18e Eeuwse eikenhouten Hollandse kussenkast met ranken + palissander robbelijsten. Uitneembaar, met lades en schappen. Ongerestaureerd. Afmeting: 190 x 190 x 76 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse boeren barok spinde (openslaand) met vakverdeling. Geen slot. Afmeting: 97 x 81 x 47 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese houtgestoken hocker met marmeren blad. Floraal/karaktertekens/koppen decor. Afmeting: H 58 x Ø 57 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit kast. Twee-deurs + lade, met origineel beslag en leeuwenkoppen. Circa 1880. Afmeting: 99 x 120 x 69 cm. In goede staat.
Hollandse empire mahoniehouten eettafel met vier stoelen. Circa 1820. Afmeting: 86 x 52 x 50 cm. / 66 x 106 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Hollands barok kabinet van eikenhout. Met origineel bronzen beslag. Afmeting: 235 x 170 x 60 cm. In goede staat .
19e Eeuws Hollands wortelnoten dubbelgebogen bureau in barok-stijl. In goede ongerestaureerde staat. Afmeting: 105 x 105 x 50 cm.
19e Eeuwse Franse notenhouten eethoek met velours stoffering. Rozen snijwerk. Neo rococo. Circa 1870. Afmeting: 97 x 47 x 42 cm. / 75 x 130 x 90 cm. In goede staat.
19e Eeuwse wortelnoten handgepolitoerde wijntafel. Afmeting: H 58 x Ø 51 cm. In zeer goede staat.
18e Eeuws Hollands mahoniehouten Louis Quinze barok secretaire met verguld bronzen beslag en band-intarsia. Afmeting: 104 x 60 x 106 cm. In goede staat.
Antiek Duits notenhouten historisme dressoir met origineel beslag. Circa 1880. Afmeting: 88 x 140 x 60 cm. In goede staat.
Vintage rood-lederen design stoel van Bruhl, big arm design, Shin + Tomoko. Nieuwprijs € 1.750,= Afmeting: H 72 x Ø 90 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse kersenhouten linnenkast met kroon. Circa 1830. Afmeting: 228 x 61 x 150 cm. In goede staat.
Grote antieke halspiegel met amor putti. Louis Philippe. Circa 1870. Afmeting: H 158 x B 90 cm. In goede staat.
Groot wortelnoten dressoir met vier lades en vier deuren. Circa 1900. In Rococo-stijl. Afmeting: 156 x 200 x 58 cm. In zeer goede staat.
Grote antieke Hollandse orgelgebogen wortelnoten commode met zes lades. Circa 1880. Barok-stijl. Afmeting: 82 x 130 x 53 cm. In goede staat.
Antiek Hollandse mahoniehouten biedermeier secretaire met berkenfineer binnenleven. Circa 1860. Zijkanten krimpnaden, verder in goede staat. Afmeting: 155 x 107 x 48 cm.
Zeldzame Engelse Windsor bureau/armleunstoel van eikenhout. Draaibaar, met wielen. 19e Eeuw. Afmeting: 84 x 65 x 60 cm. In goede staat.
Dubbelgebogen wortelnoten commode met twee lades. Barok-stijl. Italië. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 74 x 70 x 40 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten empire commode met vier lades en volle geëboniseerde zuilen + verguld bronzen beslag en capitellen. Circa 1820. Afmeting: 104 x 98 x 48 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse kist van eikenhout, met sledepoten en slot. Barok kist. Afmeting: 81 x 145 x 68 cm. In goede staat.
Hoogglans Chinees of Japans lakwerk kabinet. Met landschap/figuren en goud decor. Mooie kwaliteit. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 126 x 66 x 34 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten empire eettafel met twee lades + vier stoelen. Circa 1800. Afmeting: 75 x 124 cm. / 89 x 45 x 39 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten klepkast. Afmeting: 75 x 60 x 53 cm. In goede staat.