Groot Frans porseleinen Limoges eetservies. Bestaande uit: 13 grote ovale schalen, 4 kleine ovale schalen, 6 dekselschalen, 4 sauskommen, 3 ronde schalen, 23 soepborden, 44 ontbijtborden, 47 grote bor...
18e Eeuwse Duitse Fayence Hanau dekselpot. Floraal/vogel/vlinder decor. Haarlijnen. Afmeting: H 31 cm. In redelijk/goede staat.
18 Hollandse polychrome Makkumer Fayence tegels. 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
18e Eeuws Duits Ilmenau porseleinen servies. Gemerkt Gotthelf Griener, 1788 - 1792. Bestaande uit: Elf kop en schotels, theepot, koffiepot, twee melkkannen, suikerpot en één kom. Minimale beschadiging...
Antieke Hollandse platelen Eskaf dekselpot met springbok decor. Ontwerp van Hildo Krop. Circa 1930. Afmeting: H 24 x Ø 20 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Delftse polychrome dekselpot met floraal/Hollandse leeuw decor. Gemerkt APK. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.
Drie-delig antiek Delfts polychrome fayence kaststel. 19e Eeuw. vooorstellend Stadhouder Willem V en Wilhelmina van Pruisen Met spreuk; 'hieronder rust ik veylig'. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 3...
Groot 28-pas Hollands polychrome tegeltableau naar een schilderij van Marinus de Jongere. Delfts of Makkum. Circa 1950. Afmeting: H 52 x B 90 cm. In goede staat.
Groot antiek Hollands Delfts Porceleyne Fles 12-pas tegeltableau. Naar Salomon Verveer. Circa 1900. Afmeting: H 48 x B 63 cm. In goede staat.
Twee delen 18e eeuws Delfts Fayence. 1x Grote schotel met chinoiserie decor, gelijmd. 1x Grote kom met floraal/figuur decor, haarscheur + randschade. Afmeting: 35 - 27 cm. In redelijke staat.
Twee Chinees porseleinen tempelleeuwen met Familie Verte + goud decor. Afmeting: 11,5 - 12,5 cm. In goede staat.
Dertien antieke tegels met leuke voorstellingen. Divers. 17e - 18e Eeuw. Beschadigd. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Delftse Porceleyne Fles Fayence knobbel vazen met floraal decor. Circa 1930. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duits porseleinen Meissen chocolade-kan met bronzen montuur en houten handvat. Gelijmd. Onduidelijk gemerkt. Afmeting: H 23 cm. In matige staat.
Grote porseleinen Herend schaal. Opengewerkt, en met floraal/goud decor. Afmeting: H 8,5 x Ø 24 cm. In goede staat.
Oud Hollands 6-pas polychrome tegeltableau. Grolsch Bier. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 20 x B 30 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Delftse Fayence borden. Divers. Chinoiserie/floraal decor. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse Jugendstil platelen oorvaas met floraal decor. Circa 1900. Gemerkt Regina W.B. Gouda, 33.3 M3. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Hollandse tegel met wapen Alckmaar (Alkmaar). Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse drie-delige Gouda platelen bloempot + zuil. Decor Grotius. Circa 1920. Afmeting: H 73 x Ø 32 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse platelen bloempot op zuil. Gouda, decor Atrium 431. Floraal. Drie-delig. Scheur in basement. Afmeting: H 78 x Ø 36 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Delftse fayence vazenset. Floraal/figuren decor. Deels gerestaureerd. Afmeting: H 21 - 22 cm. In redelijke staat.
Eén-persoons vier-delig Herend porseleinen mokka set. Met floraal en vlinder decor. 20e Eeuw. Afmeting: 18 x 22 x 15 cm. In goede staat.
Drie delen Duits porselein. Twee papegaaien van Karl Ens Volkstedt, waarvan één staart gelijmd en één gaaf. En een haan van Kaiser Porzellan, ontwerp Guiseppe Tagliarol, no. 430 van 3000, goed. Afmeti...
Twee oude majolica bloempotten in Jugendstil-stijl. Genummerd. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 18 - 24 cm. In goede staat.
Engels Staffordshire Oakwood servies met floraal decor. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: theekan, melk/suiker set, ontbijtborden, diepe schalen, grote borden, kop + schotels en schalen. Afmeting:...
Vijf antieke Hollandse kastkommen van keramiek. Floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 10 x Ø 15,7 cm. In goede staat.
Antiek Royal Sphinx Boch Delfts kaststel. Circa 1900. Afmeting: H 29 - 25 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse tegels met floraal decor in lijst. Lichte randschades. Afmeting: H 17 x B 17 cm. In redelijke staat.
Twee keramieken gepolychromeerde papegaaien, waarvan één een schenkkan is. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 28 - 34 cm. In goede staat.
Negen antieke Hollandse Fayence tegels. Divers. 17e - 18e Eeuw. Floraal/figuren decor. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Oud Rörstrand Sweden deelservies. Bestaande uit: twee ontbijtborden, soepkom en vier kopjes + schotels. Afmeting: 8 - 17 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Delftse polychrome Fayence dekselvaas. Octagonaal. Floraal/leeuw decor. Leeuw gelijmd + chip deksel. Afmeting: H 62 cm. In redelijk/goede staat.
Lot antiek Duits porselein. Circa 1800. Diverse merktekens. W + T + blindmerk. Theepot, twee suikerpotten, 13 kopjes, 13 schotels. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 6 - 17 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse Fayence trekpot met floraal decor. Deksel chip, en mogelijk niet origineel. Afmeting: 11 x 17 x 10 cm. In redelijk staat.
Vier 18e eeuwse Delftse polychrome Fayence borden met chinoiserie tuin decor. Eén bord rand gelijmd. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
12-Delige Duitse Dresden gebakset van porselein. Floraal/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 16 - 25 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse empire-stijl porseleinen siervazen. Napoleon III. Circa 1870. Handbeschilderd + verguld. Figuren/landschap decor + kariatiden. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
24 Antieke Hollandse Fayence tegels. Divers. 17e - 18e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van 18 stuks antieke Hollandse keramieken tegels. Divers. De zeven grote tegels + één kleine ANWB tegel zijn gemaakt door 'de Porceleyne Fles'. Vijf tegels Westraven met afbeeldingen van provincie...
Drie antieke Hollandse polychrome platelen vazen met jugendstil floraal decor. Circa 1910. Twee grote vazen goed. Kleine vaas minimale chip. Afmeting: H 19 - 28,5 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse Faience de Purmerende platelen Jugendstil schenkkan. Schilder F.B. 1023. Circa 1900. Bovenrand haarlijnen. Afmeting: H 18 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse tafellampen van porselein. Man + vrouw. Later geëlektrificeerd. Waren voorheen bloemhouders. Man gelijmd. Afmeting: H 30 cm. In redelijk/goede staat.
Oude majolica vaas/paraplubak in de vorm van een uil. 20e Eeuw. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Negen diverse vossen figuren. 20e Eeuw. Onder andere: Nao-Spain, Gustavsberg Sweden, Goebel, Bing & Gröndahl + ongesigneerd. Afmeting: 5 - 15 cm. In goede staat.
Grote porseleinen figurengroep. Tweede helft 20e eeuw. Onbekend porselein merkteken. Romantische figuren met bloemen bij piedestal. Minimale chips. Afmeting: 31 cm. In redelijk/goede staat.
Vier delen Heerend porselein. 20e Eeuw. Floraal/vlinder/goud decor. Afmeting: 12 - 19 cm. In goede staat.
47 Stuks antieke Hollandse witte wandtegels (zgn. witjes). Enkele beschadigingen mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.