Vier 19e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur vazen. 2x Familie Verte, flacon/floraal decor. 2x Familie Rose, geisha decor. Afmeting: H 3 - 7 cm. In goede staat.
Zes 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur vazen. Twee vazen, chips. Twee vazen, haarlijn. Drie vazen, goed. Afmeting: H 5,5 - 6 cm. In goede staat.
Twee decoratieve Chinees porseleinen tafellampen met messing basement. 21e Eeuw. afmeting: 45 - 46 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse Chinese bronzen vaas met karaktertekens. Ongemerkt. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.