Ongesigneerd? Circa 1920. Stilleven met snoek, bloemen en aardewerk. Eén restauratieplek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x B 100 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Afghaans Perzisch handgeknoopt wandkleed met franjes. Afmeting: 135 x 171 cm. In goede staat.
Ovale eikenhouten Jugendstil tafel met etagere. Circa 1910. Afmeting: 77 x 87 x 55 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Delftse Fayence borden. Divers. Chinoiserie/floraal decor. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
Jan te Wierik. 1954 - 2002. Abstract figuratieve compositie. Epreuve 'd artiste. Lithografie op papier. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Grote majolica stolp met onderschotel. Jugendstil-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x Ø 30 cm. In goede staat.
Twee grote handbeschilderde Chinees porseleinen dekselpotten met vogel/vlinder/tuin decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Drie Chinees porseleinen dekselvazen met prunus decor + dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 17 - 30 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten gestoken kist. Ongerestaureerd. Slot + scharnieren missen. Afmeting: 90 x 65 x 121 cm. In redelijke staat.
W.G. Hofker. 1947. Paardenkar met figuren aan het laden op de kade. Ets op papier. Afmeting: H 16 x B 44 cm. In goede staat.
Decoratieve vergulde spiegel met albast plaquettes. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 93 x B 51 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen Familie Rose borden. Floraal/goud decor. 19e. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Duits kersenhouten dressoir met bandintarsia. Biedermeier-stijl. Gepolitoerd. Circa 1920. Afmeting: 80 x 128 x 53 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten sokkel tafel met Queen Anne poten. Circa 1920. Afmeting: 79 x 32 x 32 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse figuren van porselein. Man en vrouw. Met blindmerk. Circa 1830. Dame gelijmd + chip hoed. Afmeting: H 21 cm. In matig/goede staat.
Drie Duitse porseleinen figuren. Bestaande uit: Dame + heer, gemerkt bijenkorf, man vingers beschadigd. En een cupido bij piedestal, Sitzendorf, circa 1900. Afmeting: 17 - 20 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met perzik/vleermuis decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15,5 cm. In goede staat.
Antieke Franse commode van beukenhout, met spiegelopstand. Circa 1900. Afmeting: 100 x 57 x 186 cm. In goede staat.
Antiek Duits Nymphenburg porseleinen figuur. Cavalerist te paard. Degen, teugels en sporen missen. Circa 1920. Afmeting: H 19 cm. In redelijke staat.
Zes 19e eeuwse Japanse Kutani porseleinen kop en schotels. Haan in landschap/goud decor. Met bodemmerk. Mooie kwaliteit. Afmeting: 6 - 11 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse hangspinde van vurenhout, met origineel smeedijzeren beslag + slot. Afmeting: 63 x 47 x 28 cm. In goede staat.
Wortelhouten gelakte Art Deco bijzettafel. Stijlmeubel. 21e Eeuw. Afmeting: H 70 x Ø 60 cm. In zeer goede staat.
Zeldzaam renaissance zwaard. 16e - 17e Eeuw. Bronzen heft met restvergulding. Figuren/putti/draken decor. Lemet gerestaureerd, was gebroken. Eén restauratie figuur in heft. Afmeting: L 116 cm. In red...
Antiek dubbelloops jachtgeweer met wildvoorstellingen. Aparte loop-structuur/centraal vuur. Oxydatie. Afmeting: L 111 cm. In redelijke staat.