Oude Chinese Yixing trekpot met boeddha. Met bodemmerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 8 x 14,5 x 8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Meiping vaas met figuren in tuin decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen diep bord met voor + verso vliegend paard decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 21,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen hoge cup met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 7,3 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Floraal/Kang Xi merktekens. Twee kopjes goed. Twee schotels randschade. Eén kopje schade. Eén schotel chips. Afmeting: 7,5 - 11,5 cm. Ø. In redelij...
Twee Chinees porseleinen celadon gemberpotten met reliëf draken decor. Afmeting: H 13 x Ø 11 cm.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met landschap decor + verso floraal/vogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 10,7 cm. Eén chip. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord. Perkament/floraal decor. Minimale chips. Afmeting: Ø 23,2 cm. In goede staat.
Groot 18e eeuws dikwandig Chinees porseleinen bord met landschap decor. Randglazuur schade. Afmeting: Ø 28 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose Kantonese lampenvoet met messing montuur. Figuren/goud/floraal decor. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Chinese glazen vaas met bodemmerk. Octagonaal. Peking glas? Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Chinese glazen censer met tekst en meanderende bovenrand. Kleurstelling: groen/blauw. Peking glas? Afmeting: H 7 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met rood glazuur op console. Met bodemmerk + zegel. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Vijf antieke Chinees porseleinen schotels. Onder andere; Kang Xi/geisha met zotje, één chip + Queng Lung, et cetera. 18e Eeuw. Afmeting: Ø 10,3 - Ø 16,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte rolvaas met ruiters te paard bij kasteel decor. Afmeting: H 47,7 cm. In goede staat.
Antieke 15e eeuwse Chinese Huau celadon dekselpot met herten/draak/kip decor. Mooie patina + ouderdomssporen. Afmeting: H 19 x Ø 17 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein met craquelé glazuur. 1x Dekselpot, mangaan, floraal decor. 1x Kantonese lampenvoet met brons, figuren/kostbaarheden decor. Afmeting: 26 - 27 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met figuren/konijnen in tuin decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 13,5 cm. In goede staat.
Drie 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met bloemmand decor. Haarlijn + chip. Afmeting: Ø 21 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met tuin decor. Haarlijn + schilfer. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose tazza met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 8,2 x Ø 14,3 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen kom met floraal/draken decor. Met vergulde bronzen monturen. Afmeting: 26 x 43 x Ø 26 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen celadon tempelhond met blauw verlopen glazuur. Chip poot. Afmeting: 36 x 38 x 12 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met geritste tekst + signatuur. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.