Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Chinese kom + vaas 7590
Chinese kom + vaas

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Grote Chinese Familie Rose vaas, H 41 cm. 7642
Grote Chinese Familie Rose vaas, H 41 cm.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Chinese brushpot 7651
Chinese brushpot

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antiek Chinees Familie Rose figuur, H 16 cm. 7696
Antiek Chinees Familie Rose figuur, H 16 cm.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Vijf 18e eeuwse Chinese borden Ø 23 cm. 7706
Vijf 18e eeuwse Chinese borden Ø 23 cm.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Drie delen Chinees 7744
Drie delen Chinees

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Vier delen Imari porselein 7771
Vier delen Imari porselein

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 58,5 cm. 7547
Chinese vaas, H 58,5 cm.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Grote Chinese kom Ø 26,5 cm. 7673
Grote Chinese kom Ø 26,5 cm.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Chinese Familie Rose kom Ø 14 cm. 7692
Chinese Familie Rose kom Ø 14 cm.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 24 cm. 7708
Chinese vaas, H 24 cm.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Chinese Familie Verte kom Ø 20,5 cm. 7666
Chinese Familie Verte kom Ø 20,5 cm.

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
6x Antiek porselein (divers) 7759
6x Antiek porselein (divers)

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 30 cm. 7313
Chinese vaas, H 30 cm.

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Grote Chinese vaas, H 36 cm. 7521
Grote Chinese vaas, H 36 cm.

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Grote Chinese vaas, H 33  cm. 7610
Grote Chinese vaas, H 33 cm.

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Chinese vaas met reliëf decor, H 39 cm. 7613
Chinese vaas met reliëf decor, H 39 cm.

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Chinese Familie Verte schotel Ø 12,2 cm. 7680
Chinese Familie Verte schotel Ø 12,2 cm.

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Chinese kom Ø 15,5 cm. 7698
Chinese kom Ø 15,5 cm.

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Oude Chinese schotel Ø 30 cm. 7716
Oude Chinese schotel Ø 30 cm.

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Chinese rode vaas, H 16 cm. 7654
Chinese rode vaas, H 16 cm.

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Chinese Familie Verte kom, Ø 11 cm. 7683
Chinese Familie Verte kom, Ø 11 cm.

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Antieke Japanse/Chinese vaas, H 24 cm. 7688
Antieke Japanse/Chinese vaas, H 24 cm.

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Chinese vaas met groen glazuur, H 8 x Ø 9,5 cm. 7702
Chinese vaas met groen glazuur, H 8 x Ø 9,5 cm.

Resultaat:

30 EUR