Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antiek bronzen wandschotel Ø 35 cm. 5052
Antiek bronzen wandschotel Ø 35 cm.
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Chinese cup Ø 7 cm. 7345
Chinese cup Ø 7 cm.

Resultaat:

250 EUR

Chinees kopje 5,5 cm. 7338
Chinees kopje 5,5 cm.
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Struisvogel ei onder stolp 2226
Struisvogel ei onder stolp

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Japanse Imari vaas, H 25 cm. 7331
Japanse Imari vaas, H 25 cm.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Bronzen Schertz figuur, H 20 cm. 5045
Bronzen Schertz figuur, H 20 cm.

Resultaat:

110 EUR

Picasso Offset druk, Naakte dames 1243
Picasso Offset druk, Naakte dames
Startprijs 380 EUR
E. v.d. Ven, Bloem stilleven 1236
E. v.d. Ven, Bloem stilleven
Startprijs 170 EUR
H. Sperling, Puppy speelt met kitten 1229
H. Sperling, Puppy speelt met kitten
Startprijs 650 EUR
Verkocht
Oosters presenteerblad 7295
Oosters presenteerblad

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Twee porseleinen wandschotels, 1880 2190
Twee porseleinen wandschotels, 1880

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antieke kapstok met tegels 2183
Antieke kapstok met tegels

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
K. Eich, Berglandschap 1193
K. Eich, Berglandschap

Resultaat:

190 EUR

M. Martens, Hollands havengezicht (Dordrecht) 1186
M. Martens, Hollands havengezicht (Dordrecht)
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Oude Indiase boeddha, H 33 cm. 7288
Oude Indiase boeddha, H 33 cm.

Resultaat:

325 EUR

Bronzen figuur, Jeanne d'Arc 5016
Bronzen figuur, Jeanne d'Arc
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Wortelnoten hang-vitrinekast + limoges servies 2176
Wortelnoten hang-vitrinekast + limoges servies

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
H.D. Schild, Hollands dorpsgezicht in de sneeuw 1179
H.D. Schild, Hollands dorpsgezicht in de sneeuw

Resultaat:

160 EUR

Bronzen figuur van Jan Sierhuis, Tango danseres 5009
Bronzen figuur van Jan Sierhuis, Tango danseres
Startprijs 1.250 EUR
Verkocht
Chinese vaas, H 26 cm. 7281
Chinese vaas, H 26 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
18e Eeuws Heilig figuur, H 88 cm. 5002
18e Eeuws Heilig figuur, H 88 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Kleine revolver, L 11 cm. 2751
Kleine revolver, L 11 cm.

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Enkelloops jachtgeweer, L 122 cm. 2744
Enkelloops jachtgeweer, L 122 cm.

Resultaat:

250 EUR

Belgisch parade sabel, 1910 2737
Belgisch parade sabel, 1910
Startprijs 250 EUR