Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
18e Eeuwse Chinese waterpot Ø 8 cm. 7648
18e Eeuwse Chinese waterpot Ø 8 cm.

Resultaat:

70 EUR

2x China + 1x theestoof 7641
2x China + 1x theestoof
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Chinese celadon vaas, H 16,7 cm. 7634
Chinese celadon vaas, H 16,7 cm.

Resultaat:

100 EUR

Chinese tafelset 7598
Chinese tafelset
Startprijs 300 EUR
Twee Chinese cups 7591
Twee Chinese cups
Startprijs 150 EUR
Grote Chinese wierookbrander (jade?) 7584
Grote Chinese wierookbrander (jade?)
Startprijs 1.500 EUR
Verkocht
Chinese vaas 7555
Chinese vaas

Resultaat:

200 EUR

Grote Chinese kom Ø 21,1 cm. 7548
Grote Chinese kom Ø 21,1 cm.
Startprijs 900 EUR
Verkocht
Grote Chinese tegel, 20 x 20 x 3  cm. 7541
Grote Chinese tegel, 20 x 20 x 3 cm.

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Lot 18e eeuws Chinees porselein 7534
Lot 18e eeuws Chinees porselein

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 29 cm. 7505
Chinese vaas, H 29 cm.

Resultaat:

400 EUR

Grote oude bronzen boeddha 7498
Grote oude bronzen boeddha
Startprijs 6.500 EUR
Chinees bord Ø 22,5 cm. 7491
Chinees bord Ø 22,5 cm.
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Twee delen Chinees porselein 7455
Twee delen Chinees porselein

Resultaat:

325 EUR

Twee antieke Japanse kakiemon borden Ø 18,3 cm. 7448
Twee antieke Japanse kakiemon borden Ø 18,3 cm.
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Lot Japans Imari porselein (6x) 7441
Lot Japans Imari porselein (6x)

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Twee antieke Perzische kleden 4507
Twee antieke Perzische kleden

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antiek Afghaans Perzisch wandkleed, 135 x 171 cm. 4500
Antiek Afghaans Perzisch wandkleed, 135 x 171 cm.

Resultaat:

130 EUR

Chinese vierkante celadon vaas, H 18 cm. 7405
Chinese vierkante celadon vaas, H 18 cm.
Startprijs 250 EUR
OUd Chinees blanc de Chine figuur, H 29,6 cm. 7398
OUd Chinees blanc de Chine figuur, H 29,6 cm.
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Oude eiken tafel, 1910 4240
Oude eiken tafel, 1910

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Japans bord Ø 30,5 cm. 7391
Japans bord Ø 30,5 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Zeldzaam zwaard, L 116 cm. 2738
Zeldzaam zwaard, L 116 cm.

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Antiek cubbelloops jachtgeweer, L 111 cm. 2731
Antiek cubbelloops jachtgeweer, L 111 cm.

Resultaat:

80 EUR