Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Twee 18e eeuwse Chinese vazen, H 13 - 15 cm. 7475
Twee 18e eeuwse Chinese vazen, H 13 - 15 cm.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Chinese kom Ø 15 cm. 7600
Chinese kom Ø 15 cm.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antiek Japans Satsuma theeservies 7627
Antiek Japans Satsuma theeservies

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Twee Japanse Imari schotels Ø 37 cm. 7762
Twee Japanse Imari schotels Ø 37 cm.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Chinese  Familie Rose vaas, H 30,5 cm. 7067
Chinese Familie Rose vaas, H 30,5 cm.

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese waterpot Ø 8 cm. 7648
18e Eeuwse Chinese waterpot Ø 8 cm.

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Chinese Familie Rose vaas, H 37 cm. 7707
Chinese Familie Rose vaas, H 37 cm.

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Drie Chinese dekselvazen, 17 - 30 cm. 7741
Drie Chinese dekselvazen, 17 - 30 cm.

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Lot Chinees serviesgoed 7128
Lot Chinees serviesgoed

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
18e Eeuws Chinees Familie Rose bord Ø 22,8 cm. 7346
18e Eeuws Chinees Familie Rose bord Ø 22,8 cm.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Twee 18e Eeuwse Chinese Imari kop en schotels 7379
Twee 18e Eeuwse Chinese Imari kop en schotels

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Vier Imari kopjes 7380
Vier Imari kopjes

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Twee antieke Imari kop + schotels 7381
Twee antieke Imari kop + schotels

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Vijf Japanse Imari borden Ø 20 - 21 cm. 7434
Vijf Japanse Imari borden Ø 20 - 21 cm.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Lot Japans Imari porselein (5x) 7439
Lot Japans Imari porselein (5x)

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Lot Japans Imari porselein (8x) 7440
Lot Japans Imari porselein (8x)

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Lot Japans Imari porselein (6x) 7441
Lot Japans Imari porselein (6x)

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Lot China/Japan 7446
Lot China/Japan

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Vier antieke Japanse borden Ø 21 -22 cm. 7451
Vier antieke Japanse borden Ø 21 -22 cm.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke Chinese censer 7464
Antieke Chinese censer

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
4x Antieke Chinese vazen 7480
4x Antieke Chinese vazen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Vijf Japanse Imari borden Ø 21 - 22  cm. 7517
Vijf Japanse Imari borden Ø 21 - 22 cm.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Twee Chinese Yixing theepotten 7542
Twee Chinese Yixing theepotten

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Lot Chinese porselein, 1880 7560
Lot Chinese porselein, 1880

Resultaat:

60 EUR