Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Engelse Bracket klok, H 42 cm.
Startprijs 1.300 EUR

Prachtige 19e eeuwse Engelse bracketkklok met negen bellen carillon. Silent functie + één melodie. Grote bronzen gegraveerde bracket, snek uurwerk, uurslag op grotere bel, vergulde bronzen ornamenten....

19e Eeuwse Franse cartelklok, 1850
Resultaat: 3.000 EUR

Grote 19e eeuwse Franse vergulde bronzen wandcartel klok met strijdwagen en figuren. Circa 1850. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Achterkant mist van klok. Afmeting: 78 cm. In redelijke s...

Grote Engelse bracket klok
Startprijs 2.000 EUR

Grote 19e eeuwse Engelse eikenhouten bracket klok met leeuwenkoppen en messing ringen + acht bellen carillon, kwartier-slag, Westminster uurslag op gongspiraal. Barrand & Luns 41. Cornhill London. Afm...

Engelse staande klok, Joseph Rosentall
Resultaat: 3.250 EUR

Engelse mahoniehouten staande klok. Circa 1840. Door Joseph Rosentall. Engelse regulateur met kwikslinger compensatie, met uren + minuten wijzer van elkaar gescheiden. + secondenwijzer. Achtdaags, met...

Antieke pronkvrijslinger, 1890
Startprijs 800 EUR

Antieke Duitse Gründerzeit eikenhouten pronkvrijslinger. Gemerkt Carl Werner. Fabriksmarke 148360. Circa 1890. Weekloper, halfuur-slag. Brons gereinigd. Afmeting: 90 cm. In goede staat.

Antieke staande klok
Resultaat: 900 EUR

Antieke Hollandse wortelnoten staande klok met Amsterdamse klokkast + Fries samengesteld uurwerk (huwelijk) met automaat. Afmeting: H 245 cm. In redelijke staat.

Schilderij-klok
Startprijs 800 EUR

19e Eeuwse schilderij-klok met Duits landschap, riviergezicht met kasteel en figuren decor. Olieverf op linnen. Craquelé. Achtdaags Frans uurwerk met halfuur-slag op gongspiraal. Gereviseerd. Afmeting...

Franse empire pendule, 1820
Startprijs 850 EUR

Grote vuurvergulde bronzen empire pendule met bos nimf, olielamp en pijlenhouder. Frankrijk. Eén wijzer mist. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Goede originele ongereinigde vergulding....

Frans toren-uurwerk
Resultaat: 1.200 EUR

Vroeg 19e eeuws groot smeedijzeren toren-uurwerk met slagwerk en pennegang op stoel. Slagwerk moet nagekeken worden. Afmeting: 198 x 62 x 50 cm. In goede staat.

Antieke Engelse Eureka Clock London
Resultaat: 1.100 EUR

Zeldzame antieke Engelse mahoniehouten glaspendule. Elektrisch. Eureka Clock & Co. Ltd. London. Circa 1910 - 1920. Functie niet getest. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.

Antieke Gustav Becker staande klok, 1890
Resultaat: 360 EUR

Antieke Duitse Gustav Becker eikenhouten staande klok. Circa 1890. Met messing bewerkte wijzerplaat, gewichten en slinger. Weekloper, Halfuur-slag. Afmeting: H 230 cm. In goede staat.

Antieke Franse pendule , 1850
Startprijs 1.600 EUR

Antieke Franse vergulde bronzen pendule met leeuw. Circa 1850. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag + enchappement. Afmeting: H 39 cm. In zeer goede staat.

Antieke Weense bruidsklok onder glazen stolp, 1820
Resultaat: 800 EUR

Antieke Weense brons vergulde empire bruidsklok onder glazen stolp. Circa 1820. Met kwartier-slag. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.

Grote Franse watervalklok
Startprijs 550 EUR

Zeer grote Franse watervalklok van compositie metaal. met putti, spiegel en zichtbare slinger. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 81 cm. In goede staat.

Antieke mysterieuze Franse pendule, 1900
Resultaat: 750 EUR

Antieke mysterieuze Franse pendule, Deiana met pijl en boog. Door Guilmet Paris. Circa 1900. Afmeting: 60 cm. In goede ongereinigde staat.

Antieke Duitse staande klok, H 235 cm.
Resultaat: 750 EUR

Antieke Duitse mahoniehouten biedermeier staande klok met origineel uurwerk en volle Korinthische zuilen. Circa 1820. Oudere restauratie. Functie niet getest. Afmeting: H 235 cm.

Franse empire pendule, 1820
Resultaat: 700 EUR

Franse vuurvergulde bronzen empire pendule met lyra spelende Deiana. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: H 39 cm. In goede originele staat.

Antieke Franse majolica pendule, 1880
Resultaat: 130 EUR

Antieke Franse majolica pendule met brons. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Haarlijnen. Behoeft reiniging. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

Franse pendule, 1860
Startprijs 1.000 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Franse Carrara marmeren pendule met vergulde Griekse dame met muziekinstrument. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 45 x 50 x 16 cm. In goede staa...

Franse pendule, H 42 cm,.
Resultaat: 1.300 EUR

19e Eeuwse Franse bronzen pendule. Atlas draagt wereldbol. Met marmeren basement. Achtdaags enchappement uurwerk, met halfuur-slag. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

Antieke Franse boulle pendule
Startprijs 750 EUR

Grote antieke Franse boulle pendule met rood schildpad, putti en bronzen ornamenten. Achtdaags St. Marti uurwerk, halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: H 67 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Franse staande regulateur, 1900
Resultaat: 1.300 EUR

Antieke Franse eikenhouten staande precisie regulateur. Circa 1900. Met centrale secondenwijzer, pennegang, één zwaar gewicht, gangduur?, vernikkelde slinger, zonder lens. Functie niet getest. Afmetin...

Antieke Franse pendule, 1840
Startprijs 500 EUR

Antieke Franse vuurvergulde bronzen empire pendule. Circa 1840. Charles Dix. Met achtdaags - stil uurwerk, touwtjesslinger. Afmeting: 35 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse Engelse staande klok, H 225 cm.
Resultaat: 275 EUR

Antieke Engelse eikenhouten staande klok. 18e Eeuw. Gesigneerd Valen Donns Louth. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, datum + seconden aanduiding. Niet getest. Afmeting: H 225 cm. In goede staat.