Chinees porseleinen celadon vaas met geritste tekst + signatuur. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met berglandschap decor. Met bodemmerk (konijn). Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Twee grote vierkante Chinees porseleinen vazen met blauw glazuur en olifantenkoppen. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 25,5 cm. In goede staat.
Vijf delen 18e eeuws Chinees porselein. Onder andere cheng lung. Beschadigd en/of haarscheur/chip. Afmeting: 23 - 26 cm. In redelijke staat.
Twee Chinees porseleinen bloemstekers voor aan de wand. Floraal decor. Afmeting: 11 x 21 x 14 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose theepot met figuren in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: 11,5 x 16,5 x 11 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord. Zotjes/geisha/goud decor. Verso rood glazuur. Afmeting: Ø 16,4 cm. In goede staat. 1 minimaal haarlijntje
Twee Chinees porseleinen Familie Verte borden. Figuren bij pergola/goud decor. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
Lot China. Bestaande uit twee delen jade (amulet + schijf) en vijf Chinese muntstukken. Afmeting: 4 - 7 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen kwispedoor met floraal/goud decor. Eén minimale chip. Afmeting: H 9 x Ø 12,1 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen pot met floraal decor. Jiajing gemerkt. Haarscheuren + enkele chips. Afmeting: H 26,5 x Ø 25,5 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen Familie Rose boeddha figuur met scepter + bodemmerk. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen queng lung vleesschotel met landschap decor. Afmeting: 37 x 29,5 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselpotten met floraal decor. Eén minimale chip binnenrand. Afmeting: 7 - 13 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met zwart glazuur. Chip bodemrand. Afmeting: H 20 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari scheerbekken. Tuin/goud decor. Afmeting: Ø 30,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met geel glazuur op vergulde messing voet. Met bodemmerk. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met zotjes decor. Afmeting: 6,5 - 12 cm. In goede staat.
Lot 18e eeuws Chinees capucine porselein. Vier schotels, goed + één kopje. Afmeting: 6 - 11,5 Ø cm.
Chinees porseleinen censer met draak in wolken decor. Haarlijnen in bodem. Afmeting: H 13,5 x Ø 18,3 cm. In goede staat.
Twee Chinese jade penselenhouders met teksten. Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kom met figuren in landschap/perzik/goud decor. Haarlijnen in bodem. Afmeting: H 8,5 x Ø 19,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen drakenpot. Draken in wolken decor. Afmeting: H 20 x Ø 24 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met twee figuren in landschap decor. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.
Kapitale Chinees porseleinen dekselvaas met floraal decor. Bovenrand restauratie deksel. Circa 17e eeuw. Afmeting: H 67 cm. In redelijke staat.
Oker-gele Chinees porseleinen drakenkom met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met tuin/vogel/olifantkoppen decor. Afmeting: Ø 30,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. 1. Tuin/vogel/goud decor. 2. Floraal decor. Eén chip. Afmeting: Ø 21 - 22 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden met floraal/goud decor. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.
Vier Chinees porseleinen vazen. Divers celadon. Blauw, oker en rood. Afmeting: H 11 - 18 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met rood glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 19,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Ducai kom met draken decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 8,5 x Ø 16,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon bord met pioenrozen/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 18,5 cm. In goede staat.
Zeven delen antiek Chinees porselein. Divers. Bestaande uit; zes schotels en één kopje. 18e - 19e Eeuw. Beschadigingen en/of haarlijnen. Afmeting: 6 - 13 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen Familie Rose wandvaas met figuren in landschap/goud decor. Ongemerkt. Afmeting: H 23,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Sung ghendi schenkkan. Met bodemmerk. Afmeting: H 20,3 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin/landschap decor. Divers. Enkele haarlijnen en/of chips + goed. Afmeting: Ø 23 - 24 cm. cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen gemberpot met tuin/vlinder decor. 19e Eeuw. Chip deksel. Afmeting: H 21 x Ø 19 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer grote antieke Chinees porseleinen pot met opgewerkt reliëf van tuin/vogel decor. Circa 1900. Bovenrand gelijmd. Afmeting: H 40 x Ø 41 cm. In redelijke staat.
Antieke Chinees porseleinen celadon wierookbrander met bodemmerk. 17e - 18e Eeuw. Oren gelijmd. Eén poot gelijmd. Deksel mist. Afmeting: H 21 x Ø 17 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen schotel met bruin glazuur + draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 18,2 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen bord met tuin decor en goudrand. Haarlijn. Afmeting: Ø 22,3 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen Meiping drakenvaas met twee draken en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen trekpot met roze glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 12 x 16 x Ø 9 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen schotel met feniks/draak decor. Blauw + oker glazuur. Afmeting: H 7 x Ø 42,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose wandvaas met tekst en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen celadon vaas met draken. Voorheen lampenvoet geweest. Gaatje voor draad/snoer. Afmeting: H 38 x Ø 25 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen vazen. 1). Blauw/wit, met landschap/figuren en tekst decor, ingekort. 2). Familie Rose, met geisha en zotje te paard + tekst decor, goed. Afmeting: 28 - 34 cm. In mati...