Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Chinese hocker 7302
Chinese hocker

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein (9x) 7245
Lot Chinees porselein (9x)

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Twee Chinese kop + schotels 7209
Twee Chinese kop + schotels

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Twee Chinese vazen 7185
Twee Chinese vazen

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Chinese drakenschotel Ø 24 cm. 7146
Chinese drakenschotel Ø 24 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinees drakenbord Ø 22,3 cm. 7136
Chinees drakenbord Ø 22,3 cm.

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Chinese pijpvaas, H 7,5 cm. 7094
Chinese pijpvaas, H 7,5 cm.

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 22,4 cm. 7082
Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 22,4 cm.

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Chinees Familie Rose bord Ø 23,2 cm. 7061
Chinees Familie Rose bord Ø 23,2 cm.

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Lot 18e eeuws Chinees porselein (7x) 7042
Lot 18e eeuws Chinees porselein (7x)

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Twee Chinese borden Ø 23,2 cm. 7021
Twee Chinese borden Ø 23,2 cm.

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Chinese kom Ø 16,4 cm. 7768
Chinese kom Ø 16,4 cm.

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein ( 7x) 7755
Lot Chinees porselein ( 7x)

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Drie 18e eeuwse Chinese borden, Ø 4 - 7  cm. 7749
Drie 18e eeuwse Chinese borden, Ø 4 - 7 cm.

Resultaat:

100 EUR

Twee Chinese dekselpotten, H 41 cm. 7748
Twee Chinese dekselpotten, H 41 cm.
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Drie Chinese dekselvazen, 17 - 30 cm. 7741
Drie Chinese dekselvazen, 17 - 30 cm.

Resultaat:

70 EUR

Twee Chinese borden Ø 24 cm. 7724
Twee Chinese borden Ø 24 cm.
Startprijs 160 EUR
Verkocht
Twee delen 18e eeuws Chinees porselein 7722
Twee delen 18e eeuws Chinees porselein

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Oude Chinese schotel Ø 30 cm. 7716
Oude Chinese schotel Ø 30 cm.

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Drie Chinese jade kommen 7714
Drie Chinese jade kommen

Resultaat:

100 EUR

Twee antieke Chinese borden Ø 16,3 cm. 7687
Twee antieke Chinese borden Ø 16,3 cm.
Startprijs 200 EUR
Verkocht
18e Eeuwse Chinese gemberpot 7682
18e Eeuwse Chinese gemberpot

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Grote Chinese vaas, H 60,5 cm. 7679
Grote Chinese vaas, H 60,5 cm.

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Chinese geurverdrijver, Ø 9,2 cm. 7674
Chinese geurverdrijver, Ø 9,2 cm.

Resultaat:

350 EUR