Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese kom + vaas
Resultaat: 60 EUR

Twee delen Chinees porselein. Bestaande uit een Familie Verte vaas met floraal/figuren in tuin decor, met bodemmerk, haarlijn. En een Familie Rose kom met figuren in landschap/tekst decor, met zes tek...

Grote Chinese Familie Rose vaas, H 41 cm.
Resultaat: 60 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met tuin/zangvogel decor + tekst. Merkteken. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.

Chinese brushpot
Resultaat: 60 EUR

Grote Chinees porseleinen brushpot met fijn geschilderde vogels in landschap decor + tekst. Afmeting: 18,5 cm. In goede staat.

Antiek Chinees Familie Rose figuur, H 16 cm.
Resultaat: 60 EUR

Antiek Chinees Familie Rose figuur. 19e Eeuw. Hand beschadigd + voet chip. Afmeting: H 16 cm. In redelijk/goede staat.

Vijf 18e eeuwse Chinese borden Ø 23 cm.
Resultaat: 60 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. 4x Queng Lung, beschadigd. 1x Imari, chips. Afmeting: Ø 23 cm. In matig/redelijke staat.

Drie delen Chinees
Resultaat: 60 EUR

Drie delen China. Bestaande uit: 1x trekpot, Yixing met plated overlay draak + bodemmerk. 2x Kom, floraal/kostbaarheden decor + bodemmerk. Afmeting: 6,5 x Ø 18,5 cm. In goede staat.

Vier delen Imari porselein
Resultaat: 60 EUR

Vier delen 19e eeuws Imari porselein. Bestaande uit: kraagvaas, vaas met tuin decor, schotel en een bord met floraal decor. Afmeting: 15 - 29 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 58,5 cm.
Resultaat: 50 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met groen glazuur + draak/feniks decor. Bovenrand gelijmd. Afmeting: H 58,5 cm. In matige staat.

Grote Chinese kom Ø 26,5 cm.
Resultaat: 50 EUR

Grote Chinees porseleinen kom met mangaan-kleurig vissen decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 12 x Ø 26,5 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose kom Ø 14 cm.
Resultaat: 50 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose onsterfelijken kom + bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 14 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 24 cm.
Resultaat: 50 EUR

Chinees porseleinen republiek vaas met Familie Rose figuren decor + tekst. Met metalen bovenrand. Met bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In redelijke staat.

Chinese Familie Verte kom Ø 20,5 cm.
Resultaat: 45 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte kom met rondom diverse figuren decors. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 10,2 x Ø 20,5 cm. In goede staat.

6x Antiek porselein (divers)
Resultaat: 45 EUR

Zes delen antiek porselein. Divers. 19e Eeuw. Bestaande uit: Eén octagonaal kopje met geisha's, goed. En vier schotels, divers, drie met randschade. Bodemmerken. Afmeting: 11,5 - 13,5 cm. In redelijk/...

Chinese vaas, H 30 cm.
Resultaat: 40 EUR

Chinees porseleinen vaas met blauw glazuur en opgewerkte draken. Twee beschadigingen drakenkop. Afmeting: H 30 cm. In redelijk/goede staat.

Grote Chinese vaas, H 36 cm.
Resultaat: 40 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met zwart glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Grote Chinese vaas, H 33 cm.
Resultaat: 40 EUR

Grote Chinees porseleinen republiek-stijl vaas met ganzen/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

Chinese vaas met reliëf decor, H 39 cm.
Resultaat: 40 EUR

Chinees porseleinen vaas met groen glazuur, reliëf decor en olifanten koppen. Met bodemmerk. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte schotel Ø 12,2 cm.
Resultaat: 40 EUR

Kleine Chinees porseleinen Familie Verte schotel met figuren decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 12,2 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 15,5 cm.
Resultaat: 40 EUR

Chinees porseleinen kom met perzik/vleermuis decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15,5 cm. In goede staat.

Oude Chinese schotel Ø 30 cm.
Resultaat: 40 EUR

Oude Chinees porseleinen schotel met gelithografeerd decor Mao Tse Tung. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 30 cm. In goede staat.

Chinese rode vaas, H 16 cm.
Resultaat: 35 EUR

Chinees porseleinen vaas met rood glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte kom, Ø 11 cm.
Resultaat: 30 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte kom met herten in landschap decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 11 cm. In goede staat.

Antieke Japanse/Chinese vaas, H 24 cm.
Resultaat: 30 EUR

Antieke Japanse/Chinees porseleinen vaas. Floraal/paradijsvogel decor. Circa 1900. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Chinese vaas met groen glazuur, H 8 x Ø 9,5 cm.
Resultaat: 30 EUR

Chinees porseleinen vaas met groen glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 9,5 cm. In goede staat.