Twee delen antiek koperwerk. Circa 1900. Bestaande uit: Eén cloisonné blaker. En een bronzen schaal in gevlochten vormgeving. Afmeting: 18 - 23 cm. In goede staat.
Antiek Frans brons verguld wandornament. Genummerd P.D. 146. Circa 1850. Zeemonster. Afmeting: 19 x 16 x 6 cm. In goede staat.
Antieke religieuze geëmailleerde messing plaquette in lijst. Circa 1910. Afmeting: H 14 x B 10 cm. In goede staat.
Drie delen Italiaans natuursteen. Marmer + albast. Twee vazen + één tablet. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 25 cm. In goede staat.
Twee antieke stickbarometers. Mahonie + beschilderd. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: H 100 - 104 cm. In goede staat.
Negen delen antiek koperwerk. Onder andere; doofpot, ketels, olielamp, kandelaren. Afmeting: 13 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzaam antiquarisch boek. Waarheids Pelgrimstocht 1891, door C. Honigh. Illustraties van Carl Larson. Afmeting: 27 x 20 cm. In goede staat.
Zeldzame kartonnen cassette (circa 1960) met circa 80 kaarten van diverse bekende ontwerpers GKF, Proost pikkels 251. Afmeting: 17,5 x 12 x 2,2 cm. In goede staat.
Antiek messing gewichtenblok, tot 1 Kilogram. Circa 1900. Afmeting: 10 x 20 x 7 cm. In goede staat.
19e Eeuwse tinnen kruik met bodemmerk. Afmeting: H 16 x Ø 20 cm. In goede staat.
19e Eeuwse tinnen schenkkan met lange tuit en florale gravering + monogram H.V.N. 1829. Deuken. Afmeting: H 28 cm. In redelijke staat.
Bronzen wijwaterhouder in Romaanse stijl. Met annotatie 1556. Met wapen en portretten. Circa 1900. Afmeting: 21 x 15 x 9,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse messing met koperen doofpotten. Twee kleurig. Afmeting: 30 - 37 cm. In goede staat.
Antieke majolica petroleumlamp. Circa 1900. Schroefdraad lam gedraaid. Verder in goede staat. Afmeting: H 56 cm.
Twee oude/antieke kraantjeskannen. 1x Tin, tweede helft 20e eeuw. 1x Koper, circa 1920. Afmeting: H 24 - 38 cm. In goede staat.
Lot antiek smeedijzer. 19e Eeuw. Onder andere; Zeis, klopper, notenkraker, vuurtang. Afmeting: 14 - 35 cm. In goede staat.
Twee grote decoratieve kristallen windlichten met messing. Tweede helft 20 eeuw. Afmeting: 39 c m. In goede staat.
Vier oude messing schilderijlampen. 20e Eeuw. Afmeting: 17 - 32 cm. In goede staat.
Antieke rieten mand met handgrepen. Voor baby? Circa 1900. Afmeting: 35 x 90 x 52 cm. In goede staat.
Drie delen messing. Bestaande uit: Twee antieke Engelse verstelbare kaarskandelaren + één fotolijst in Jugendstil-stijl. Afmeting: 20 - 22 cm. In goede staat.
Vier delen ijzerwerk. 19e Eeuw. Bestaande uit: Twee wafelijzers + twee vuurbokken. Afmeting: 37 - 80 cm. In goede staat.
19e Eeuws diorama-schilderij gemaakt van kurk. Europees landschap met burcht, jagende figuren en rennend wild. Afmeting: H 36 x B 62 cm. In goede staat.
Grote zware gietijzeren religieuze wandplaquette van Maria met kind. Circa 1900. Afmeting: 67 x 42 x 3 cm. In goede staat.
Zeven antieke voorraadblikken. Divers. Afmeting: 12 - 33 cm. In redelijk/goede staat.