Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren fruitschaal
Startprijs 390 EUR

Zilveren tazza, 925/000, rond model geplaatst op een ronde voet met gezaagd decor. De ronde schaal is voorzien van 4 inkepingen, floraal zaagwerk en gedreven lijnen. Art Deco. MT.: Wilkens & Söhne, Br...

2 Zilveren vazen
Startprijs 80 EUR

Twee zilveren vaasjes, 925/000, op ronde voet met achtkantige vaas en ronde rand met filetbewerking. MT.: Charles Edwards, London jl.:p/r:1910-1912. ø5x12,5cm. Met gevulde voet. Totaal ca 121 gram. En...

Zilveren collier en hanger met edelstenen
Resultaat: 60 EUR

Zilveren collier en hanger met edelstenen. Zilveren jasseron collier, 835/000, met daaraan een ruitvormige hanger bezet met diverse edelstenen in diverse vormen en kleuren, o.a. turkoois, bloedkoraal...

Gouden streekbroche
Resultaat: 400 EUR

Geelgouden streekbroche, 585/000, met similie. Ovale streekbroche met een gecontourneerde rand met getorste bewerking en similie stenen. In het midden van de broche zit een voorstelling van een dame a...

Zilveren schaal
Startprijs 225 EUR

Zilveren schaal, 800/000, ovaal model met een getorste rand met kwab-elementen, geplaatst op 4 florale poten. MT.: Bonura & Cu Simano, Palermo. ca 155 gram. 29x19x7cm. In goede staat

Zilveren bureauset
Startprijs 300 EUR

Fraaie zilveren bureauset, 925/000, ovaal gecontourneerd model, geplaatst op 4 gekrulde poten en aan de bovenkant versierd met een pennenhouder en een element met putti op een leeuw. 23x13x6cm. ca 428...

Twee zilveren kandelaren
Startprijs 360 EUR

Twee zilveren kandelaren, 835/000, op een ronde voet met een kelkvormige zuil en een rond licht. MT.: C.Fontane jr, Amsterdam, jl.: e:1964. ø12x28cm. Wat gedeukt langs de rand en een kandelaar heeft 2...

Twee gouden broches
Startprijs 100 EUR

Twee geelgouden rozetten met granaat, 585/000, Kleine gouden rozet, ø 10mm, bevestigd op een onedele steker, en een broche met een bloemvormige rozet met granaten in diverse vormen. Voorzien van een ...

Zilveren tafel-pronkstuk
Resultaat: 4.000 EUR

Groot zilveren tafel pronkstuk, 925/000. rijkelijk versierd. Een ronde etagere standaard geplaatst op 4 klauwpoten met florale bewerking en een leeuwenkop. Voorzien van gezaagd floraal patroon langs d...

Djokja zilveren bestek
Startprijs 3.000 EUR

Grote Djokja zilveren bestekset, 800/000, met 12 tafelmessen met zilver, 12 lepels en 11 tafelvorken. 11 Visvorken, 12 messen en een visschep. 6 Dessertvorken, 6 lepels en 11 dessertmessen met zilver....

Nepalese Thangka, 61 x 43 cm.
Startprijs 500 EUR

Prachtige oude Nepalese Thangka met levenrad, in zeer fijn geschilderde uitvoering + tekst. Afmeting: H 61 x B 43 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (3x)
Startprijs 180 EUR

Drie delen divers Chinees porselein. 1. Creme-kleurige waterpot. 2. Knobbelvaas, paars/blauw glazuur. 3. Kom, bruin glazuur. Afmeting: 6 - 13 cm. In goede staat.

Drie 18e eeuwse Chinese vazen, H 22 - 25 cm.
Resultaat: 300 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen. Beschadigd. Afmeting: H 22 - 25 cm. In matige staat.

Chinese vaas, H 30 cm.
Resultaat: 325 EUR

Chinees porseleinen vaas met tekst en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Chinese borden Ø 21 -22 cm.
Startprijs 100 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. 1. Tuin/vogel/goud decor. 2. Floraal decor. Eén chip. Afmeting: Ø 21 - 22 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese kwispedoor Ø 12,1 cm.
Startprijs 375 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen kwispedoor met floraal/goud decor. Eén minimale chip. Afmeting: H 9 x Ø 12,1 cm. In goede staat.

Vijf delen 18e eeuws Chinees porselein
Resultaat: 130 EUR

Vijf delen 18e eeuws Chinees porselein. Onder andere cheng lung. Beschadigd en/of haarscheur/chip. Afmeting: 23 - 26 cm. In redelijke staat.

Gouden oorstekers blauw saffier en diamant
Startprijs 500 EUR

Elegante roségouden oorstekers, 585/000, met saffier en diamant. Brisures met aan de voorkant een witgouden rozet in het midden bezet met een ovaal cabouchon geslepen saffier en in de rand daaromheen ...

17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi theebus
Resultaat: 1.200 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi theebus met zilveren montuur. Met decor van spelende Chinese figuren. Afmeting: H 19 x Ø 10 cm. Eén restauratie. In goede staat.

Antieke dolk, L 54 cm.
Startprijs 250 EUR

Grote antieke dolk in Romaanse stijl. Gemerkt met A + kruis en annotatie 1471. Smeedijzer. 19e Eeuw of ouder? Afmeting: L 54 cm. In goede staat.

Lot diverse militaria emblemen
Resultaat: 60 EUR

Lot diverse militaria emblemen. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 10 cm. In goede staat.

Oude kruisboog
Startprijs 80 EUR

Oude Nederlandse kruisboog. Vurenhout, gebeitst. 20e Eeuw. Naar antiek voorbeeld. Afmeting: 90 cm. In goede staat.

Duitse dolk, L 25 cm.
Resultaat: 90 EUR

Duitse dolk. F.D. Wüsthof-Solingen. WO II. RZ. M. 7/19. Spits van dolk ooit gerepareerd. Afmeting: L 25 cm. Verder in goede staat.

Antiek dubbelloops jachtgeweer, L 116 cm.
Resultaat: 200 EUR

Antiek dubbelloops percussie jachtgeweer met graveringen + signatuur. Met damastloop. Afmeting: L 116 cm. In goede staat.