Acht delen divers porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit schalen/schaaltjes. Afmeting: 11 - 31 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Frans polychrome Fayence figuur op pakezel. Met bodemmerk. Gelijmd. Afmeting: 22 x 22 x 17 cm. In matig/redelijke staat.
Antiek Engels Ironstone Staffordshire vier-delig lampetstel met floraal/goud decor. Afmeting: 15 - 33 cm. In goede staat.
Drie delen Duits K.P.M. porselein. Circa 1900. Bestaande uit: Grote antieke sauciere + twee borden met floraal/goud decor. Afmeting: 24 - 26 cm.
Hollands 9-pas tegeltableau. 19e Eeuw. Mangaan. Scheepvaart Gouden Eeuw. Vier tegels gelijmd. Afmeting: 40 x 40 cm. In redelijke staat.
Twee antieke Hollandse 17e eeuwse 4-pas tegeltableau's. Floraal. Enkele beschadigingen. Afmeting: 27 x 27 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Delftse Fayence schotels met floraal decor. Gemerkt lampetkan. Afmeting: Ø 34,5 cm. In goede staat.
Drie Duitse aardewerk/porseleinen vogels. 20e Eeuw. (1) Gerold Bavaria, Vlaamse gaai, porselein. (2) Keramieken auerhaan, circa 1930. (3) Twee vogels op tak, chip staart. Afmeting: 14 - 17 cm. In rede...
18e - 19e Eeuws Hollands 4-pas Fayence tegeltableau. Koe met dorp decor. Afmeting: H 26 x B 26 cm. In goede staat.
Zes antieke Hollandse Fayence tegels. 18e - 19e Eeuw. Divers. Dieren/figuren/floraal decor. Restauraties. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Drie herstelde 17e majolica schotels. Kern is origineel, omranding is hersteld. Italië of Spanje. Afmeting: Ø 26 - 28 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke fruitmanden van keramiek. Geglazuurd. Eén met onderschaal. 19e Eeuw. Afmeting: 22 - 33 cm. In goede staat.
Twee 17e - 18e Eeuwse Italiaans renaissance Fayence putti figuren met wit glazuur. Restauratie + één arm los erbij. Afmeting: 11,5 - 12,5 cm. In redelijke staat.
Twaalf antieke Duitse + Weense porseleinen soldaten. Circa 1900. Gemerkt met bijenkorf + ander merk. Bij één figuur is de steel van vaandel vervangen door hout. Minimale chip mogelijk, verder goed. Af...
Antieke Hollandse Gouda polychrome platelen miniatuur pijpvaas met floraal decor. Nr. 537 A.B. Circa 1910. Afmeting: H 12,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans porseleinen plaquette met afbeelding van verliefd paar in park. Gesigneerd Gille. Afmeting: H 14 x B 11 cm. In goede staat.
Prachtige grote antieke Delftse Fayence wandschotel met gelobte omranding en floraal decor. Circa 1920. Afmeting: Ø 48 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse Rosenburg platelen polychrome knobbel vaas met floraal decor. Nr. A 440. Circa 1900. Binnenin vaas zit iets vast. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse porseleinen vazen. Handbeschilderd. Landschap met figuren/floraal/goud decor. Afmeting: H 12 x Ø 10 cm. In goede staat.
Antiek Duits porseleinen figuur. Gemerkt Karl Ens. Circa 1930. Dame met appel. Goud decor. Minimale chip glazuur basement. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Twee Hollandse 6-pas tegeltableau's. Delftshaven + paradijsvogels. Afmeting: 45 x 30 cm / 40 x 26 cm. In goede staat.
Twee Duitse porseleinen theebussen. 20e Eeuw. 1x Fürstenberg, rood/floraal decor. 1x Ongemerkt, blauw/wit, floraal decor. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.
Twee oude porseleinen figuren. Opa + oma + kinderen. Napels gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Franse polychrome Fayence schotel. Ruiter te paard decor. Haarlijn, gekramd. Afmeting: Ø 31,5 cm. In goede staat.
Duitse porseleinen figurengroep. Koets met figuren. Tweede helft 20e eeuw. Minimale chip aan oor van paard. Afmeting: 23 x 10 x 17 cm. In redelijk/goede staat.
Hollands 20-pas tegeltableau met driemaster en annotatie 1775. Afmeting:H 65 x B 52 cm. In goede staat.
Antiek Hollands Petrus Regout Maastricht serviesgoed in Wedgwood kleuren. Circa 1900. Bestaande uit: Theepot, suikerpot+melkkan, kom. Afmeting: 9 - 19 cm. In goede staat.
Drie Duitse Meissen vazen. Trompetvorm. Floraal/goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 14 - 16 cm. In goede staat.
Vijf Duitse Meissen porseleinen vazen. Bloemen/goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 9 - 11 cm. In goede staat.
Drie Duitse Meissen porseleinen borden. Floraal/goud. 19e - 20e Eeuw. Eén bodemrand schade. Afmeting: Ø 19,8 - 22 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse porseleinen borden. 1x Meissen + 1x KPM. Handgeschilderd. Floraal/vogels/insecten decor. Afmeting: Ø 24 - 25 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Duitse Meissen theekan met florale beschildering. 1817 - 1824. Geen deksel. Enkele chips. Afmeting: 21 cm.
Twee antieke Meissen porseleinen schalen. Floraal/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 27 - 29 cm. In goede staat.
Drie antieke Duitse Meissen porseleinen borden. 19e Eeuw. Onder andere één keer Marcolini/floraal. Afmeting: Ø 19 - 23,5 cm. In goede staat.
Duits Meissen porseleinen deelservies. Tweede helft 20e eeuw. Decor met blauwe bloemen. Bestaande uit: theekan (deksel binnenrand restauratie), suikerpot (goed), 2x kop en schotels (goed), dekseldoos ...
Drie oude porseleinen vazen. Denemarken. Bing & Gröndahl + Royal Copenhagen. Floraal/ooievaar decor. Afmeting: H 17 - 22 cm. In goede staat.
Porseleinen cavalerist te paard. Garde Imperial. 20e Eeuw. Nr. 667. Thüringen? Bakfouten in basement. Afmeting: 29 x 24 x 9 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Italiaanse terracotta beschilderde amfora vaas met console. 20e Eeuw. Bovenrand gelijmd. Afmeting: H 107 cm. In redelijk/goede staat.
Majolica console + bloempot. Jugendstil-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.
Drie delen oud/antiek handbeschilderd porselein. Frankrijk. Circa 1900. Afmeting: 22 - 34 cm. In goede staat.
Vijf-delig antiek Delfts fayence kaststel. 19e Eeuw. Met decor van wandelaar in landschap. Gerestaureerd. Afmeting: H 18 - 26 cm. In goede staat.
Fraai 18e - eeuws Delfts fayence kaststel met figuren in landschap decor. Gemerkt W. Minimale beschadiging. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Franse porseleinen vazen met bloemenranken/goud decor. Beschadigd, één deel los erbij. Afmeting: H 42 cm. In redelijk/matige staat.
Drie-delig Delfts fayence kaststel. 18e - 19e Eeuw. Floraal/vogel decor. Met bodemmerk L.F. Beschadigd. Afmeting: H 26 - 32 cm. In redelijke staat.
Vijftien stuks 17e eeuwse Hollandse wandtegels met afbeelding van edelmannen. Afmeting: 13 x 13 cm. Enkele beschadigingen. In redelijk/goede staat.
Twee grote porseleinen koetsen met figuren. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal Oost Duitsland. Eén maal Pacelli Italië. Afmeting: 27 - 39 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Franse Charles Dix figuren van porselein. Circa 1840. Handbeschilderd, met goud decor + blindmerk. Top van sabel beschadigd, verder goed. Afmeting: H 39 cm. In redelijk/goede sta...
Lot van 25 antieke Jugendstil tegels met floraal decor. Circa 1900. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.