Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke Franse glaspendule 3647
Antieke Franse glaspendule
Startprijs 300 EUR
A. Potgieter, Berglandschap met bloesembomen 1074
A. Potgieter, Berglandschap met bloesembomen
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Twee delen China 7570
Twee delen China

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Gouden wapenring 548
Gouden wapenring

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Antieke Gründerzeit kast, 1880 4007
Antieke Gründerzeit kast, 1880

Resultaat:

250 EUR

Anthony Keizer, Heidegezicht 1091
Anthony Keizer, Heidegezicht
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Vier antieke Engelse Staffordshire honden 6101
Vier antieke Engelse Staffordshire honden

Resultaat:

90 EUR

Onduidelijk gesigneerd, Boerderij bij beek 1108
Onduidelijk gesigneerd, Boerderij bij beek
Startprijs 80 EUR
Chinese Meiping vaas, H 34 cm. 7587
Chinese Meiping vaas, H 34 cm.
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Lot Engels serviesgoed, 1900 6118
Lot Engels serviesgoed, 1900

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antiek eiken sideboard, 1880 4024
Antiek eiken sideboard, 1880

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
G. Burger, Damesportret 1121
G. Burger, Damesportret

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Twee siervazen, H 34 cm. 6135
Twee siervazen, H 34 cm.

Resultaat:

275 EUR

Chinese lampenvoet, H 35 cm. 7604
Chinese lampenvoet, H 35 cm.
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Twee 18e eeuwse Chinese kommen Ø 23 - 27 cm. 7621
Twee 18e eeuwse Chinese kommen Ø 23 - 27 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Delftse trekpot 6152
18e Eeuwse Delftse trekpot

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
J.F. Hoppenbrouwers, Wandelaar langs rivier 1138
J.F. Hoppenbrouwers, Wandelaar langs rivier

Resultaat:

100 EUR

Vergulde rococo-stijl spiegel, H 115 x B 90 cm. 4041
Vergulde rococo-stijl spiegel, H 115 x B 90 cm.
Startprijs 400 EUR
Onduid. gesig., Portret jonge vrouw 1155
Onduid. gesig., Portret jonge vrouw
Startprijs 180 EUR
Twee antieke Japanse wierookbranders 7638
Twee antieke Japanse wierookbranders
Startprijs 130 EUR
Verkocht
Houtman, Winters landschap 1172
Houtman, Winters landschap

Resultaat:

50 EUR

Lot antieke Petrus Regout Maastricht borden Ø 21 cm. 6170
Lot antieke Petrus Regout Maastricht borden Ø 21 cm.
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Chinese penselenpot Ø 18 cm. 7655
Chinese penselenpot Ø 18 cm.

Resultaat:

1.200 EUR

Agnes v.d. Brandeler, Schaal met fruit 1189
Agnes v.d. Brandeler, Schaal met fruit
Startprijs 80 EUR