600 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met krijger in landschap decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Grote Chinese vaas, H 36 cm.
Resultaat: 200 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met kraanvogel/herten decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Twee Kutani pijpvazen, H 21 cm.
Resultaat: 60 EUR

Twee porseleinen Kutani pijpvazen. Floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Twee grote Kutani pijpvazen, H 24,5 cm.
Startprijs 80 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse porseleinen pijpvazen. Eén vaas haarlijn. Afmeting: H 24,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees bord Ø 21 cm.
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen bord met floraal/symbolen decor. Verso lotusbloem + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 21 cm.

Chinese blanc de chine vaas, H 45 cm.
Startprijs 1.500 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen blanc de chine vaas met kraanvogel decor + signatuur. Afmeting: H 45 x Ø 34 cm. In goede staat.

Chinese cup, H 6,7 x Ø 8 cm.
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen cup met rood + groen glazuur en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6,7 x Ø 8 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (8x)
Resultaat: 40 EUR

Acht delen 19e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Zes schaaltjes, kopje en een kom. Verte floraal decor. Met bodemmerk. Twee schaaltjes chips, rest goed. Afmeting: 8 - 10 cm. In goede staat.

Chinese schenkkan, H 20 cm.
Resultaat: 375 EUR

Chinees porseleinen schenkkan met floraal decor. Eén chip. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 21 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen vaas met draak in landschap decor. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Chinese pijpvaas, H 24,5 cm.
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen pijpvaas met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte vaas, H 46 cm.
Startprijs 1.000 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte vaas met rondom figuren decor + goudrand. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.

Vier 18e eeuwse Chinese kop + schotels
Resultaat: 150 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met tuin decor. Twee kopjes haarlijn. Twee kopjes minimale schilfers. Eén schotel goed. Twee schotels gekramd. Eén schotel haarlijn. Afmeting: 6 - Ø...

Lot Chinees porselein (3x)
Startprijs 50 EUR

Drie delen Chinees porselein. 19e - 20e Eeuw. (1) Bordje, melk/bloed. (2) Kom, floraal/vogel decor, minimale chip. (3) Republiek vaas, landschap/tekst decor. Afmeting: 12 - 21 cm. In redelijk/goede s...

Twee Chinese kommen Ø 12 - Ø 15,2 cm.
Startprijs 200 EUR

Twee Chinese Sung-stijl kommen met glazuur. Afmeting: Ø 12 - Ø 15,2 cm. In goede staat.

Chinese bronzen vaas, H 29,5 cm.
Resultaat: 200 EUR

19e Eeuwse Chinese bronzen bewerkte vaas. Met vogel/foo-honden decor. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.

2x Chinese vaas + bronzen olifant
Resultaat: 120 EUR

Twee antieke Chinese bronzen vazen. Plus een bronzen Indische olifant op wielen. Afmeting: 11 - 21 cm. In goede staat.

Twee Chinese vazen, H 23 - 24 cm.
Resultaat: 100 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met floraal/karakterteken decor. Afmeting: H 23 - 24 cm. In goede staat.

Vier oude + antieke bronzen schalen
Startprijs 120 EUR

Vier oude en antieke Chinese + Oosterse bronzen schalen met bewerking. Afmeting: 12 - 24 cm. In goede staat.

Lot Japans Kutani porselein (6x)
Resultaat: 100 EUR

Zes delen antiek Japans Kutani porselein. Bestaande uit; Twee dekselvazen + vier vazen. Floraal/figuren/goud decor. Restauratie mogelijk + één haarlijn. Afmeting: 11,5 - 20 cm. In redelijk/goede staat...

Chinese wierookbrander
Resultaat: 60 EUR

Twee-delige Chinese Yixing wierookbrander met bodemmerk. Liggende jongen. 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 15 x 10 cm. In goede staat.

Chinese censer Ø 20 cm.
Resultaat: 600 EUR

Grote Chinees porseleinen censer met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: H 16 x Ø 20 cm. In goede staat.

Chinese cup op hoge voet
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen cup op hoge voet met feniks decor + bodemmerk. Craquelé. Afmeting: 8,8 cm. In goede staat.

Vijf antieke kastkommen, 1880
Startprijs 120 EUR

Vijf antieke porseleinen kastkommen met Imari decor. Ongemerkt. Circa 1880. Afmeting: H 8 x Ø 15,5 cm. In goede staat.