Chinese celadon porseleinen vaas met groen craquelé glazuur. Afmeting: H 16,7 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen celadon vaas met lotusbloemen, oren, ringen en bodemmerk. Gaatje in bodemmerk. Afmeting: H 38,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi gemberpot met prunus decor. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.
Vier antieke Chinees porseleinen borden. 19e Eeuw. Drie Familie Rose Kantonees, goed. Eén Cheng Lung bord, haarlijn. Afmeting: Ø 22 - Ø 24,5 cm. In redelijk/goede staat.
Drie Chinese jade kommen in metalen houders + bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 10 - 12 cm. In goede staat.
Twee delen 18e eeuws Chinees porselein. 1x Kang Xi kan, beschadigd. 1x Kang Xi theebus, goed. Afmeting: H 7 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Imari + Queng Lung. Met landschap/floraal/goud decor. Twee chips. Afmeting: Ø 4 - 7 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen 17e - 18e eeuws Chinees Kang Xi porselein. 1x Trekpot met floraal decor, haarlijnen + deksel gelijmd en beschadigd. 1x Chinese klapmuts kom met floraal/coulissen decor. Vier tekens bodemmer...
Zeven delen antiek Chinees porselein. Divers. Bestaande uit; zes schotels en één kopje. 18e - 19e Eeuw. Beschadigingen en/of haarlijnen. Afmeting: 6 - 13 cm. In redelijke staat.
Grote antieke Chinees porseleinen gemberpot met tuin/vlinder decor. 19e Eeuw. Chip deksel. Afmeting: H 21 x Ø 19 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen octagonale diepe schotels met kraanvogel/floraal decor. Afmeting: 4 x 15 x 15 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen Swatow schotel. Cargo vondst. Afmeting: Ø 23,2 cm. In goede staat.
Antieke Japanse Meiji bloempot met feniks/draak/floraal decor. Afmeting: H 11,5 x Ø 18 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen inkthouder met twee ratten, voorzien van blauw glazuur. Afmeting: 9 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte vaas met figuren/vleermuis en karaktertekens decor. Afmeting: H 33,2 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kom met tuin decor. Afmeting: H 6 x Ø 11,3 cm. In goede staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen gemberpotten met karaktertekens. Afmeting: H 27 x Ø 19 cm. In goede staat.
Antieke Japanse of Chinees porseleinen dekselpot met floraal/vogel decor. Beschadigd. Afmeting: H 34 cm. In matige staat.
Lot 19e eeuws Chinees porselein. Drie chocolade kop + schotels. Met geisha/goud decor. Met zes tekens bodemmerk. Drie schotels goed. Eén kop minimale haarlijn. Eén kop scherf gelijmd. Eén kop twee haa...
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met orchidee en vlinder decor. Haarlijn/schilfers. Afmeting: Ø 23,2 cm. In redelijk/goede staat.
17e - 18e Eeuws gesigneerd Chinees Yixing tempelfiguur. Gepolychromeerd. Verso gesigneerd. Afmeting: H 14,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse of Chinese bronzen gepatineerde tafelschaal met reiger/kraanvogel/schildpad en baars decor. Afmeting: H 7 x Ø 26,5 cm. In goede staat.
Antiek Chinees porseleinen vaas in baluster-vorm met draken decor. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 11 x Ø 11 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen gemberpotten met landschap decor. Eén bakfout. Afmeting: H 16 x Ø 16 cm. In goede staat.