Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Twee 19e eeuwse Chinese vazen, H 15,3 cm. 7269
Twee 19e eeuwse Chinese vazen, H 15,3 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Drie 17e - 18e eeuwse Chinese borden Ø 23 - 28 cm. 7270
Drie 17e - 18e eeuwse Chinese borden Ø 23 - 28 cm.

Resultaat:

130 EUR

Chinese Familie Rose lampenvoet, H 47 cm. 7272
Chinese Familie Rose lampenvoet, H 47 cm.
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Antieke Chinese tafel Huanghuali 7276
Antieke Chinese tafel Huanghuali

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
Twee antieke Chinese tempelfiguren in schaduwbox 7278
Twee antieke Chinese tempelfiguren in schaduwbox

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Twee antieke Chinese tempelfiguren in schaduwbox 7279
Twee antieke Chinese tempelfiguren in schaduwbox

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
17e-  18e Eeuws Chinees tempelfiguur 7281
17e- 18e Eeuws Chinees tempelfiguur

Resultaat:

80 EUR

Nepalese olielamp, H 43 cm. 7283
Nepalese olielamp, H 43 cm.
Startprijs 400 EUR
Nepalese Thangka, 97 x 70 cm. 7284
Nepalese Thangka, 97 x 70 cm.
Startprijs 400 EUR
Nepalese Thangka, 61 x 43 cm. 7285
Nepalese Thangka, 61 x 43 cm.
Startprijs 500 EUR
Chinees tablet van messing Ø 74 cm. 7287
Chinees tablet van messing Ø 74 cm.
Startprijs 350 EUR
Twee delen Chinees brons 7288
Twee delen Chinees brons
Startprijs 80 EUR
Japanse Ando cloisonné vaas, H 19 cm. 7290
Japanse Ando cloisonné vaas, H 19 cm.
Startprijs 140 EUR
Houtsnede + zijde schilderij, China/Japan 7291
Houtsnede + zijde schilderij, China/Japan
Startprijs 60 EUR
12x Antiek Chinees schilderij op rijstpapier 7293
12x Antiek Chinees schilderij op rijstpapier
Startprijs 50 EUR
Chinese sculptuur 7294
Chinese sculptuur
Startprijs 70 EUR
Chinese of Japanse dekseldoos 7297
Chinese of Japanse dekseldoos
Startprijs 150 EUR
Twee delen Japans cloisonné 7299
Twee delen Japans cloisonné
Startprijs 120 EUR
Twee Chinese Horseshoe stoelen 7300
Twee Chinese Horseshoe stoelen
Startprijs 400 EUR
Chinese vaas, H 26,5 cm. 7301
Chinese vaas, H 26,5 cm.
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Chinese wierookbrander Ø 14,5 cm. 7303
Chinese wierookbrander Ø 14,5 cm.

Resultaat:

300 EUR

Chinese celadon bloempot Ø 21,5 cm. 7304
Chinese celadon bloempot Ø 21,5 cm.
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Chinese vaas, H 23,5 cm. 7305
Chinese vaas, H 23,5 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Twee Chinese censers 7306
Twee Chinese censers

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Antieke Chinese vaas, H 12 cm. 7308
Antieke Chinese vaas, H 12 cm.

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Chinese knobbelvaas, H 19,5 cm. 7309
Chinese knobbelvaas, H 19,5 cm.

Resultaat:

650 EUR

Chinese bolvaas, H 12,5 cm. 7310
Chinese bolvaas, H 12,5 cm.
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Antieke Chinese vaas, H 11 cm. 7311
Antieke Chinese vaas, H 11 cm.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 30 cm. 7313
Chinese vaas, H 30 cm.

Resultaat:

40 EUR

Chinese vaas H 13 cm x Ø 13,5 cm. 7314
Chinese vaas H 13 cm x Ø 13,5 cm.
Startprijs 400 EUR
Twee kleine Chinese of Japanse cloisonné vazen, H 13 cm. 7315
Twee kleine Chinese of Japanse cloisonné vazen, H 13 cm.
Startprijs 250 EUR
Twee Chinese Familie Rose cups Ø 6,5 cm. 7316
Twee Chinese Familie Rose cups Ø 6,5 cm.
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
Chinese wierookbrander Ø 16 cm. 7317
Chinese wierookbrander Ø 16 cm.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Zeven antieke Chinese kopjes 7319
Zeven antieke Chinese kopjes

Resultaat:

250 EUR

Twee Chinese censers 7320
Twee Chinese censers
Startprijs 250 EUR
Verkocht
18e Eeuws Chinees bord Ø 22,3 cm. 7323
18e Eeuws Chinees bord Ø 22,3 cm.

Resultaat:

120 EUR

Twee 18e eeuwse Chinese borden Ø 22 - 23 cm. 7324
Twee 18e eeuwse Chinese borden Ø 22 - 23 cm.
Startprijs 60 EUR
Chinese Familie Rose vaas , H 23 cm. 7325
Chinese Familie Rose vaas , H 23 cm.
Startprijs 400 EUR
Chinese bronzen vis met drakenkop 7326
Chinese bronzen vis met drakenkop
Startprijs 750 EUR
Antieke Japans Satsuma servies 7327
Antieke Japans Satsuma servies
Startprijs 300 EUR
Chinese penselenpot 7328
Chinese penselenpot
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Chinese kom Ø 11 cm. 7329
Chinese kom Ø 11 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Vier 17e - 18e eeuwse Chinese borden Ø 26 - 27 cm. 7331
Vier 17e - 18e eeuwse Chinese borden Ø 26 - 27 cm.

Resultaat:

250 EUR

Chinese vaas, H 46 cm. 7333
Chinese vaas, H 46 cm.
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Chinese vaas, H 28 cm. 7334
Chinese vaas, H 28 cm.

Resultaat:

500 EUR

Chinese Familie Rose vaas, H 28,5 cm. 7336
Chinese Familie Rose vaas, H 28,5 cm.
Startprijs 300 EUR
Chinese Familie Verte bolvaas Ø 14 cm. 7338
Chinese Familie Verte bolvaas Ø 14 cm.
Startprijs 80 EUR
Oude Chinese Yixing trekpot 7339
Oude Chinese Yixing trekpot
Startprijs 150 EUR