Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
18e Eeuwse Chinese Familie Rose schotel Ø 11,6 cm. 7569
18e Eeuwse Chinese Familie Rose schotel Ø 11,6 cm.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Twee delen China 7570
Twee delen China

Resultaat:

100 EUR

Chinees figuur, 1900 7571
Chinees figuur, 1900
Startprijs 100 EUR
Chinese kom Ø 15,2 cm. 7572
Chinese kom Ø 15,2 cm.
Startprijs 200 EUR
Verkocht
18e Eeuws Chinees bord Ø 26 cm. 7573
18e Eeuws Chinees bord Ø 26 cm.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Chinese bolvaas, H 14 x Ø 15,5 cm. 7574
Chinese bolvaas, H 14 x Ø 15,5 cm.

Resultaat:

300 EUR

Zeven antieke Chinese kommen Ø 12 cm. 7575
Zeven antieke Chinese kommen Ø 12 cm.
Startprijs 80 EUR
Chinese cloissonné bloempot Ø 21 cm. 7576
Chinese cloissonné bloempot Ø 21 cm.
Startprijs 60 EUR
Chinese bronzen dolk, L 56 cm. 7577
Chinese bronzen dolk, L 56 cm.
Startprijs 250 EUR
Chinees beeld van half edelsteen, H 24 cm. 7578
Chinees beeld van half edelsteen, H 24 cm.
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Antieke Chinese tijger van tin 7579
Antieke Chinese tijger van tin

Resultaat:

150 EUR

Vier 19e Eeuwse Chinese miniatuur vazen, H 3 - 7 cm. 7580
Vier 19e Eeuwse Chinese miniatuur vazen, H 3 - 7 cm.
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Zes 18e - 19e eeuwse Chinese miniatuur vazen, H 5,5 - 6 cm. 7581
Zes 18e - 19e eeuwse Chinese miniatuur vazen, H 5,5 - 6 cm.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Twee Chinese kommen 7582
Twee Chinese kommen

Resultaat:

180 EUR

Twee Chinese (vaas)lampen 7583
Twee Chinese (vaas)lampen
Startprijs 200 EUR
Grote Chinese wierookbrander (jade?) 7584
Grote Chinese wierookbrander (jade?)
Startprijs 1.500 EUR
Antieke Chinese spiegel, 1900 7585
Antieke Chinese spiegel, 1900
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Chinese kom met draken Ø 15,7 cm. 7586
Chinese kom met draken Ø 15,7 cm.

Resultaat:

180 EUR

Chinese Meiping vaas, H 34 cm. 7587
Chinese Meiping vaas, H 34 cm.
Startprijs 450 EUR
Drie delen Chinees porselein 7588
Drie delen Chinees porselein
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Chinese bronzen vaas, H 15 cm. 7589
Chinese bronzen vaas, H 15 cm.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Chinese kom + vaas 7590
Chinese kom + vaas

Resultaat:

60 EUR

Twee Chinese cups 7591
Twee Chinese cups
Startprijs 150 EUR
Twee Chinese kommen Ø 15,2 cm. 7592
Twee Chinese kommen Ø 15,2 cm.
Startprijs 500 EUR