Twee Chinees porseleinen Familie Rose kommen met floraal/haan decor. Eierschaal porselein. Afmeting: 6,5 x Ø 12,8 cm. In goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte vaas met bronzen bovenrand. Krijger bij kasteel decor. Gerestaureerd. Afmeting: H 47 cm. In redelijke staat.
Zes grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met tuin/vogel decor. Met bodemmerk. Minimale chips. Afmeting: Ø 27,5 cm. In redelijke/goede staat.
Twee Chinees porseleinen borden met geisha/parasol/vogel/goud decor. Verso insecten. Afmeting: Ø 23,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met rood glazuur, en groen glazuur binnenin. Met gouden floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 14,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pelgrimvaas met granaatappel decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met floraal decor. Familie Rose. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 14,5 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinese Imari porseleinen vleesschotel met floraal/goud decor. Octagonaal. Afmeting: 50 x 38,5 cm. In goede staat.
Lot Chinees serviesgoed. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: zes kopjes en negen schotels. Onder andere; Kang Xi, Familie Rose. Haarlijnen en of chips mogelijk. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijke staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen queng lung schotel met figuren in tuin decor. Twee haarlijnen. Afmeting: Ø 29 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kop en schotels met krab, baars en steur decor + verso zeemleer glazuur. Met bodemmerk. Eén schotel randglazuur chips. Eén schotel haarlijn. Eén kopje goed....
Antieke Chinese/Kantonese emaille beschilderde deksel/pillendoos met geisha's in tuin decor. Met vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 2,5 x Ø 6 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi koppen + één schotel. Met geisha decor + vier tekens bodemmerk. Eén kopje 1 schilfer, één kopje 4 schilfers. Schotel, goed. Afmeting: 8,5 - 12,5 cm. In rede...
Chinees porseleinen bord met blauw glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 19 cm. In goede staat.
Grote 17e eeuwse Chinees porseleinen Wanli schotel met kostbaarheden decor. Chips + haarlijnen. Afmeting: Ø 30 cm. In redelijk/goede staat.
Bijzonder Chinees porseleinen Familie Rose bord met hoge omranding. Voorzien van fijne figuren beschildering en goud decor. Afmeting: H 4,2 x Ø 20,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met draak in hemel decor + verso wolken + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen cup met geel glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 7,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen vazen met kraanvogel/floraal/vogel en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Kleine Chinese Yixing trekpot met bodemmerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7 x 12 x Ø 7,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen brushpot op drie poten met rood glazuur. Afmeting: H 15,5 x Ø 18,5 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. 1. Chinees waterpotje met zes tekens bodemmerk. 2. Sung kom met bruin/zwart glazuur. Afmeting: 6 - 9,5 cm. In goede staat.
Zes 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden + bodemmerk. Floraal decor. Eén bord gelijmd, rest chips en/of haarlijn. Afmeting: Ø 24,3 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen kom met geel glazuur aan buitenkant en groen glazuur aan binnenkant. Floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7,8 x Ø 16,2 cm. In goede staat.