Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Vier antieke eiken stoelen, 1930 4145
Vier antieke eiken stoelen, 1930
Startprijs 100 EUR
Kastje (kersen) 4146
Kastje (kersen)
Startprijs 120 EUR
Art Deco bijzettafel Ø 60 cm. 4147
Art Deco bijzettafel Ø 60 cm.
Startprijs 350 EUR
6x Eiken stoelen 4148
6x Eiken stoelen
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Louis Philippe speeltafel, 1870 4149
Louis Philippe speeltafel, 1870

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Spiegel, H 90 x B 50 cm. 4150
Spiegel, H 90 x B 50 cm.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Franse salontafel, 1880 4151
Franse salontafel, 1880

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Armleunstoel, 1880 4152
Armleunstoel, 1880

Resultaat:

80 EUR

Chaise longue 4153
Chaise longue
Startprijs 500 EUR
Verkocht
18e Eeuwse hangspinde 4154
18e Eeuwse hangspinde

Resultaat:

100 EUR

Hollands barok kabinet, 1780 4155
Hollands barok kabinet, 1780
Startprijs 1.250 EUR
Verkocht
Antieke eiken bijzettafel, 1920 4156
Antieke eiken bijzettafel, 1920

Resultaat:

50 EUR

Antieke eiken wandkast, 1900 4157
Antieke eiken wandkast, 1900
Startprijs 80 EUR
Front van Engelse hoekkast 4158
Front van Engelse hoekkast
Startprijs 100 EUR
Twee 18e - 19e eeuwse melkkrukken 4159
Twee 18e - 19e eeuwse melkkrukken
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Vier 18e eeuwse keukenstoelen 4160
Vier 18e eeuwse keukenstoelen

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Antieke Franse commode met spiegelopstand, 1900 4161
Antieke Franse commode met spiegelopstand, 1900

Resultaat:

110 EUR

Eiken kist 4162
Eiken kist
Startprijs 100 EUR
Verkocht
18e Eeuwse Louis Seize tafel 4163
18e Eeuwse Louis Seize tafel

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
18e Eeuwse eiken kist 4164
18e Eeuwse eiken kist

Resultaat:

210 EUR

Verkocht
Empire spiegel, H 106 x B 59 cm. 4165
Empire spiegel, H 106 x B 59 cm.

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Grote oude kamferkist 4166
Grote oude kamferkist

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Art Deco boekenkast, 1920 4167
Art Deco boekenkast, 1920

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Antieke eethoek 4168
Antieke eethoek

Resultaat:

150 EUR

Twee barok-stijl stoelen 4169
Twee barok-stijl stoelen
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Spiegel, H 67 x B 49 cm. 4170
Spiegel, H 67 x B 49 cm.

Resultaat:

50 EUR

Eiken secretaire 4171
Eiken secretaire
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Halspiegel, H 132 x B 62 cm. 4172
Halspiegel, H 132 x B 62 cm.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke buffetkast, 1900 4173
Antieke buffetkast, 1900

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Drentse kast 4174
18e Eeuwse Drentse kast

Resultaat:

425 EUR

Kleine 18e eeuwse vitrine (voor religieus beeld) 4175
Kleine 18e eeuwse vitrine (voor religieus beeld)
Startprijs 100 EUR
Verkocht
18e Eeuwse dekenkist 4176
18e Eeuwse dekenkist

Resultaat:

100 EUR

Houtgepinde klaptafel van iepenhout 4177
Houtgepinde klaptafel van iepenhout
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Gelderse dekenkist 4178
Gelderse dekenkist

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Empire spiegel, H 90 x B 45 cm. 4179
Empire spiegel, H 90 x B 45 cm.

Resultaat:

70 EUR

Kersen nachtkastje 4180
Kersen nachtkastje
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Antieke Franse boekenkast, 1880 4181
Antieke Franse boekenkast, 1880

Resultaat:

170 EUR

Hollandse vitrinekast 4182
Hollandse vitrinekast
Startprijs 600 EUR
Verkocht
18e Eeuwse kussenkast 4183
18e Eeuwse kussenkast

Resultaat:

325 EUR

Indonesisch teakhouten schrijfbureau 4184
Indonesisch teakhouten schrijfbureau
Startprijs 220 EUR
Verkocht
Mahoniehouten pianokruk 4185
Mahoniehouten pianokruk

Resultaat:

35 EUR

Prachtige speeltafel 4186
Prachtige speeltafel
Startprijs 850 EUR
Mahoniehouten kapspiegel 4187
Mahoniehouten kapspiegel
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Zuid-Duitse 2-deurs kast 4188
Zuid-Duitse 2-deurs kast

Resultaat:

500 EUR

Gebogen side board 4189
Gebogen side board
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Antieke sokkel tafel 4190
Antieke sokkel tafel

Resultaat:

90 EUR

Eiken spinde, 1800 4191
Eiken spinde, 1800
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Grote eiken tafel, 1880 4192
Grote eiken tafel, 1880

Resultaat:

100 EUR