Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese brushpot, H 12 x Ø 10,5 cm.
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose brushpot met pioenroos decor. Met dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 12 x Ø 10,5 cm. In goede staat.

Franse Bretonse hoekkast, 1880
Resultaat: 110 EUR

Antieke Franse Bretonse eikenhouten hoek-hang-kast met ridder. Circa 1880. Afmeting: 77 x 38 x 24 cm. In goede staat.

Twee delen antiek plateel, 1910
Startprijs 40 EUR

Twee delen antiek Hollands plateel. (1) Grote schaal met pauwen, Holland Liberty, minimale chip, afmeting: 11 x Ø 23,5 cm. (2) Oorvaas, één oor gelijmd, afmeting: 16 cm. In redelijke staat.

Twee delen plateel
Startprijs 50 EUR

Twee delen plateel met Jugendstil decor. 1x Vaas, gemerkt Gouda Ivora Holland Nr. 307130. Afmeting: H 22,5 x Ø 17 cm. In goede staat. 1x Rond bord met vogel decor. Achterkant met schilders letter E.D....

2x Porseleinen honden
Startprijs 30 EUR

Twee antieke Engelse keramieken bulldogs. Circa 1920. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.

Antieke bloempot op zuil
Resultaat: 160 EUR

Antieke Hollandse platelen bloempot op zuil. Gouda, decor Atrium 431. Floraal. Drie-delig. Scheur in basement. Afmeting: H 78 x Ø 36 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Duitse majolica dekselpot, H 31 cm.
Startprijs 120 EUR

Antieke Duitse majolica dekselpot met ranken en hanenkoppen gedecoreerd. Genummerd + gemerkt. Circa 1910. Chips. Afmeting: H 31 cm. In redelijk/goede staat.

Grote antieke lamp, H 107 cm.
Startprijs 250 EUR

Grote antieke terracotta lamp met negroïde draagster. Samoa + monogram. Circa 1880. Eén arm gerestaureerd. Enkele chip. Afmeting: H 107 cm. In redelijk/goede staat.