Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinees porseleinen tafellamp, H 37 cm. 7388
Chinees porseleinen tafellamp, H 37 cm.
Startprijs 100 EUR
Verkocht
G.C. Krol, Twentse boerderij 1086
G.C. Krol, Twentse boerderij

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
18e Eeuws Heilig figuur, H 88 cm. 5002
18e Eeuws Heilig figuur, H 88 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Twee Japanse Kutani vazen, H 24 - 35 cm. 7381
Twee Japanse Kutani vazen, H 24 - 35 cm.

Resultaat:

100 EUR

Friese burgermeester staartklok, 1800 3556
Friese burgermeester staartklok, 1800
Startprijs 200 EUR
Drie-delig pendule stel, 1900 3549
Drie-delig pendule stel, 1900
Startprijs 375 EUR
A. de la Riviere, Rotterdamse markt met figuren 1079
A. de la Riviere, Rotterdamse markt met figuren
Startprijs 450 EUR
Drie-delig klokkenstel, 1930 3542
Drie-delig klokkenstel, 1930
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Chinese cup Ø 7 cm. 7345
Chinese cup Ø 7 cm.

Resultaat:

250 EUR

Chinees kopje 5,5 cm. 7338
Chinees kopje 5,5 cm.
Startprijs 500 EUR
Twee gestoken tafeltjes 4239
Twee gestoken tafeltjes
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Mahonie linnen kabinet 4232
Mahonie linnen kabinet

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Christiaan Huygens A'damse staartklok 3513
Christiaan Huygens A'damse staartklok

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Japanse Imari vaas, H 25 cm. 7331
Japanse Imari vaas, H 25 cm.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antieke Franse tandheugelklok, 1880 3506
Antieke Franse tandheugelklok, 1880

Resultaat:

450 EUR

19e Eeuwse porseleinkast 4225
19e Eeuwse porseleinkast
Startprijs 1.200 EUR
Verkocht
Willem Witsen, Dorpsgracht 1043
Willem Witsen, Dorpsgracht

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
6x Treinlocs, divers 3031
6x Treinlocs, divers

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Antiek kinderspeelgoed, 1900 3024
Antiek kinderspeelgoed, 1900

Resultaat:

50 EUR

Ben Viegers, Boerin in stal 1036
Ben Viegers, Boerin in stal
Startprijs 700 EUR
J.H. Weissenbruch, Landschap met boerderij 1029
J.H. Weissenbruch, Landschap met boerderij
Startprijs 1.600 EUR
Verkocht
Kleine revolver, L 11 cm. 2751
Kleine revolver, L 11 cm.

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Enkelloops jachtgeweer, L 122 cm. 2744
Enkelloops jachtgeweer, L 122 cm.

Resultaat:

250 EUR

Belgisch parade sabel, 1910 2737
Belgisch parade sabel, 1910
Startprijs 250 EUR