Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Lot 18e eeuws Chinees porselein, H 8 - 9 cm. 7682
Lot 18e eeuws Chinees porselein, H 8 - 9 cm.

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Chinees mini kaststel, H 8 - 9 cm. 7683
Chinees mini kaststel, H 8 - 9 cm.

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein 7684
Lot Chinees porselein

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Twee delen Chinees porselein, H 19 - 21 cm. 7685
Twee delen Chinees porselein, H 19 - 21 cm.

Resultaat:

1.300 EUR

Twee Chinese gemberpotten Ø 13 cm. 7686
Twee Chinese gemberpotten Ø 13 cm.
Startprijs 400 EUR
18e Eeuwse Chinese Kang Xi trekpot, H 6 cm. 7687
18e Eeuwse Chinese Kang Xi trekpot, H 6 cm.
Startprijs 800 EUR
Verkocht
7x Chinese deksels etc. 7688
7x Chinese deksels etc.

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Chinees snijstuk 7689
Chinees snijstuk

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Chinese/Japanse drakenschaal Ø 33,5 cm. 7690
Chinese/Japanse drakenschaal Ø 33,5 cm.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Grote Chinese schotel Ø 36 cm. 7691
Grote Chinese schotel Ø 36 cm.

Resultaat:

40 EUR

Chinese Yixing trekpot Ø 5,5 cm. 7692
Chinese Yixing trekpot Ø 5,5 cm.
Startprijs 200 EUR
18e Eeuwse Chinese miniatuur trekpot, H 5,5 cm. 7693
18e Eeuwse Chinese miniatuur trekpot, H 5,5 cm.
Startprijs 400 EUR
Chinese Familie Verte vaas, H 12,5 cm. 7694
Chinese Familie Verte vaas, H 12,5 cm.
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Chinese draken kom Ø 21,5 cm. 7695
Chinese draken kom Ø 21,5 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Drie Chinee vazen, H 23 - 33 cm. 7696
Drie Chinee vazen, H 23 - 33 cm.

Resultaat:

160 EUR

Chinese brush pot Ø 13,3 cm. 7697
Chinese brush pot Ø 13,3 cm.
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Lot Chinees porselein (8x) 7698
Lot Chinees porselein (8x)

Resultaat:

225 EUR

18e Eeuwse Chinese Familie Rose trekpot, H 11 cm. 7699
18e Eeuwse Chinese Familie Rose trekpot, H 11 cm.
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Twee-delige Chinese vaas, H 16 cm. 7700
Twee-delige Chinese vaas, H 16 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinese celadon vaas, H 21 cm. 7701
Chinese celadon vaas, H 21 cm.

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Twee delen Chinees Imari 7702
Twee delen Chinees Imari

Resultaat:

40 EUR

Zhang Daqian, H 240 x B 30 cm. 7703
Zhang Daqian, H 240 x B 30 cm.
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Chinees rolschilderij, H 260 x B 29 cm. 7704
Chinees rolschilderij, H 260 x B 29 cm.

Resultaat:

80 EUR

Twee oude Chinese lakstempels 7705
Twee oude Chinese lakstempels
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Chinese dekselpot, H 32 cm. 7706
Chinese dekselpot, H 32 cm.

Resultaat:

160 EUR

Chinese dekselpot Ø 22 cm. 7707
Chinese dekselpot Ø 22 cm.
Startprijs 700 EUR
Verkocht
Familie Rose theepot 7708
Familie Rose theepot

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Chinese kom Ø 9,8 cm. 7709
Chinese kom Ø 9,8 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese Familie Verte schotel Ø 28,2 cm. 7710
Chinese Familie Verte schotel Ø 28,2 cm.

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
Antieke Chinese lakstempel 7711
Antieke Chinese lakstempel

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Kapitale schaal op voet, Ø 44 cm. 7712
Kapitale schaal op voet, Ø 44 cm.

Resultaat:

190 EUR

Drie antieke Japanse Imari borden Ø 24,5 - 30 cm. 7713
Drie antieke Japanse Imari borden Ø 24,5 - 30 cm.
Startprijs 70 EUR
Verkocht
18e Eeuwse Chinese trekpot 7714
18e Eeuwse Chinese trekpot

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Twee Chinese vazen, H 36,5 cm. 7715
Twee Chinese vazen, H 36,5 cm.

Resultaat:

50 EUR

Chinese bewerkte noot, H 5 cm. 7716
Chinese bewerkte noot, H 5 cm.
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Chinees spekstenen snijstuk, H 42 cm. 7717
Chinees spekstenen snijstuk, H 42 cm.

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Drie Chinese Familie Rose borden Ø 23 cm. 7718
Drie Chinese Familie Rose borden Ø 23 cm.

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Chinese gemberpot Ø 20 cm. 7719
Chinese gemberpot Ø 20 cm.

Resultaat:

50 EUR

Chinese gemberpot Ø 21 cm. 7720
Chinese gemberpot Ø 21 cm.
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Chinese plantenbak 7721
Chinese plantenbak

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Antieke Japanse houtsnede 7722
Antieke Japanse houtsnede

Resultaat:

120 EUR

Chinese dekseldoos Ø 20 cm 7723
Chinese dekseldoos Ø 20 cm
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Vier 18e eeuwse Chinese borden Ø 27,5  cm. 7724
Vier 18e eeuwse Chinese borden Ø 27,5 cm.

Resultaat:

180 EUR

Drie oude Japanse houtsnedes 7725
Drie oude Japanse houtsnedes
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Japanse Imari sierschotel Ø 44,5 cm. 7726
Japanse Imari sierschotel Ø 44,5 cm.

Resultaat:

110 EUR

Lot Japans Imari porselein (4x) 7727
Lot Japans Imari porselein (4x)
Startprijs 70 EUR
Penselen pot Ø 12,7 cm. 7728
Penselen pot Ø 12,7 cm.
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Vier delen divers Chinees 7729
Vier delen divers Chinees

Resultaat:

100 EUR

Chinese Quan Yin 7730
Chinese Quan Yin
Startprijs 150 EUR