Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
18e Eeuwse dekselpot Hanau 6142
18e Eeuwse dekselpot Hanau

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Lot plated & BWG 236
Lot plated & BWG

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Zilveren broodmand 37
Zilveren broodmand

Resultaat:

525 EUR

Verkocht
Chinese kom op voet, H 11,5 x Ø 18 cm. 7344
Chinese kom op voet, H 11,5 x Ø 18 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 23,5 cm. 7208
Chinese vaas, H 23,5 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinese drakenschotel Ø 39,3 cm. 7105
Chinese drakenschotel Ø 39,3 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Antieke Tibetaanse jade cup met zilverwerk 7102
Antieke Tibetaanse jade cup met zilverwerk

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Antiek secretaire 4072
Antiek secretaire

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Twee Chinese vazen, H 25 cm. 7533
Twee Chinese vazen, H 25 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 28 cm. 7334
Chinese vaas, H 28 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 23,5 cm. 7305
Chinese vaas, H 23,5 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Zeldzame 18e eeuwse Chinese scheerbekken Ø 30,5 cm. 7207
Zeldzame 18e eeuwse Chinese scheerbekken Ø 30,5 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
2x 18e Eeuws Chinees porselein 7130
2x 18e Eeuws Chinees porselein

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Twee 17e eeuwse Chinese borden Ø 13,7 cm. 7085
Twee 17e eeuwse Chinese borden Ø 13,7 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Vijf-delig 18e eeuws Delfts kaststel, H 16 - 23 cm. 6027
Vijf-delig 18e eeuws Delfts kaststel, H 16 - 23 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Zuid-Duitse 2-deurs kast 4188
Zuid-Duitse 2-deurs kast

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Anton Verhoeven, Stilleven met aardewerk en vis 1119
Anton Verhoeven, Stilleven met aardewerk en vis

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Gouden hanger met oud diamant 808
Gouden hanger met oud diamant

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Hollandse boeren vitrinekast 4022
Hollandse boeren vitrinekast

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Grote 17e - 18e eeuwse Chinese schotel Ø 38,6 cm. 7004
Grote 17e - 18e eeuwse Chinese schotel Ø 38,6 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Antiek Porceleyne Fles tegeltableau, 1900 6211
Antiek Porceleyne Fles tegeltableau, 1900

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Art Deco boekenkast, 1920 4167
Art Deco boekenkast, 1920

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Antieke 2-deurs spinde kast, 1800 4012
Antieke 2-deurs spinde kast, 1800

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Franse barometer 2009
18e Eeuwse Franse barometer

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Delftse dekselvazen, H 36 cm. 6036
Twee 18e eeuwse Delftse dekselvazen, H 36 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Franse pendule 3561
Franse pendule

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Hanger met diamant 563
Hanger met diamant

Resultaat:

480 EUR

Verkocht
Antieke Chinese Satsuma dekselpot, H 58 cm. 7763
Antieke Chinese Satsuma dekselpot, H 58 cm.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Chinese waterbak 7507
Chinese waterbak

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Antiek Japans figuur 5075
Antiek Japans figuur

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Engelse secretaire met intarsia 4009
Engelse secretaire met intarsia

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Keith Haring, Walking Hart 1217
Keith Haring, Walking Hart

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Gouden slavenband 873
Gouden slavenband

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Movado zakhorloge 665
Movado zakhorloge

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Collier van bloedkoralen 579
Collier van bloedkoralen

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Stel zilveren kaarskandelaren 221
Stel zilveren kaarskandelaren

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Antieke Chinese theepot 7726
Antieke Chinese theepot

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Chinese beker, H 19 cm. 7240
Chinese beker, H 19 cm.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Eugen Kampf, Vissersboten met vissersvolk bij het strand 1054
Eugen Kampf, Vissersboten met vissersvolk bij het strand

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Arrah Lee Gaul, Over the bamboo vence 1043
Arrah Lee Gaul, Over the bamboo vence

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Gouden Certina dames horloge 664
Gouden Certina dames horloge

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Grote antieke Chinese pot Ø 41 cm. 7230
Grote antieke Chinese pot Ø 41 cm.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Twee Chinese vazen, H 25,5 cm. 7194
Twee Chinese vazen, H 25,5 cm.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Lot 18e eeuws Chinees porselein 7011
Lot 18e eeuws Chinees porselein

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
16e- 17e Eeuws heilig figuur (pietà) 5004
16e- 17e Eeuws heilig figuur (pietà)

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Zilveren koffiepot 53
Zilveren koffiepot

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Delftse pot 6052
18e Eeuwse Delftse pot

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Chinese waterschaal Ø 18,5 cm. 7261
Chinese waterschaal Ø 18,5 cm.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Twee 17e - 18e  eeuwse Chinese vazen, H 11 - 12,5 cm. 7002
Twee 17e - 18e eeuwse Chinese vazen, H 11 - 12,5 cm.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Twee karaffen met zilverwerk 47
Twee karaffen met zilverwerk

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Twee Chinese cups Ø 7,2 cm. 7392
Twee Chinese cups Ø 7,2 cm.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Chinese vazen, H 15,5 cm. 7003
Twee 18e eeuwse Chinese vazen, H 15,5 cm.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese Familie Rose theepot 7097
18e Eeuwse Chinese Familie Rose theepot

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Chinese schotel Ø 16 cm. 7057
Chinese schotel Ø 16 cm.

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Henri Cassiers, Strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk 1073
Henri Cassiers, Strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Zilveren servies 192
Zilveren servies

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Chinese pijpvaas, H 7,5 cm. 7094
Chinese pijpvaas, H 7,5 cm.

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Groot 28-pas tegeltableau, 1950 6212
Groot 28-pas tegeltableau, 1950

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Drentse kast 4174
18e Eeuwse Drentse kast

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Zeldzame empire theestoof, 1820 2054
Zeldzame empire theestoof, 1820

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Lot 18e eeuwse Chinese borden (11x) 7662
Lot 18e eeuwse Chinese borden (11x)

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Vier 17e - 18e eeuwse Chinese kop en schotels 7022
Vier 17e - 18e eeuwse Chinese kop en schotels

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Twee 19e eeuwse Chinese vazen, H 26 cm. 7733
Twee 19e eeuwse Chinese vazen, H 26 cm.

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Acht 18e eeuwse Chinese schotels Ø 10 - 12 cm. 7149
Acht 18e eeuwse Chinese schotels Ø 10 - 12 cm.

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Chinese kom Ø 15 cm. 7723
Chinese kom Ø 15 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese brushpot, H 12 x Ø 10,5 cm. 7668
Chinese brushpot, H 12 x Ø 10,5 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Twee Chinese cups Ø 8,5 cm. 7267
Twee Chinese cups Ø 8,5 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
17e - 18e Eeuwse Chinese pot, H 26,5 x Ø 25,5 cm. 7202
17e - 18e Eeuwse Chinese pot, H 26,5 x Ø 25,5 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Antiek Chinees snijstuk van jade 7157
Antiek Chinees snijstuk van jade

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese vaas Ø 30  cm. 7155
Chinese vaas Ø 30 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese Familie Rose vaas, H 33 cm. 7060
Chinese Familie Rose vaas, H 33 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese vaas , H 13,5 cm. 7019
Chinese vaas , H 13,5 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
18e - 19e Eeuws tegeltableau 6192
18e - 19e Eeuws tegeltableau

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence borden Ø 34,5 cm. 6189
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence borden Ø 34,5 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Twee zéér grote Chinese vazen, H 143 cm. 6169
Twee zéér grote Chinese vazen, H 143 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
18e Eeuws Meissen theeservies 6001
18e Eeuws Meissen theeservies

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
18e Eeuwse kist met inlegwerk 4098
18e Eeuwse kist met inlegwerk

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Jugendstil figuur met presenteerblad, 1900 2004
Jugendstil figuur met presenteerblad, 1900

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Gouden oorhangers met filigrain bollen 519
Gouden oorhangers met filigrain bollen

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Twee Chinese dekselvazen, H 34 cm. 7712
Twee Chinese dekselvazen, H 34 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Franse glaspendule, 1900 3649
Franse glaspendule, 1900

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Zeldzaam antiek pistool, L 35 cm. 2745
Zeldzaam antiek pistool, L 35 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Antieke ikoon 1082
Antieke ikoon

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Antieke ikoon 1081
Antieke ikoon

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Parelsnoer 601
Parelsnoer

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Zilveren bloemensteker 63
Zilveren bloemensteker

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Chinese Familie Rose schotels Ø 21,3 - 21,5 cm. 7016
Twee 18e eeuwse Chinese Familie Rose schotels Ø 21,3 - 21,5 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
H. Bogman Jr., Boerderij 1038
H. Bogman Jr., Boerderij

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 29 cm. 7505
Chinese vaas, H 29 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 34 cm. 7494
Chinese vaas, H 34 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese drakenschotel Ø 24 cm. 7146
Chinese drakenschotel Ø 24 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Antiek Japans Satsuma servies 7753
Antiek Japans Satsuma servies

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Twee 19e eeuwse Chinese vazen, H 15,3 cm. 7269
Twee 19e eeuwse Chinese vazen, H 15,3 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese waterschaal 7162
Chinese waterschaal

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse capucijner kop + schotels 7084
Twee 18e eeuwse capucijner kop + schotels

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein (4x) 7307
Lot Chinees porselein (4x)

Resultaat:

400 EUR