Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Chinese maan/pelgrim vaas, H 28 cm. 7506
Chinese maan/pelgrim vaas, H 28 cm.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Antieke Chinese hocker 7495
Antieke Chinese hocker

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Antieke Chinese Swatow schotel Ø 23,2 cm. 7487
Antieke Chinese Swatow schotel Ø 23,2 cm.

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Twee Chinese kommen 7482
Twee Chinese kommen

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 22 cm. 7460
Chinese vaas, H 22 cm.

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Vier antieke Japanse borden Ø 21 -22 cm. 7451
Vier antieke Japanse borden Ø 21 -22 cm.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Chinese wandvaas, H 17,5 cm. 7421
Chinese wandvaas, H 17,5 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 26 cm. 7407
Chinese vaas, H 26 cm.

Resultaat:

200 EUR

Twee Chinese kommen met reliëf Ø 15,5 cm. 7395
Twee Chinese kommen met reliëf Ø 15,5 cm.
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Chinese kom Ø 19,8 cm. 7383
Chinese kom Ø 19,8 cm.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Twee antieke Chinese gemberpotten Ø 16 cm. 7382
Twee antieke Chinese gemberpotten Ø 16 cm.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Twee antieke Imari kop + schotels 7381
Twee antieke Imari kop + schotels

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Vier Imari kopjes 7380
Vier Imari kopjes

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Twee 18e Eeuwse Chinese Imari kop en schotels 7379
Twee 18e Eeuwse Chinese Imari kop en schotels

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Chinese chocoladebeker 7376
Chinese chocoladebeker

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Antieke Chinese Wucai vaas, H 26 cm. 7367
Antieke Chinese Wucai vaas, H 26 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Lot Chinese Kanton vazen (8x) 7351
Lot Chinese Kanton vazen (8x)

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Chinese brushpot Ø 20,3 cm. 7349
Chinese brushpot Ø 20,3 cm.

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Chinese Familie Rose tegel in lijst 7347
Chinese Familie Rose tegel in lijst

Resultaat:

1.900 EUR

Verkocht
18e Eeuws Chinees Familie Rose bord Ø 22,8 cm. 7346
18e Eeuws Chinees Familie Rose bord Ø 22,8 cm.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Vier Chinese schotels Ø 12 cm. 7337
Vier Chinese schotels Ø 12 cm.

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Twee delen Chinees celadon 7335
Twee delen Chinees celadon

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
17e Eeuwse Chinese schotel Ø 29,6 cm. 7332
17e Eeuwse Chinese schotel Ø 29,6 cm.

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Drie Chinese diepe schotels 7322
Drie Chinese diepe schotels

Resultaat:

90 EUR