Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Lederen dokterstas
Resultaat: 120 EUR

Grote oude lederen dokterstas. Gemerkt Stratic. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 26 x 52 x 39 cm. In goede staat.

Kerstboomstandaard + ponsapparaat
Resultaat: 50 EUR

Zeer grote antieke Duitse kerstboom-standaard met spreuk; 'Ihr kinderlein kommet, O, kommet doch all!'. En een antiek gietijzeren ponsapparaat. Beide objecten circa 1900. Afmeting: 16 x 8 x 20 cm./28 ...

Haardstel
Resultaat: 70 EUR

Vier-delige messing haardset met jachthond. 20e Eeuw. Afmeting: 55 - 67 cm. In goede staat.

Antieke haardomranding
Resultaat: 120 EUR

Grote antieke bronzen haardomranding met putti en vazen. Circa 1880. Afmeting: 50 x 140 x 35 cm. In goede staat.

Antieke theestoof, 1850
Resultaat: 60 EUR

Antieke mahoniehouten theestoof met koperen binnenbak + ketel. Circa 1850. Afmeting: H 63 x Ø 32 cm. In goede staat.

Antieke bureaulamp, 1910
Resultaat: 70 EUR

Antieke messing bureaulamp met groen glazen kap. Circa 1910. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

Kapstok (gemaakt van wagenschot)
Resultaat: 130 EUR

19e Eeuws houtgestoken gepolychromeerd wagenschot als kapstok. Afmeting: 113 x 17 x 38 cm. In redelijk/goede staat.

Gietijzeren bierpul, H 25 cm.
Resultaat: 50 EUR

Zware gietijzeren bierpul met putto. Neo renaissance. 20e Eeuw. Deksel stukjes af. Afmeting: H 25 cm. In redelijk/goede staat.

Twee miniatuur schilderijen, Dames portret
Resultaat: 40 EUR

Twee miniatuur schilderijen. 19e + 20e Eeuw. Dames bustes. Beide compleet geschilderd. Afmeting: 4,5 - 6,5 cm. In goede staat.

Antieke muziekstandaard + stemvork
Resultaat: 50 EUR

Antieke muziekstandaard van vurenhout met originele beschildering + stemvork. Circa 1900. In hoogte verstelbaar. Afmeting: H 122 - 150 cm. In goede staat.

Vier antieke speculaasplanken
Resultaat: 80 EUR

Vier antieke speculaasplanken van hout. 19e Eeuw. Eén plank dubbelzijdig. Afmeting: 20 - 54 cm. In goede staat.

Twee herenhoeden in doos
Resultaat: 50 EUR

Twee oude zwarte herenhoeden in doos. 20e Eeuw. Afmeting: 29 x 33 x 18 cm. In goede staat.

Lot koperwerk (9x)
Resultaat: 50 EUR

Negen delen divers antiek koperwerk, o.a.: Theestoof, ketels, emmers stormlamp et cetera. Afmeting: 30 - 60 cm. In goede staat.

Drie gouden munten/penning
Resultaat: 550 EUR

Drie gouden munten/penning. Bestaande uit: 1x Gouden 10 Gulden Willem III, 1875. 1x Gouden penning Beatrix prinses der Nederlanden, 1938 - 1963. 1x Gouden penning koning Willem I, Juliana koningin der...

Vijf gouden penningen Nederlands koningshuis
Resultaat: 550 EUR

Vijf gouden penningen. 1x Amalia van Solms. 1x HKH prinses Margriet. 1x Prinses Beatrix - prins Claus von Amsbergen. 1x Prinses Irene - prins Karel Hugo. 1x Louise de Coligny, veniat regnum taum. Tota...

Groot lot papier- en muntgeld
Resultaat: 130 EUR

Groot lot oud papier- en muntgeld. Divers. Wereld, Nederland. Tevens twee Juliana-albums. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 30 cm. In goede staat.

6x Antieke koperen cake-bakvormen, 1900
Resultaat: 80 EUR

Zes antieke koperen cake-bakvormen. Circa 1900. Afmeting: 14 - 20 cm. In goede staat.

Twee Tibetaanse klankschalen Ø 11 - 12,4 cm.
Resultaat: 70 EUR

Twee oude Tibetaanse klankschalen van bewerkt brons. Karaktertekens/draken decor. Afmeting: Ø 11 - 12,4 cm. In goede staat.

Lot barometers (5x)
Resultaat: 50 EUR

Lot diverse oude antieke barometers. Vijf stuks. Eerste helft 20e eeuw. Niet getest. Afmeting: 22 - 28 cm. In goede staat.

Engelse barometer
Resultaat: 80 EUR

Engelse ronde barometer van mahonie met messing. Dove Bazeley Cheltanham. Eerste helft 20e eeuw. Chips glas. Afmeting: 96 cm. In redelijk/goede staat.

Lot barometers (8x)
Resultaat: 120 EUR

Acht antieke houtgesneden barometers. Divers. Circa 1900 - 1930. Afmeting: 40 - 60 cm. Niet getest. In goede staat.

Hollandse barometer, 1820
Resultaat: 120 EUR

Hollandse mahoniehouten empire barometer. Butti & Zonen te Amsterdam. Circa 1820. Thermometer mist, verder in goede staat. Afmeting: 101 cm.

18e Eeuwse bijbel + 17e eeuwse tegel
Resultaat: 100 EUR

18e Eeuwse Hollandse bijbel + een 17e eeuwse Hollandse tegel. Bijbel Staten Generaal 1761, te Amsterdam, door P.H. Losek en H. Brandt, Onder de Linden. O. van Grafhorst, G. de Groot. P. Schouten en Co...

Antiquarisch boek
Resultaat: 80 EUR

Zeldzaam antiquarisch boek uit 1894. Shepp's New York City Ilustrated. Over New York met vele illustraties. Afmeting: 28 x 23 x 5 cm. In goede staat.