Twee delen Chinees porselein. Bestaande uit een Familie Verte vaas met floraal/figuren in tuin decor, met bodemmerk, haarlijn. En een Familie Rose kom met figuren in landschap/tekst decor, met zes tek...
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met tuin/zangvogel decor + tekst. Merkteken. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen brushpot met fijn geschilderde vogels in landschap decor + tekst. Afmeting: 18,5 cm. In goede staat.
Antiek Chinees Familie Rose figuur. 19e Eeuw. Hand beschadigd + voet chip. Afmeting: H 16 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. 4x Queng Lung, beschadigd. 1x Imari, chips. Afmeting: Ø 23 cm. In matig/redelijke staat.
Drie delen China. Bestaande uit: 1x trekpot, Yixing met plated overlay draak + bodemmerk. 2x Kom, floraal/kostbaarheden decor + bodemmerk. Afmeting: 6,5 x Ø 18,5 cm. In goede staat.
Vier delen 19e eeuws Imari porselein. Bestaande uit: kraagvaas, vaas met tuin decor, schotel en een bord met floraal decor. Afmeting: 15 - 29 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met groen glazuur + draak/feniks decor. Bovenrand gelijmd. Afmeting: H 58,5 cm. In matige staat.
Grote Chinees porseleinen kom met mangaan-kleurig vissen decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 12 x Ø 26,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose onsterfelijken kom + bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 14 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen republiek vaas met Familie Rose figuren decor + tekst. Met metalen bovenrand. Met bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte kom met rondom diverse figuren decors. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 10,2 x Ø 20,5 cm. In goede staat.
Zes delen antiek porselein. Divers. 19e Eeuw. Bestaande uit: Eén octagonaal kopje met geisha's, goed. En vier schotels, divers, drie met randschade. Bodemmerken. Afmeting: 11,5 - 13,5 cm. In redelijk/...
Chinees porseleinen vaas met blauw glazuur en opgewerkte draken. Twee beschadigingen drakenkop. Afmeting: H 30 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met zwart glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen republiek-stijl vaas met ganzen/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met groen glazuur, reliëf decor en olifanten koppen. Met bodemmerk. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Kleine Chinees porseleinen Familie Verte schotel met figuren decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 12,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met perzik/vleermuis decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15,5 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen schotel met gelithografeerd decor Mao Tse Tung. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 30 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met rood glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte kom met herten in landschap decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 11 cm. In goede staat.
Antieke Japanse/Chinees porseleinen vaas. Floraal/paradijsvogel decor. Circa 1900. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met groen glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 9,5 cm. In goede staat.