Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Lederen dokterstas 2228
Lederen dokterstas

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Kerstboomstandaard + ponsapparaat 2225
Kerstboomstandaard + ponsapparaat

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Haardstel 2218
Haardstel

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Antieke haardomranding 2216
Antieke haardomranding

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Antieke theestoof, 1850 2208
Antieke theestoof, 1850

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke bureaulamp, 1910 2204
Antieke bureaulamp, 1910

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Kapstok (gemaakt van wagenschot) 2201
Kapstok (gemaakt van wagenschot)

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Gietijzeren bierpul, H 25 cm. 2199
Gietijzeren bierpul, H 25 cm.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Twee miniatuur schilderijen, Dames portret 2196
Twee miniatuur schilderijen, Dames portret

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Antieke muziekstandaard + stemvork 2191
Antieke muziekstandaard + stemvork

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Vier antieke speculaasplanken 2181
Vier antieke speculaasplanken

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Twee herenhoeden in doos 2176
Twee herenhoeden in doos

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Lot koperwerk (9x) 2174
Lot koperwerk (9x)

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Drie gouden munten/penning 2169
Drie gouden munten/penning

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Vijf gouden penningen Nederlands koningshuis 2168
Vijf gouden penningen Nederlands koningshuis

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Groot lot papier- en muntgeld 2167
Groot lot papier- en muntgeld

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
6x Antieke koperen cake-bakvormen, 1900 2164
6x Antieke koperen cake-bakvormen, 1900

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Twee Tibetaanse klankschalen Ø 11 - 12,4 cm. 2161
Twee Tibetaanse klankschalen Ø 11 - 12,4 cm.

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Lot barometers (5x) 2156
Lot barometers (5x)

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Engelse barometer 2155
Engelse barometer

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Lot barometers (8x) 2154
Lot barometers (8x)

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Hollandse barometer, 1820 2151
Hollandse barometer, 1820

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
18e Eeuwse bijbel + 17e eeuwse tegel 2146
18e Eeuwse bijbel + 17e eeuwse tegel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antiquarisch boek 2145
Antiquarisch boek

Resultaat:

80 EUR