Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
N. Habets, Stilleven met dorpsgezicht 1037
N. Habets, Stilleven met dorpsgezicht

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
H. van Daalhoff, Stilleven 1036
H. van Daalhoff, Stilleven

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Evert Pieters, Gemberpot met rozen 1032
Evert Pieters, Gemberpot met rozen

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven met Roemer, peer, bosbessen en granaatappel 1026
C. Cornelisz, Stilleven met Roemer, peer, bosbessen en granaatappel

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Italiaans triptychon ikoon 1022
Italiaans triptychon ikoon

Resultaat:

100 EUR

Twee antieke Franse wekkers, 1900 3531
Twee antieke Franse wekkers, 1900
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Franse skelet pendule onder stolp, H 46 cm. 3525
Franse skelet pendule onder stolp, H 46 cm.

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Engelse staande klok, H 225 cm. 3523
18e Eeuwse Engelse staande klok, H 225 cm.

Resultaat:

275 EUR

Antieke Franse boulle pendule 3520
Antieke Franse boulle pendule
Startprijs 750 EUR
Verkocht
Antieke Franse majolica pendule, 1880 3517
Antieke Franse majolica pendule, 1880

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Antieke mysterieuze Franse pendule, 1900 3514
Antieke mysterieuze Franse pendule, 1900

Resultaat:

750 EUR

Antieke Franse pendule , 1850 3511
Antieke Franse pendule , 1850
Startprijs 1.600 EUR
Verkocht
Affandi, Europese vrouw in zomers landschap 1021
Affandi, Europese vrouw in zomers landschap

Resultaat:

750 EUR

Henk Dekker, Hollands havengezicht 1018
Henk Dekker, Hollands havengezicht
Startprijs 350 EUR
Thomas Heesakkers, Stilleven 1016
Thomas Heesakkers, Stilleven
Startprijs 160 EUR
Verkocht
Zilveren taartschep 165
Zilveren taartschep

Resultaat:

80 EUR

Twee zilveren suikerstrooiers 164
Twee zilveren suikerstrooiers
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Antieke staande klok 3505
Antieke staande klok

Resultaat:

900 EUR

Antieke pronkvrijslinger, 1890 3504
Antieke pronkvrijslinger, 1890
Startprijs 800 EUR
Verkocht
19e Eeuwse Franse cartelklok, 1850 3501
19e Eeuwse Franse cartelklok, 1850

Resultaat:

3.000 EUR

Verkocht
Lot antieke poppen (7x) 3012
Lot antieke poppen (7x)

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Vijf oude modelbouwdozen 3011
Vijf oude modelbouwdozen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Marmeren schaakspel (compleet) 3006
Marmeren schaakspel (compleet)

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Oud Chinees schaakspel 3005
Oud Chinees schaakspel

Resultaat:

50 EUR