Klein kastje. Gefineerd kersen. Eén-deurs. Circa 1950. Afmeting: 74 x 60 x 45 cm. In de goede staat.
Wortelhouten gelakte Art Deco bijzettafel. Stijlmeubel. 21e Eeuw. Afmeting: H 70 x Ø 60 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten Louis Philippe speeltafel. Circa 1870. Afmeting: 79 x 80 x 80 cm. In goede staat.
Eikenhouten halspiegel in rococo-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: H 90 x B 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse salontafel van eikenhout + notenhout. Henry Deux. Circa 1880. Afmeting: 56 x 112 x 102 cm. In goede staat.
19e Eeuwse notenhouten armleunstoel. Circa 1880. Gestoffeerd + koper genageld. Afmeting: 111 x 69 x 65 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse hangspinde van vurenhout, met origineel smeedijzeren beslag + slot. Afmeting: 63 x 47 x 28 cm. In goede staat.
Hollands barok kabinet. Mahonie fineer. Circa 1780. Gebruikssporen. Afmeting: 245 x 205 x 66 cm. Verder in goede staat.
19e Eeuws front van een Engelse hoekkast. Vier deurs. Mahonie. Afmeting: 210 x 100 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse mahoniehouten melkkrukken. Afmeting: H 54 - 56 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Hollandse eikenhouten houtgepinde keukenstoelen. Afmeting: 90 x 42 x 39 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse kist van eikenhout, met sledepoten en slot. Barok kist. Afmeting: 81 x 145 x 68 cm. In goede staat.
Grote oude kamferkist met figuren in landschap decor. 20e Eeuw. Afmeting: 55 x 101 x 52 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten Louis Philippe eethoek met vier stoelen. 20e Eeuw. Afmeting: 71 x 115 x 83 cm/90 x 50 x 45 cm. In goede staat.
Twee barok-stijl stoelen met bekleding van zijde. Stijlmeubels, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 100 x 65 x 70 cm. In goede staat.