Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot tegels (43 st.)
Resultaat: 325 EUR

43 Hollandse Fayence tegels. 19e Eeuw. Divers. Mangaan kleurig. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Lot tegels (14x)
Startprijs 140 EUR

Veertien antieke Fayence tegels. Divers. 19e Eeuw. Beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Eugen Kampf, Vissersboten met vissersvolk bij het strand
Resultaat: 450 EUR

Eugen Kampf. 1861 - 1933. Visserboten met vissersvolk bij het strand. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 31,5 x B 43,5 cm. In goede staat.

Anton Verhoeven, Stilleven met glas, tin etc.
Startprijs 600 EUR

Anton Verhoeven. 1920 - 2006. Stilleven met glas, tin et cetera. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Grote fruitschaal in Sevres-stijl
Resultaat: 325 EUR

Grote Sevres-stijl porseleinen fruitschaal met bronzen montuur. Afmeting: 37 x 46 x 27 cm. In goede staat.

A.J. Zwart, Boeren interieur met schouw
Startprijs 200 EUR

A.J. Zwart. 1903 - 1981. Boeren interieur met schouw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

3-Delig Delfts kaststel
Resultaat: 150 EUR

Drie-delig Hollands Makkumer polychrome fayence kaststel. Gemerkt Tichelaar. 20e Eeuw. Afmeting: H 31 - 41 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Delftse dekselvazen, H 36 cm.
Resultaat: 500 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse Fayence dekselvazen met figuren in landschap decor. Beschadiging + restauratie. Afmeting: H 36 cm. In redelijke staat.

18e Eeuwse Delftse vaaslamp
Resultaat: 350 EUR

18e Eeuwse Delftse Fayence vaas als lampenvoet, met messing monturen. Octagonaal. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met Roemer, peer, bosbessen en granaatappel
Resultaat: 90 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer, peer, aalbessen en granaatappel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

Anton Karssen, Hollandse ijspret
Startprijs 1.450 EUR

Anton Karssen. 1945 - 2019. Hollandse winterse ijspret met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 71 cm. In goede staat.

Chinese vierkante celadon vaas, H 18 cm.
Startprijs 250 EUR

Vierkante Chinees porseleinen celadon vaas met ribbels. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

Antieke stalamp, H 175 cm.
Startprijs 3.250 EUR

Levensgrote antieke houtgestoken (noten) stalamp op houten basement. Boerenmeisje met jurk. Circa 1900. Afmeting: H 175 cm. In goede staat.

Niek van der Plas, Strandgezicht
Resultaat: 600 EUR

Niek van der Plas. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Delftse vazen, H 29 cm.
Resultaat: 850 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse Fayence vazen met chinoiserie decor. Met bodemmerk. Eén vaas gelijmd + kleinere restauraties. Afmeting: H 29 cm. In redelijke staat.

A.J. Zwart, Boeren interieur met haardplaats
Resultaat: 180 EUR

A.J. Zwart. 1903 - 1981. Boeren interieur met haardplaats. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Twee antieke Franse cassolettes, H 37 cm.
Resultaat: 190 EUR

Twee antieke Franse Napoleon III Carrera marmeren cassolettes met vergulde bronzen armaturen. 19e Eeuw. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

Lot met 11 zilveren ringen
Resultaat: 60 EUR

Lot met 11 zilveren ringen, diverse modellen met diverse bewerkingen. totaal ca 72 gram. En een onedele ring met grote ovale steen. In goede staat.

Zilveren jasseron armband
Resultaat: 60 EUR

Zilveren schakelarmband, 925/000, met ovale schakels voorzien van ene groot veeroog. Breedte 12 mm. lengte 21 cm. ca 33,5 gram. In goede staat

Ceintuur met zilveren gesp
Startprijs 60 EUR

Ceintuur met zilveren gesp, 833/000. Zwart velouren riem voorzien van een rechthoekig opengewerkte gesp. 7x12cm. lengte riem 74 cm. In goede staat

Gouden slavenband
Resultaat: 450 EUR

Prachtige geelgouden slavenband, 585/000, met zirconia. Brede slavenband met een opgesoldeerd element in de vorm van een gesp met graveerwerk en een grote zirconia. De armband is voorzien van een scha...

Antiek Japans figuur, Vogel op boomstronk
Startprijs 240 EUR

Antieke Japans porseleinen polychrome vogel op boomstronk. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Gouden hanger met amethist
Resultaat: 120 EUR

Geelgouden hanger, 750/000, met amethist. Hanger met een zetkast bezet met een ovaal gefacetteerde amethist. Grootte hanger 16x8mm, inclusief oog. ca 1,4 gram. In zeer goede staat.

Twee kristallen flacons, 1850
Resultaat: 70 EUR

Twee 19e eeuwse Hollandse kristallen stopflacons. Biedermeier. Circa 1850. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

Franse porseleinen tafellamp, H 59 cm.
Startprijs 250 EUR

Franse porseleinen tafellamp met brons. Handbeschilderd met goud en ramskoppen. Circa 1900. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.

Twee antieke Imari kop + schotels
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke Imari porseleinen kop en schotels. China. Floraal/goud decor. Eén schotel gelijmd. Eén schotel haarlijn. Eén kopje chip. Eén kopje haarlijn. Afmeting: H 5 x Ø 14 cm. In redelijke staat.

Lot sieraden
Resultaat: 80 EUR

Groot lot met sieraden, o.a. double sieraden, edelstenencolliers, plated lepels(doos) en vintage haarspelden.

Zilveren fruitschaal
Startprijs 390 EUR

Zilveren tazza, 925/000, rond model geplaatst op een ronde voet met gezaagd decor. De ronde schaal is voorzien van 4 inkepingen, floraal zaagwerk en gedreven lijnen. Art Deco. MT.: Wilkens & Söhne, Br...

Antieke Chinese Wucai vaas, H 26 cm.
Resultaat: 300 EUR

Antieke Chinees porseleinen Wucai vaas. Rood, floraal, met dubbele bodemring. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Doos met antiek diversen
Resultaat: 35 EUR

Lot diversen. Oud en antiek. Bestaande uit: porselein, tin, keramiek et cetera. Onder andere; China, Japan. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 7 - 40 cm. In goede staat.

Lot Japans/Chinees cloisonné (13x)
Resultaat: 70 EUR

Lot Japans/Chinees cloisonné. 20e Eeuw. Afmeting: 3 - 13 cm. In goede staat.

Gouden broche met robijn
Startprijs 190 EUR

Geelgouden broche, 585/000, met robijnen. Langwerpige broche met in het midden een uitlopende slag, aan beide kanten bezet met 3 rond gefacetteerde robijnen in een 4-poot chaton. Grootte 58x18mm. ca ...

Gouden ring met saffier
Startprijs 140 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met saffier en zirconia. Rijring met 3 saffieren en 4 zirconia's. breedte 3,2 mm. ø 58. ca 2,6 gram. 1 Zirconia wat beschadigd, verder in goede staat.

Antieke Boheemse dekseldoos Ø 11 cm.
Resultaat: 140 EUR

Antieke Boheems kristallen dekseldoos met jagende fauns/dieren decor. Ontwerp Adolf Beckert, Steinschonau. Circa 1915. Minimale chips binnenrand. Afmeting: H 10,5 x Ø 11 cm. In goede staat.

2 Zilveren vazen
Startprijs 80 EUR

Twee zilveren vaasjes, 925/000, op ronde voet met achtkantige vaas en ronde rand met filetbewerking. MT.: Charles Edwards, London jl.:p/r:1910-1912. ø5x12,5cm. Met gevulde voet. Totaal ca 121 gram. En...

Twee dier figuren
Startprijs 100 EUR

Twee metalen figuren. 20e Eeuw. 1. Zwaan, compositie metaal, bronskleuring, circa 1900. 2. Kangaroo van messing. Afmeting: H 18 - 21 cm. In goede staat.

Gouden ring met bloedkoraal
Startprijs 150 EUR

Grote geelgouden ring, 585/000, met bloedkoralen. Ring aan de bovenzijde opengewerkt en voorzien van 2 ronde en een ovale bloedkoraal. Breedte ring 8 mm. ø 64. ca 2,6 gram. In goede staat.

Collier van bloedkoraal en goud
Resultaat: 200 EUR

Collier met 2 rijen bloedkoraal, ø 4,5mm, voorzien van een geelgouden slot, 585/000, ovaal model met bloemvorm en graveerwerk en in het midden voorzien van een bloedkoraal. 18x15mm. 44 cm. ca 25,2 gra...

Bronzen figuur, Engel op zwaan
Startprijs 200 EUR

Antiek bronzen figuur. Engel op zwaan. 19e Ongesigneerd. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

Hollandse historisme Madonna, 1900
Resultaat: 120 EUR

Hollandse historisme vergulde gipsen Madonna. Circa 1900. Verso schrift eigendom en alleen reproductierecht G. Hack-Rutten Maastricht. Kindje Jezus iets beschadigd. Afmeting: H 44 cm. In redelijk/goed...

Vroeg 19e eeuwse terracotta Madonna
Startprijs 80 EUR

Vroeg 19e eeuwse terracotta Madonna. Stukje arm van kindje mist. Afmeting: H 39 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees kaststel, H 12 - 16 cm.
Resultaat: 300 EUR

Klein zes-delig 19e eeuws Chinees porseleinen kaststel met tuin/haan/vlinder decor. Beschadigingen. Afmeting: 12 - 16 cm. In redelijke staat.

Haardscherm + krantenhouder
Startprijs 100 EUR

Twee delen antiek koperwerk. 1x Haardscherm met schip. 1x Lectuurhouder uit de 50er-jaren, gegraveerd. Afmeting: 38 - 70 cm. In goede staat.

Set van zes opium gewichten
Resultaat: 120 EUR

Set van zes antieke oosterse bronzen opiumgewichten. Afmeting: 3 - 7 cm. In goede staat.

Vier Chinese schotels Ø 12 cm.
Resultaat: 130 EUR

Vier 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met vissers decor + vier tekens bodemmerk. Eén chip. Afmeting: Ø 12 cm. In goede staat.

17e Eeuwse Chinese schotel Ø 29,6 cm.
Resultaat: 120 EUR

17e Eeuwse Swatow schotel van dik porselein met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 29,6 cm. In goede staat.

Vier 17e - 18e eeuwse Chinese borden Ø 26 - 27 cm.
Resultaat: 250 EUR

Vier 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met tuin decor. Haarlijnen en/of chips. Afmeting: Ø 26 - 27 cm. In redelijke staat.

Antieke bronzen figurengroep
Startprijs 2.500 EUR

Grote antieke bronzen figurengroep. Jef Lambeaux. Lachende naakte dame met satir en kind. Afmeting: 59 x 40 x 30 cm. In goede staat.

Antiek Japans figuur
Resultaat: 450 EUR

Groot antiek Japans bronzen figuur met cloisonné. Olifant met kind, kruik en half edelstenen. Afmeting: 52 cm. In goede staat.

Antieke veldkijker (1e Wereld-oorlog)
Resultaat: 90 EUR

Antieke Franse veldkijker in lederen foedraal. Gemerkt Artillerie Marce Iris de Paris. 1e Wereldoorlog. Circa 1914. Afmeting: 20 cm. In goede staat.

Zilveren schaal
Startprijs 225 EUR

Zilveren schaal, 800/000, ovaal model met een getorste rand met kwab-elementen, geplaatst op 4 florale poten. MT.: Bonura & Cu Simano, Palermo. ca 155 gram. 29x19x7cm. In goede staat

Chinese vaas H 13 cm x Ø 13,5 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen bolvaas met floraal decor en zes tekens bodemmerk. Ingekort. Afmeting: H 13 x Ø 13,5 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek D.E. Douwe Egberts blik
Startprijs 30 EUR

Antiek Douwe Egberts koffie-thee voorraadblik. Afmeting: 30 x 44 x 32 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Chinese vaas, H 11 cm.
Resultaat: 80 EUR

Antiek Chinees porseleinen vaas in baluster-vorm met draken decor. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 11 x Ø 11 cm. In goede staat.

Lot antiek koperwerk (9x)
Startprijs 60 EUR

Negen delen antiek koperwerk. Onder andere; doofpot, ketels, olielamp, kandelaren. Afmeting: 13 - 40 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek bronzen figuur, 1900
Startprijs 90 EUR

Antiek bronzen figuur. Circa 1900. Man in 17e eeuwse kledij. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Antiek Frans figuur, 1900
Startprijs 60 EUR

Antiek Frans figuur. Circa 1900. Jongen met mes. Compositie metaal. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Zilveren bureauset
Startprijs 300 EUR

Fraaie zilveren bureauset, 925/000, ovaal gecontourneerd model, geplaatst op 4 gekrulde poten en aan de bovenkant versierd met een pennenhouder en een element met putti op een leeuw. 23x13x6cm. ca 428...

11-Delige lexicon 'The Studio'
Resultaat: 190 EUR

11-Delige lexicon antiquarisch The Studio London. Eind 19e eeuw. Serie boeken met schilders + kunst + fine art. Circa 1890. Vol met afbeeldingen. Afmeting: 29 x 22 x 4 cm. In goede staat.

Zeldzaam antiquarisch boek uit 1891
Startprijs 60 EUR

Zeldzaam antiquarisch boek. Waarheids Pelgrimstocht 1891, door C. Honigh. Illustraties van Carl Larson. Afmeting: 27 x 20 cm. In goede staat.

Twee zilveren kandelaren
Startprijs 360 EUR

Twee zilveren kandelaren, 835/000, op een ronde voet met een kelkvormige zuil en een rond licht. MT.: C.Fontane jr, Amsterdam, jl.: e:1964. ø12x28cm. Wat gedeukt langs de rand en een kandelaar heeft 2...

Spirit of Ecstacy figuur (Rolls Royce)
Startprijs 2.200 EUR

Zeer groot plated bronzen figuur. Spirit of Ecstacy figuur (Rolls Royce) figuur op marmeren basement. 20e Eeuw. Afmeting: 116 x 60 x 58 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Badende dame
Resultaat: 50 EUR

Adolf Joseph Pohl. 1872 - 1930. Bronzen figuur. Badende dame. Op marmer gelijmd. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: 21 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke hanglamp, 1900
Resultaat: 80 EUR

Antieke messing hanglamp met geëtst glas. Circa 1900. Afmeting: 30 x 19 x 19 cm. In goede staat.

Zilveren collier en hanger met edelstenen
Resultaat: 60 EUR

Zilveren collier en hanger met edelstenen. Zilveren jasseron collier, 835/000, met daaraan een ruitvormige hanger bezet met diverse edelstenen in diverse vormen en kleuren, o.a. turkoois, bloedkoraal...

Gouden streekbroche
Resultaat: 400 EUR

Geelgouden streekbroche, 585/000, met similie. Ovale streekbroche met een gecontourneerde rand met getorste bewerking en similie stenen. In het midden van de broche zit een voorstelling van een dame a...

Bronzen putti, H 23 cm.
Resultaat: 90 EUR

Bronzen dansende putti op marmeren basement. 20e Eeuw. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Jager met hert
Resultaat: 650 EUR

19e Eeuws gesigneerd Frans bronzen figuur. Jager met hert. Gesigneerd Canova, Paris. Toegeschreven aan Antonio Canova. 1757 - 1822. Afmeting: 54 cm. In goede staat.

Antieke vergulde houten Madonna, H 52 cm.
Startprijs 180 EUR

Antieke vergulde houtgesneden Madonna. Frankrijjk. Circa 1800. Deels gerestaureerd. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

Zilveren tafel-pronkstuk
Resultaat: 4.000 EUR

Groot zilveren tafel pronkstuk, 925/000. rijkelijk versierd. Een ronde etagere standaard geplaatst op 4 klauwpoten met florale bewerking en een leeuwenkop. Voorzien van gezaagd floraal patroon langs d...

Djokja zilveren bestek
Startprijs 3.000 EUR

Grote Djokja zilveren bestekset, 800/000, met 12 tafelmessen met zilver, 12 lepels en 11 tafelvorken. 11 Visvorken, 12 messen en een visschep. 6 Dessertvorken, 6 lepels en 11 dessertmessen met zilver....

18e Eeuws Madonna beeld, H 53 cm.
Startprijs 800 EUR

Grote 18e eeuwse Madonna met kindje Jezus, staande op een vis. Met mooie originele polychromie. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.

Bronzen panter (naar R. Bugatti)
Startprijs 1.200 EUR

Bronzen panter. Gesigneerd. Naar R. Bugatti. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 19 x 46 x 7 cm. In goede staat.

Twee grote kaarskandelaren, H 64 cm.
Resultaat: 175 EUR

Twee grote 19e eeuwse neo gotische vergulde messing kaarskandelaren. Afmeting: H 64 cm. In goede staat.

Twee gouden broches
Startprijs 100 EUR

Twee geelgouden rozetten met granaat, 585/000, Kleine gouden rozet, ø 10mm, bevestigd op een onedele steker, en een broche met een bloemvormige rozet met granaten in diverse vormen. Voorzien van een ...

Nepalese Thangka, 61 x 43 cm.
Startprijs 500 EUR

Prachtige oude Nepalese Thangka met levenrad, in zeer fijn geschilderde uitvoering + tekst. Afmeting: H 61 x B 43 cm. In goede staat.

16e - 17e Eeuwse buste, H 58 cm.
Resultaat: 180 EUR

Grote Zuid Europese origineel vergulde houten religieuze renaissance buste. Met relikwiehouder + inhoud? Afmeting: H 58 cm. In goede originele staat.

Oud Perzisch kleed, 173 x 94 cm.
Resultaat: 70 EUR

Oud rood Perzisch kleed. Floraal. Afmeting: 173 x 94 cm. In goede staat.

Gouden oorstekers blauw saffier en diamant
Startprijs 500 EUR

Elegante roségouden oorstekers, 585/000, met saffier en diamant. Brisures met aan de voorkant een witgouden rozet in het midden bezet met een ovaal cabouchon geslepen saffier en in de rand daaromheen ...

Majolica hangpetroleumlamp
Startprijs 80 EUR

Antieke majolica hangpetroleumlamp. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: 60 x Ø 40 cm. In goede staat.

Twee Perzische tapijten
Resultaat: 80 EUR

Twee oude Perzische kleden. 20e Eeuw. Meerkleurig + floraal decor. Afmeting: 143 x 102 cm. / 155 x 114 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (3x)
Startprijs 180 EUR

Drie delen divers Chinees porselein. 1. Creme-kleurige waterpot. 2. Knobbelvaas, paars/blauw glazuur. 3. Kom, bruin glazuur. Afmeting: 6 - 13 cm. In goede staat.

Drie 18e eeuwse Chinese vazen, H 22 - 25 cm.
Resultaat: 300 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen. Beschadigd. Afmeting: H 22 - 25 cm. In matige staat.

Antiek reissecretaire
Startprijs 150 EUR

19e Eeuws tropisch houten koloniaal reissecretaire, met geheime lades + schrijfblad, inclusief sleutel. Afmeting: 16 x 24 x 42 cm. In goede staat.

Tafel met marqueterie
Startprijs 275 EUR

Empire-stijl bijzettafel. Fijn hout belijmd met messing beslag en florale marqueterie. Stijlmeubel 21e eeuw. Afmeting: H 78 x Ø 55 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 30 cm.
Resultaat: 325 EUR

Chinees porseleinen vaas met tekst en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Antieke Amerikaanse stereoscoop
Resultaat: 80 EUR

Antieke Amerikaanse stereoscoop met diverse afbeeldingen. Circa 1920. Underwood & Underwood, New York, patent 1901. Afmeting: 32 x 13 x 20 cm. In zeer goede staat.

Vier biedermeier stoelen
Startprijs 80 EUR

Vier antieke mahoniehouten laat biedermeier stoelen met velours stoffering. Circa 1850. Afmeting: 95 x 55 x 47 cm. In redelijke staat, moeten verlijmd worden

Franse linnenkast van kersenhout
Resultaat: 250 EUR

19e Eeuwse Franse kersenhouten linnenkast met kroon. Circa 1830. Afmeting: 228 x 61 x 150 cm. In goede staat.

Negen antieke Perzische tegels
Resultaat: 325 EUR

Negen antieke Perzisch geglazuurde ronde tegels. Divers. Vier gelijmd, rest goed. Figuren voorstelling. Turkoois glazuur. Afmeting: Ø 22 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

19e Eeuwse porseleinkast
Startprijs 1.000 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten Hollandse barok porseleinkast met klauwpoten en bronzen beslag. Lichte fineerschade. Afmeting: 230 x 200 x 53 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke dolk, L 54 cm.
Startprijs 250 EUR

Grote antieke dolk in Romaanse stijl. Gemerkt met A + kruis en annotatie 1471. Smeedijzer. 19e Eeuw of ouder? Afmeting: L 54 cm. In goede staat.

Lot diverse militaria emblemen
Resultaat: 60 EUR

Lot diverse militaria emblemen. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 10 cm. In goede staat.

Oude kruisboog
Startprijs 80 EUR

Oude Nederlandse kruisboog. Vurenhout, gebeitst. 20e Eeuw. Naar antiek voorbeeld. Afmeting: 90 cm. In goede staat.

Duitse dolk, L 25 cm.
Resultaat: 90 EUR

Duitse dolk. F.D. Wüsthof-Solingen. WO II. RZ. M. 7/19. Spits van dolk ooit gerepareerd. Afmeting: L 25 cm. Verder in goede staat.

Antiek dubbelloops jachtgeweer, L 116 cm.
Resultaat: 200 EUR

Antiek dubbelloops percussie jachtgeweer met graveringen + signatuur. Met damastloop. Afmeting: L 116 cm. In goede staat.