Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Engelse halve maantafel, 1900
Resultaat: 60 EUR

Antieke Engelse halve maantafel van eikenhout. Met floraal decor op blad + gebobbelde poten. Circa 1900. Afmeting: 70 x 69 x 34 cm. In goede staat.

Antieke bijzettafel, 1870
Resultaat: 60 EUR

Antieke notenhouten Louis Philippe bijzettafel. Met ovaal geschulpt blad. Circa 1870. Duitsland. Afmeting: 76 x 83 x 60 cm. In goede staat.

Antieke Chinese hocker
Resultaat: 50 EUR

Antieke rood-gelakte Chinese hocker. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 47 x Ø 40 cm. In goede staat.

Antieke naaitafel, 1870
Resultaat: 50 EUR

Antieke Duitse naaitafel, Louis Philippe. circa 1870. Handgrepen later. Afmeting: 78 x 50 x 40 cm. In goede staat.

Spiegel, H 90 x B 50 cm.
Resultaat: 50 EUR

Eikenhouten halspiegel in rococo-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: H 90 x B 50 cm. In goede staat.

Antieke eiken bijzettafel, 1920
Resultaat: 50 EUR

Antieke eikenhouten bijzettafel met Queen Anne poten en geschulpt blad. Circa 1920. Afmeting: 60 x 68 cm. In goede staat.

Spiegel, H 67 x B 49 cm.
Resultaat: 50 EUR

Oude/antieke stucwerk gipsen spiegel in rococo-stijl. Goudkleurige lijst. Afmeting: H 67 x B 49 cm. In goede staat.

Halspiegel, H 132 x B 62 cm.
Resultaat: 50 EUR

Facet geslepen halspiegel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 132 x B 62 cm. In goede staat.

Antieke spiegel, H 66 x B 40 cm.
Resultaat: 50 EUR

Antieke wortelhouten spiegel met facet geslepen glas. Circa 1900. Afmeting: H 66 x B 40 cm. In goede staat.

Eiken rolluikkastje
Resultaat: 50 EUR

Hollands Louis Seize-stijl eikenhouten rolluikkastje. Circa 1900. Afmeting: 72 x 59 x 35 cm. In goede staat.

Lederen poef
Resultaat: 50 EUR

Bruin-lederen poef met houten poten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 43 x 65 x 65 cm. In redelijke staat.

Ladenkast in empire-stijl
Resultaat: 50 EUR

Mahoniehouten ladenkast met bronzen beslag. Empire-stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 90 x 70 x 48 cm. In goede staat.

Mahonie nachtkastje, 1870
Resultaat: 40 EUR

19e Eeuws mahoniehouten nachtkast met wit marmeren blad. Circa 1870. Afmeting: 81 x 40 x 35 cm. In goede staat.

Oude eiken tafel, 1910
Resultaat: 40 EUR

Ovale eikenhouten Jugendstil tafel met etagere. Circa 1910. Afmeting: 77 x 87 x 55 cm. In goede staat.

Mahoniehouten pianokruk
Resultaat: 35 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten pianokruk met leeuwenpoten. Afmeting: H 56 x Ø 34 cm. In goede staat.