Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Chinese wandvaas, H 19,8 cm. 7618
Chinese wandvaas, H 19,8 cm.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Chinese pijpvaas, H 24,5 cm. 7619
Chinese pijpvaas, H 24,5 cm.

Resultaat:

275 EUR

Chinese pot met console 7620
Chinese pot met console
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Twee 18e eeuwse Chinese kommen Ø 23 - 27 cm. 7621
Twee 18e eeuwse Chinese kommen Ø 23 - 27 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Grote Chinese vaas, H 43,5 cm. 7622
Grote Chinese vaas, H 43,5 cm.

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Zes 18e eeuwse Chinese kopjes 7623
Zes 18e eeuwse Chinese kopjes

Resultaat:

800 EUR

Chinese Ducai vaas, H 24,5 cm. 7624
Chinese Ducai vaas, H 24,5 cm.
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Chinese vaas, H 27 cm. 7625
Chinese vaas, H 27 cm.

Resultaat:

200 EUR

Lot Chinees porselein 7626
Lot Chinees porselein
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Antiek Japans Satsuma theeservies 7627
Antiek Japans Satsuma theeservies

Resultaat:

80 EUR

Grote Chinese schotel Ø 44 cm. 7628
Grote Chinese schotel Ø 44 cm.
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Grote Chinese brushpot, H 16 x Ø 19,7 cm. 7629
Grote Chinese brushpot, H 16 x Ø 19,7 cm.

Resultaat:

600 EUR

Chinese celadon vaas, 33 cm. 7630
Chinese celadon vaas, 33 cm.
Startprijs 500 EUR
Twee Chinese vazen, H 27 - 37 cm. 7631
Twee Chinese vazen, H 27 - 37 cm.
Startprijs 120 EUR
Twee Chinese drakenvazen, H 23 cm. 7632
Twee Chinese drakenvazen, H 23 cm.
Startprijs 400 EUR
Antieke Japanse wierookbrander Ø 21 cm. 7633
Antieke Japanse wierookbrander Ø 21 cm.
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Chinese celadon vaas, H 16,7 cm. 7634
Chinese celadon vaas, H 16,7 cm.

Resultaat:

100 EUR

Twee Chinese tempelhonden 7635
Twee Chinese tempelhonden
Startprijs 400 EUR
Drie delen antiek Japans brons, 1900 7636
Drie delen antiek Japans brons, 1900
Startprijs 100 EUR
Japanse cloisonné vaas, H 36,5 cm. 7637
Japanse cloisonné vaas, H 36,5 cm.
Startprijs 140 EUR
Twee antieke Japanse wierookbranders 7638
Twee antieke Japanse wierookbranders
Startprijs 130 EUR
Verkocht
Drie Japanse bronzen wierookbranders 7639
Drie Japanse bronzen wierookbranders

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Twee Chinese gemberpotten Ø 19 cm. 7640
Twee Chinese gemberpotten Ø 19 cm.

Resultaat:

90 EUR

2x China + 1x theestoof 7641
2x China + 1x theestoof
Startprijs 120 EUR