Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Japanse Satsuma dekselschaal Ø 18 cm.
Startprijs 40 EUR

Antieke Japanse Satsuma dekselschaal. Floraal/goud decor. Circa 1920. Afmeting: H 12 x Ø 18 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese kommen Ø 15 cm.
Resultaat: 650 EUR

Twee Chinees porseleinen Familie Rose kommen met landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 15 cm. In goede staat.

Vier 18e eeuwse Chinese kop + schotels
Resultaat: 300 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop + schotels met peterselie/tuin decor. Eén kopje haarlijn. Eén kopje chip. Schotels zijn goed. Afmeting: 5 - Ø 13,5 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese Sung kommen Ø 12 cm.
Resultaat: 225 EUR

Twee Chinese Sung porseleinen kommen met kokosnoot-glazuur. Bodemmerk. Afmeting: Ø 12 cm. In goede staat.

Grote Japanse/Chinese haan, H 95 cm.
Startprijs 650 EUR

Zéér grote Japanse/Chinees porseleinen haan. 20e Eeuw. Afmeting: H 95 cm. In goede staat.

Chinese flacon, H 9 cm.
Startprijs 150 EUR

Chinees porseleinen flacon met draken decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9 cm. In goede staat.

Twee oude Chinese jade objecten
Resultaat: 150 EUR

Twee oude Chinese jade objecten. (1) Vaas met pioenrozen. (2) Beeld met figuur op karper, floraal/vogels. Afmeting: 17 - 24 cm. In goede staat.

Chinese lampenvoet
Startprijs 300 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen lampenvoet met messing. Geisha op veranda/vogel decor. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.

Chinese Cheng Lung schotel Ø 35 cm.
Resultaat: 200 EUR

Grote 18e eeuwse gecontourneerde Chinees porseleinen Cheng Lung schotel met floraal decor. Haarlijn + enkele chips. Afmeting: Ø 35 cm. In redelijke staat.

Chinese pelgrimfles, H 29 cm.
Resultaat: 2.000 EUR

Chinees porseleinen pelgrimfles met floraal/zee decor. Afmeting: 29 x 22 x 14 cm. In goede staat.

Chinese waterpot Ø 22 cm.
Resultaat: 2.250 EUR

Chinees porseleinen waterpot met schub-achtig glazuur. Afmeting: H 7 x Ø 22 cm. In goede staat.

Twee Chinese vazen, H 23,5 - 24,5 cm.
Resultaat: 325 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met groen glazuur + figuur/floraal decor. Afmeting: H 23,5 - 24,5 cm. In goede staat.

3x Chinese kop+schotels
Resultaat: 250 EUR

Drie Chinees porseleinen kop en schotels met floraal/vogel + vier tekens bodemmerk. 19e Eeuw. Eén schotel chip, rest goed. Drie koppen gaaf. Afmeting: 5,5 - 12,8 cm. In goede staat.

Japanse Satsuma theepot, 1920
Startprijs 40 EUR

Japans porseleinen Satsuma theepot met geisha/goud decor. Circa 1920. Afmeting: 18 x 22 x 11 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 17 cm.
Resultaat: 300 EUR

Vierkantige Chinees porseleinen celadon vaas met bodemmerk. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Chinese schotel in Wanli-stijl Ø 25 cm.
Startprijs 60 EUR

Chinees porseleinen schotel in Wanli-stijl. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.

Chinees borduurwerk op zijde
Resultaat: 90 EUR

Chinees borduurwerk op zijde, met afbeelding van een Chinese porseleinen vaas. 20e Eeuw. Afmeting: H 42 x B 32 cm. In goede staat.

Drie-delig 18e eeuws Chinees kaststel, H 11 - 14 cm.
Resultaat: 425 EUR

Drie-delig 18e eeuws Chinees porseleinen kaststel met floraal/kostbaarheden decor. Chips + haarscheuren, tevens deksel vast gelijmd. Afmeting: H 11 - 14 cm. In redelijke staat.

Twee Chinese drakenkommen, Ø 11,5 cm.
Startprijs 600 EUR

Twee Chinees porseleinen drakenkommen met reliëf, groene draken in de wolken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 11,5 cm. In goede staat.

Chinese celadon schotel
Resultaat: 375 EUR

Chinees porseleinen celadon schotel met groen glazuur. Bloemvorm. Afmeting: 18 x 19 x 4 cm. In goede staat.

Spiegel
Resultaat: 150 EUR

19e Eeuwse ovale spiegel met parelmoer-inleg. Floraal/vogel/vlinder decor. Afmeting: 35 x 26 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 22,3 cm.
Resultaat: 190 EUR

Chinees porseleinen bord met visser/eenden decor. 18e Eeuw. Afmeting: Ø 22,3 cm. In goede staat.

Twee delen Chinees porselein
Resultaat: 180 EUR

Twee delen Chinees celadon porselein. (1) Octagonale oorvaas. (2) Eetstokjes aflegger. Afmeting: 11 - 17 cm. In goede staat.

18e Eeuws Chinees bord Ø 22,8 cm.
Resultaat: 160 EUR

Chinees porseleinen bord met visser/eenden decor. 18e Eeuw. Minimale schilfers + haarlijn in borden. Afmeting: Ø 22,8 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese kommen Ø 21,3 cm.
Resultaat: 325 EUR

Twee grote chinees porseleinen kommen met draken decor + dubbele bodemring. Afmeting: Ø 21,3 cm. In goede staat.

7 oude Chinese muntstukken
Resultaat: 350 EUR

Zeven oude Chinese muntstukken. Divers. Afmeting: Ø 3 - 3,7 cm. In goede staat.

Chinese schotel Ø 33,5 cm.
Resultaat: 425 EUR

Grote Chinees porseleinen schotel met floraal decor. Afmeting: Ø 33,5 cm. In goede staat.

Vier Chinese kop/schotels
Resultaat: 180 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met landschap/pagode decor. Eén kop beschadigd. Drie kopjes goed. Vier schotels chips en/of haarlijn. Afmeting: 5,5 x Ø 13,5 cm. In redelijk/goede s...

Chinese Familie Rose kom Ø 14,6 cm.
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen kom met Familie Rose decor + floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 7 x Ø 14,6 cm. In goede staat.

Drie Chinese celadon vazen, H 14 - 15 cm.
Resultaat: 2.500 EUR

Drie Chinees porseleinen celadon vazen met groen craquelé glazuur. Afmeting: H 14 - 15 cm. In goede staat.

Chinese schotel Ø 36,5 cm.
Resultaat: 1.200 EUR

Grote Chinees porseleinen schotel met figuur in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 36,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese schotels Ø 17 cm.
Resultaat: 70 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met floraal/insecten decor. Minimale randschilfers. Afmeting: Ø 17 cm. In goede staat.

Kang Xi kop/schotel
Resultaat: 160 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi kop en schotel met figuren/coulissen decor. Kopje heeft haarlijn. Afmeting: 5 x Ø 10,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese penselen pot Ø 21 cm.
Resultaat: 500 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte penselenpot met figuren in tuin/floraal/krekel decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 19 x Ø 21 cm. In goede staat.

Chinese schotel Ø 38 cm.
Resultaat: 850 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met paarden in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 38 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuwse Chinese dekselvaas, H 19 cm.
Startprijs 100 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met Kang Xi bodemmerk en floraal decor. Beschadigd. Afmeting: H 19 cm. In matige staat.

Chinese bronzen plaquette Ø 12 cm.
Resultaat: 100 EUR

Chinese plaquette van brons met karaktertekens + sterrenbeelden. Afmeting: 0,6 x Ø 12 cm. In goede staat.

Vijf 18e Eeuwse bibelots/miniatuur vazen
Resultaat: 140 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur vazen/bibelots. Diverse decors. Beschadigingen. Afmeting: H 4 - 6 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese oorvaas, H 23 cm.
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen celadon oorvaas met oker craquelé glazuur + goud decor. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 24 cm.
Resultaat: 100 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose vaas met draak/paradijsvogel decor + bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Grote Chinese rolvaas, H 48 cm.
Resultaat: 1.600 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte rolvaas met figuren in tuin decor. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.

4x Oud Japans/Chinees porselein
Startprijs 60 EUR

Vier delen oud Japans/Chinees porselein. Bestaande uit: Chinese gemberpot, twee Japanse borden, groot Japans bord met kraanvogel decor + bodemmerk. Afmeting: 13 - 33 cm. In goede staat.

Drie delen Japans Imari porselein
Resultaat: 150 EUR

Drie delen Japans Imari porselein. 19e Eeuw. (1) Kom met dansende figuur + vier tekens bodemmerk. (2) Kraagvaas met figuren/kippen decor. (3) Vaas, floraal/goud decor + bodemmerk. Afmeting: 16 - 31 cm...

Twee Japanse/Chinese diorama's, 1900
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke Japanse/Chinese diorama's met miniatuur kurk-landschap. Circa 1900. Afmeting: 18 - 22 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 15 cm.
Resultaat: 750 EUR

Chinees porseleinen kom met oranje/rood glazuur en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In goede staat.

Drie delen antiek Chinees porselein
Resultaat: 80 EUR

Drie delen antiek Chinees porselein. (1) 18e Eeuwse Imari kom, haarlijn. (2) 18e Eeuwse Amsterdams Bont kom, haarlijn. (3) Familie Rose bord, goed. Afmeting: Ø 11,5 - Ø 14,5 cm. In redelijk/goede staa...

7x Japanse Kutani pijpvazen, H 15 - 18 cm.
Resultaat: 60 EUR

Zeven Japanse Kutani porseleinen pijpvazen met floraal decor. Divers. 19e Eeuw. Afmeting: H 15 - 18 cm. In goede staat.

Twee Chinese Yixing trekpotten
Resultaat: 80 EUR

Twee Chinese Yixing steengoed trekpotten. Bamboe + zwaan decor. Gemerkt. Afmeting: 11 - 21 cm. In goede staat.

Twee antieke Chinese kommen Ø 14 - 14,2cm.
Resultaat: 110 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen kommen met swastika decor. Minimale chips. Afmeting: Ø 14 - 14,2 cm. In goede staat.

Twee delen Chinees porselein
Resultaat: 325 EUR

Twee delen Chinees porselein. Eén dekseldoos in okergeel, met floraal decor + bodemmerk. Eén waterpot met draak decor + bodemmerk. Afmeting: 12 - 13 cm. In goede staat.

Drie Chinese Kantonese borden Ø 20 cm.
Resultaat: 60 EUR

Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose borden. Figuren/floraal decor. Chips. Afmeting: Ø 20 cm. In redelijke staat.

Chinese hang bloempot Ø 21 cm.
Resultaat: 650 EUR

Chinees porseleinen hangbloempot met rondom figuren in berg/landschap decor. Afmeting: H 19 x Ø 21 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese dekseldoos Ø 8,5 cm.
Startprijs 400 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte dekseldoos met floraal/kostbaarheden decor. Afmeting: 9,5 x Ø 8,5 cm. In goede staat.

Chinese schotel Ø 13,5 cm.
Startprijs 400 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen schotel met roofvogel en tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 13,5 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 15 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen kom met rondom decor van hoogwaardigheidsbekleder op wolk. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 15 cm. In goede staat.

3x Chinese schotels
Resultaat: 40 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels, onder andere steur + baars. Kang Xi. Alle gelijmd. Afmeting: Ø 11 - 13,5 cm. In matige staat.

Kapitale antieke Japanse bronzen vazen, H 77 cm.
Startprijs 2.000 EUR

Twee kapitale antieke Japanse bronzen vazen met draken/vogel decor et cetera. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.

Chinese kom met draken Ø 15,5 cm.
Resultaat: 800 EUR

Chinees porseleinen drakenkom met okerkleurig glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 15,5 cm. In goede staat.

Drie 18e eeuwse Chinese Imari kop+schotels
Resultaat: 120 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen chocolade kop + schotels met bloemvaas decor. Eén kop goed, twee beschadigd. Twee schotels chip, één schotel haarlijn. Afmeting: 8 x Ø 14 cm. In redelijke sta...

Zes Japanse Imari kop + schotels
Resultaat: 80 EUR

Zes Japanse Imari porseleinen kop en schotels. 19e Eeuw. Floraal/goud decor. Drie kopjes goed. Twee kopjes haarlijn. Eén kopje chip. Eén schotel chip. Afmeting: 5 - 10 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese schaal Ø 19 cm.
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen schaal met schubben-glazuur in bloemvorm. Sung-stijl. Afmeting: Ø 19 cm. In goede staat.

Chinese Kantonese vaas, H 46 cm.
Resultaat: 90 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen Kantonese vaas met krijger decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.

Twee antieke gemberpotten, H 16 - 17 cm.
Resultaat: 130 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen gemberpotten met landschap decor. Eén haarlijn. Afmeting: H 16 - 17 cm. In redelijk/goede staat.

Twee antieke Chinese Imari chocolade-koppen
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke Chinees Imari porseleinen chocolade kop + schotels. Chips + haarlijnen. Afmeting: 8 - Ø 15 cm. In redelijke staat.

Drie Japanse of Chinese rijstwijn flessen, H 22 - 23 cm.
Resultaat: 60 EUR

Drie Japanse of Chinees porseleinen rijstwijn flessen met landschap decor. Bakfouten. Eén haarlijn. Afmeting: H 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese vazen, H 22 - 23 cm.
Resultaat: 140 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen met vier tekens bodemmerk. Floraal/draak decor. 19e Eeuw. Beschadigd. Afmeting: H 22 - 23 cm. In matige staat.

Chinees bord Ø 17,7 cm.
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen bord met mat rood glazuur en draak decor. Zes tekens bodemmerk. Bloemvorm. Afmeting: Ø 17,7 cm. In goede staat.

Chinese klapmuts kom Ø 20,5 cm.
Resultaat: 80 EUR

Grote Chinees porseleinen klapmuts kom met figuren in landschap decor. Met dubbele blauwe bodemring. Minimale schilfer. Afmeting: Ø 20,5 cm. In goede staat.

Chinese schaal Ø 19,5 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen schaal met blauw craquelé glazuur. Ru techniek. Afmeting: Ø 19,5 cm. In goede staat.

Lot Chinees porslein (5x)
Resultaat: 80 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen kop + schotels met peterselie decor + vier tekens bodemmerk. Bestaande uit: drie kopjes + twee schotels. Twee schotels gelijmd. Eén kopje chip. Afmeting: 8 - 13 cm. In r...

Zes Chinese miniatuur vaasjes, H 6 - 9 cm.
Resultaat: 225 EUR

Lot Chinees porseleinen miniatuur vaasjes. 18e - 19e Eeuw. Beschadigingen. Afmeting: 6 - 9 cm. In matige staat.

Chinese vaas, H 19 cm.
Resultaat: 450 EUR

Geribbelde Chinees porseleinen vaas met bodemmerk. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

Lot oude Chinese munten
Resultaat: 450 EUR

Lot oude Chinese muntstukken. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 2,2 - 4 cm. In goede staat.

Chinese bloempot Ø 26 cm.
Resultaat: 140 EUR

Grote Chinees porseleinen bolle vaas/pot met landschap/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 26 cm. In goede staat.

Vijf Chinese miniatuur vaasjes, H 4,5 - 6,5 cm.
Resultaat: 200 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur vaasjes. Divers. Drie stuks beschadigd. Afmeting: H 4,5 - 6,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese drakenvaas, H 22 cm.
Startprijs 150 EUR

Chinees porseleinen drakenvaas met vier tekens bodemmerk. Geen deksel. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Chinese penselenpot, Ø 21 cm.
Resultaat: 250 EUR

Grote Chinees porseleinen penselenpot met floraal/symbolen decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 21 x Ø 21 cm. In goede staat.

18e Eeuws Chinees bord Ø 23,2 cm.
Resultaat: 250 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen bord met mandarijn decor. Afmeting: Ø 23,2 cm. In goede staat.

Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 22,5 cm.
Resultaat: 170 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met tuin/goud decor. Haarlijnen + chip. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijke staat.

Twee delen Chinees porselein, H 14 - 21 cm.
Resultaat: 350 EUR

Twee delen Chinees porselein. (1) Pijpvaas met theeglazuur + bodemmerk. (2) Vaas met rood glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 14 - 21 cm. In goede staat.

Lot divers (6x)
Resultaat: 170 EUR

Vier delen oud Chinees muntgeld + twee jade snijstukken. Afmeting: 4 - 7 cm. In goede staat.

Twee Chinese vazen
Resultaat: 50 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen. Floraal decor. Afmeting: 14 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 25 cm.
Resultaat: 70 EUR

Chinees porseleinen vaas met mintgroen glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Twee Chinese kommen
Startprijs 40 EUR

Twee delen 19e eeuws Chinees porselein. (1) Familie Verte pot met figuren/landschap decor + bodemmerk. (2) 19e Eeuwse dekselpot met floraal decor. Afmeting: Ø 13,5 - Ø 15,5 cm. In goede staat.

Drie Chinese kommen Ø 10 - Ø 17 cm.
Resultaat: 60 EUR

Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met floraal decor + bodemmerk. Kleinere kom chips. Afmeting: Ø 10 - Ø 17 cm. In goede staat.

Twee delen Chinees porselein
Startprijs 350 EUR

Twee delen Chinees porselein. Eén grote Chinese kom met rood glazuur + zes tekens bodemmerk. Eén bolle vaas met rood glazuur + bodemmerk. Afmeting: 17 - 24 cm. In goede staat.

Zes delen antiek Chinees porselein
Resultaat: 70 EUR

Zes delen antiek Chinees porselein. Divers. 18e - 19e Eeuw. (1) Melkkan, beschadigd. (2) Familie Rose kom, haarlijn. (3) Dopper kom, Foo-honden, 18e eeuw, chips. (4) Klapmutskom met feniks decor, circ...

Chinese pijpvaas, H 26 cm.
Startprijs 250 EUR

Chinees porseleinen celadon pijpvaas met vis decor en groen/grijs craquelé glazuur. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 20 cm.
Startprijs 100 EUR

Chinees porseleinen bord met prunus decor. Afmeting: Ø 20 cm. In goede staat.

18e Eeuws Chinees bord Ø 23 cm.
Resultaat: 140 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met floraal decor. Minimale chip. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese bloem-vormige schotel Ø 18 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen schotel in bloemvorm met wit glazuur. Afmeting: Ø 18 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 40 cm.
Resultaat: 600 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met Familie Rose figuren/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Set van zes 18e eeuwse Chinese borden Ø 23,5 cm.
Resultaat: 325 EUR

Set van zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met floraal decor. Twee borden chip. Afmeting: Ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese dekselpot Ø 13 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose dekselpot met draken/floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 13 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose kom Ø 12,2 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met floraal/vlinder + tekst decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 12,2 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 21,4 cm.
Resultaat: 90 EUR

Chinees porseleinen bord met perzik decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 21,4 cm. In goede staat.