Antieke Duitse Meissen Teichert Cölln majolica historisme jardiniere. Circa 1890. Geen barsten. Afmeting: 21 x 29 x 20 cm. In redelijk/goede staat.
Vier vroeg 19e eeuwse empire porseleinen kop en schotels. Onder andere Muiderpoort Amsterdam, gaaf. Twee florale kopjes, oortje/hengsel gelijmd. Eén kop en schotel met Italiaans landschap, goed. Eén s...
Vier delen Heerend porselein. 20e Eeuw. Floraal/vlinder/goud decor. Afmeting: 12 - 19 cm. In goede staat.
Oude majolica vaas/paraplubak in de vorm van een uil. 20e Eeuw. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Drie antieke Hollandse polychrome platelen vazen met jugendstil floraal decor. Circa 1910. Twee grote vazen goed. Kleine vaas minimale chip. Afmeting: H 19 - 28,5 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse Jugendstil platelen oorvaas met floraal decor. Circa 1900. Gemerkt Regina W.B. Gouda, 33.3 M3. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Zes delen divers Herend servies. 20e Eeuw. Floraal/goud decor. Rood/groen. Afmeting: 7 - 17 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence vazen met floraal/figuren decor. Beschadigingen. Afmeting: H 22 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence vazen als lampenvoeten. Floraal decor. Bodemmerk lampetkan + AJvdp. Afmeting: H 29 - 30 cm. In goede staat.
Vijf-delig Hollands Petrus Regout keramieken kaststel met floraal decor. Circa 1880. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Delftse Fayence borden met chinoiserie decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.
Drie-delig Hollands Makkumer polychrome fayence kaststel. Gemerkt Tichelaar. 20e Eeuw. Afmeting: H 31 - 41 cm. In goede staat.
Twee zeldzame 18e eeuwse Delftse Fayence kastvazen met chinoiserie capucine decor. Oudere restauratie. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Antiek Hollands 7-pas tegeltableau. De boekbinder. Circa 1900. Afmeting: H 30 x B 47 cm. In goede staat.
40 Diverse Hollandse Fayence tegels. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. Enkele beschadigingen. In redelijk/goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Delftse polychrome Fayence dekselvaas. Octagonaal. Floraal/leeuw decor. Leeuw gelijmd + chip deksel. Afmeting: H 62 cm. In redelijk/goede staat.
Drie delen Duits porselein. Twee papegaaien van Karl Ens Volkstedt, waarvan één staart gelijmd en één gaaf. En een haan van Kaiser Porzellan, ontwerp Guiseppe Tagliarol, no. 430 van 3000, goed. Afmeti...
Antieke Hollandse drie-delige Gouda platelen bloempot + zuil. Decor Grotius. Circa 1920. Afmeting: H 73 x Ø 32 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse platelen bloempot op zuil. Gouda, decor Atrium 431. Floraal. Drie-delig. Scheur in basement. Afmeting: H 78 x Ø 36 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Duits porseleinen Meissen chocolade-kan met bronzen montuur en houten handvat. Gelijmd. Onduidelijk gemerkt. Afmeting: H 23 cm. In matige staat.
22 Antieke Hollandse Fayence tegels met decor van Friese waterlandschappen. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. Enkele beschadigingen. In redelijk/goede staat.
Lot van 18 stuks antieke Hollandse keramieken tegels. Divers. De zeven grote tegels + één kleine ANWB tegel zijn gemaakt door 'de Porceleyne Fles'. Vijf tegels Westraven met afbeeldingen van provincie...
Drie-delige 18e eeuwse Delftse Fayence vazenset. Landschap/floraal/vogel decor. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 26 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Zes 18e eeuwse Delftse schotels. Floraal decor. Afmeting: Ø 23 - 35 cm. In goede staat.