Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot 17e eeuwse tegels (15 St.) 6240
Lot 17e eeuwse tegels (15 St.)
Startprijs 375 EUR
Twee porseleinen koetsen 6241
Twee porseleinen koetsen
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Twee Franse figuren, H 39 cm. 6242
Twee Franse figuren, H 39 cm.

Resultaat:

225 EUR

Lot antieke Jugendstil tegels (25 st.) 6243
Lot antieke Jugendstil tegels (25 st.)
Startprijs 200 EUR
Lot antieke bloempot tegels (30x) 6244
Lot antieke bloempot tegels (30x)
Startprijs 275 EUR
Twee Sevres-stijl vazen, H 40 cm. 6245
Twee Sevres-stijl vazen, H 40 cm.
Startprijs 275 EUR
Verkocht
5-Delig Delfts kaststel 6246
5-Delig Delfts kaststel

Resultaat:

100 EUR

Duitse Rudolstadt dekselvaas, H 39 cm. 6247
Duitse Rudolstadt dekselvaas, H 39 cm.
Startprijs 40 EUR
Keramieken kip+haan 6248
Keramieken kip+haan
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Lot Engels Wedgwood 6249
Lot Engels Wedgwood

Resultaat:

40 EUR

4x Porseleinen figuren 6250
4x Porseleinen figuren
Startprijs 35 EUR
Keramieken vaas met salamander, H 25 cm. 6251
Keramieken vaas met salamander, H 25 cm.
Startprijs 40 EUR
Twee delen antiek plateel, 1910 6252
Twee delen antiek plateel, 1910
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Franse Limoges dekselvaas, H 30 cm. 6253
Franse Limoges dekselvaas, H 30 cm.

Resultaat:

200 EUR

Twee delen plateel 6254
Twee delen plateel
Startprijs 50 EUR
2x Porseleinen honden 6255
2x Porseleinen honden
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Drie-delig Delfts kaststel 6256
Drie-delig Delfts kaststel

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Antieke bloempot op zuil 6257
Antieke bloempot op zuil

Resultaat:

160 EUR

Antieke Duitse majolica dekselpot, H 31 cm. 6258
Antieke Duitse majolica dekselpot, H 31 cm.
Startprijs 120 EUR
Porseleinen schaal in Sevres-stijl 6259
Porseleinen schaal in Sevres-stijl
Startprijs 180 EUR
Twee 18e eeuwse borden Ø 25 - 26 cm. 6260
Twee 18e eeuwse borden Ø 25 - 26 cm.
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Antieke platelen zuil + bloempot, 1920 6261
Antieke platelen zuil + bloempot, 1920

Resultaat:

150 EUR

Antieke Delftse schotel Ø 36 cm. 6262
Antieke Delftse schotel Ø 36 cm.
Startprijs 80 EUR
Kop + schotel met zilver-overlay 6263
Kop + schotel met zilver-overlay
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Twee Puttense bloempotten, 1880 6264
Twee Puttense bloempotten, 1880

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke Meissen Teichert Cölln majolica jardiniere 6265
Antieke Meissen Teichert Cölln majolica jardiniere

Resultaat:

130 EUR

Chinese celadon waterbak 7697
Chinese celadon waterbak
Startprijs 300 EUR