Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese bronzen dolk, L 56 cm.
Startprijs 250 EUR

Chinese rituele bronzen dolk. Naar antiek voorbeeld. Afmeting: L 56 cm. In goede staat.

Chinees beeld van half edelsteen, H 24 cm.
Startprijs 150 EUR

Chinese geisha met bloem, gemaakt van half edelsteen. 20e Eeuw. Afmeting: 24 cm. In goede staat.

Antieke Chinese tijger van tin
Resultaat: 150 EUR

Antieke Chinese tijger van tin, met half-edelsteen ogen. Afmeting: 18,6 x 16 x 8 cm. In goede staat.

Vier 19e Eeuwse Chinese miniatuur vazen, H 3 - 7 cm.
Startprijs 100 EUR

Vier 19e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur vazen. 2x Familie Verte, flacon/floraal decor. 2x Familie Rose, geisha decor. Afmeting: H 3 - 7 cm. In goede staat.

Zes 18e - 19e eeuwse Chinese miniatuur vazen, H 5,5 - 6 cm.
Resultaat: 100 EUR

Zes 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur vazen. Twee vazen, chips. Twee vazen, haarlijn. Drie vazen, goed. Afmeting: H 5,5 - 6 cm. In goede staat.

Twee Chinese kommen
Resultaat: 180 EUR

Twee Chinese eierschaal porseleinen kommen met floraal/draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 12 cm. + Ø 12,7 cm. In goede staat.

Twee Chinese (vaas)lampen
Startprijs 200 EUR

Twee decoratieve Chinees porseleinen tafellampen met messing basement. 21e Eeuw. afmeting: 45 - 46 cm. In goede staat.

Grote Chinese wierookbrander (jade?)
Startprijs 1.500 EUR

Grote Chinese wierookbrander. Jade? Met tempelleeuw/olifanten koppen en floraal decor. Afmeting: 56 x 58 x Ø 38 cm. In goede staat.

Antieke Chinese spiegel, 1900
Startprijs 100 EUR

Antieke Chinese hardhouten spiegel met florale parelmoer inleg. Deel inleg mist. Circa 1900. Afmeting: 39 x 26 x 14 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese kom met draken Ø 15,7 cm.
Resultaat: 180 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte kom met draken decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,2 x Ø 15,7 cm. In goede staat.

Chinese Meiping vaas, H 34 cm.
Startprijs 450 EUR

Grote Chinees porseleinen Meiping vaas met blauw glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.

Drie delen Chinees porselein
Startprijs 90 EUR

Drie delen Chinees porselein. 1x Octagonale vaas met geisha's + bodemmerk. 1x 19e eeuwse kom met floraal/goud decor, minimale chips. 1x 18e Eeuws bord, floraal/goud decor, gelijmd. Afmeting: 19 - 23,5...

Chinese bronzen vaas, H 15 cm.
Resultaat: 100 EUR

Antieke 19e eeuwse Chinese bronzen vaas met karaktertekens. Ongemerkt. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.

Chinese kom + vaas
Resultaat: 60 EUR

Twee delen Chinees porselein. Bestaande uit een Familie Verte vaas met floraal/figuren in tuin decor, met bodemmerk, haarlijn. En een Familie Rose kom met figuren in landschap/tekst decor, met zes tek...

Twee Chinese cups
Startprijs 150 EUR

Twee Chinees porseleinen cups met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 4,8 cm. In goede staat.

Twee Chinese kommen Ø 15,2 cm.
Startprijs 500 EUR

Twee Chinees porseleinen draken kommen met okergeel glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 15,2 cm. In goede staat.

Chinese cup, H 6,7 x Ø 8 cm.
Resultaat: 120 EUR

Chinees porseleinen cup met rood + groen glazuur en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6,7 x Ø 8 cm. In goede staat.

Chinese censer Ø 14 cm.
Resultaat: 350 EUR

Chinees porseleinen censer met oren en blauw/wit verlopen glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 10 x Ø 14 cm. In goede staat.

Chinese wierookstokhouder
Startprijs 350 EUR

Chinees porseleinen wierookstokjeshouder met draken/vissen/paarden decor. Afmeting: 22 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (3x)
Startprijs 90 EUR

Drie delen Chinees porselein. Twee Familie Rose snuffbottles met kinderen decor. Met bodemmerk. En een Familie Verte dekseldoos, chips. Afmeting: 8 - 10 cm. In redelijk/goede staat.

Oude Chinese lampenvoet, H 35 cm.
Startprijs 150 EUR

Oude Chinees porseleinen lampenvoet met jade-achtig glazuur + Familie Verte figuren in landschap decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Chinese tafelset
Startprijs 300 EUR

Vier-delige Chinese mini tafelset van hardhout. 20e Eeuw. Afmeting: 40 - 66 cm. In goede staat.

Antieke Chinese tinnen kruik
Resultaat: 100 EUR

Antieke Chinese tinnen kruik met bodemmerk. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 23,5 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 15 cm.
Resultaat: 80 EUR

Chinees porseleinen kom met groen glazuur en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6,8 x Ø 15 cm. In goede staat.