Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Drie Imari porseleinen kop en schotels 7340
Drie Imari porseleinen kop en schotels
Startprijs 60 EUR
Chinese Meiping vaas, H 22,5 cm. 7341
Chinese Meiping vaas, H 22,5 cm.
Startprijs 1.200 EUR
Verkocht
Chinees kaststel, H 12 - 16 cm. 7342
Chinees kaststel, H 12 - 16 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Twee Chinese Familie Rose borden Ø 22,4 cm. 7343
Twee Chinese Familie Rose borden Ø 22,4 cm.

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Chinese kom op voet, H 11,5 x Ø 18 cm. 7344
Chinese kom op voet, H 11,5 x Ø 18 cm.

Resultaat:

500 EUR

Chinese Familie Rose vaas, H 24,5 cm. 7345
Chinese Familie Rose vaas, H 24,5 cm.
Startprijs 800 EUR
Chinese bloempot Ø 22,2 cm. 7348
Chinese bloempot Ø 22,2 cm.
Startprijs 1.200 EUR
Chinese Familie Rose pot Ø 18,5 cm. 7350
Chinese Familie Rose pot Ø 18,5 cm.
Startprijs 90 EUR
Twee Chinese Familie Rose vazen, H 19 cm. 7352
Twee Chinese Familie Rose vazen, H 19 cm.
Startprijs 300 EUR
Chinese vaas, H 15 cm. 7357
Chinese vaas, H 15 cm.
Startprijs 300 EUR
17e - 18e Eeuwse Chinese nap Ø 6,4 cm. 7358
17e - 18e Eeuwse Chinese nap Ø 6,4 cm.
Startprijs 180 EUR
Vijf Chinese/Kantonese vazen, H 30 - 45 cm. 7359
Vijf Chinese/Kantonese vazen, H 30 - 45 cm.
Startprijs 100 EUR
Chinese Yixing trekpot 7360
Chinese Yixing trekpot
Startprijs 60 EUR
Chinese knobbelvaas, H 29 cm. 7361
Chinese knobbelvaas, H 29 cm.
Startprijs 600 EUR
Lot Chinees porselein ( 6x) 7363
Lot Chinees porselein ( 6x)
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Twee 18e eeuwse Chinese dekselvazen, H 22 cm. 7364
Twee 18e eeuwse Chinese dekselvazen, H 22 cm.

Resultaat:

350 EUR

Twee 18e eeuwse queng lung dekselvazen, H 21 cm. 7365
Twee 18e eeuwse queng lung dekselvazen, H 21 cm.
Startprijs 350 EUR
18e Eeuwse Chinese dekselvaas, H 28 cm. 7366
18e Eeuwse Chinese dekselvaas, H 28 cm.
Startprijs 300 EUR
Chinese drakenpot, H 17 cm. 7370
Chinese drakenpot, H 17 cm.
Startprijs 250 EUR
Chinese maanvaas, H 32 cm. 7371
Chinese maanvaas, H 32 cm.
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Chinese gemberpot Ø 21 cm. 7372
Chinese gemberpot Ø 21 cm.

Resultaat:

300 EUR

18e Eeuwse Familie Rose dekselvaas, H 29 cm. 7373
18e Eeuwse Familie Rose dekselvaas, H 29 cm.
Startprijs 400 EUR
Chinese Familie Rose penselenpot, H 15 cm x Ø 12,3 cm. 7374
Chinese Familie Rose penselenpot, H 15 cm x Ø 12,3 cm.
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Twee Chinese knobbelvazen 7375
Twee Chinese knobbelvazen

Resultaat:

200 EUR

Chinese Familie Verte vaas , H 25,5 cm. 7377
Chinese Familie Verte vaas , H 25,5 cm.
Startprijs 400 EUR
Vier delen Chinees porselein 7378
Vier delen Chinees porselein
Startprijs 100 EUR
Twee antieke Japanse vazen, H 28 cm. 7384
Twee antieke Japanse vazen, H 28 cm.
Startprijs 300 EUR
Grote Chinese voorraadpot, H 29 x Ø 22 cm. 7385
Grote Chinese voorraadpot, H 29 x Ø 22 cm.
Startprijs 450 EUR
Chinese vaas, H 28,2 cm. 7387
Chinese vaas, H 28,2 cm.
Startprijs 375 EUR
Chinese schenkpot, H 28 cm. 7388
Chinese schenkpot, H 28 cm.
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Antieke Japanse theekan, 1890 7389
Antieke Japanse theekan, 1890

Resultaat:

200 EUR

Antiek Japans figuur, Vogel op boomstronk 7390
Antiek Japans figuur, Vogel op boomstronk
Startprijs 240 EUR
Verkocht
Japans bord Ø 30,5 cm. 7391
Japans bord Ø 30,5 cm.

Resultaat:

200 EUR

Chinese vaas, H 22 cm. 7393
Chinese vaas, H 22 cm.
Startprijs 150 EUR
Chinese penselenpot van bamboe Ø 15 cm. 7396
Chinese penselenpot van bamboe Ø 15 cm.
Startprijs 200 EUR
Antiek Chinees blanc de Chine beeld, H 67 cm. 7397
Antiek Chinees blanc de Chine beeld, H 67 cm.
Startprijs 1.200 EUR
OUd Chinees blanc de Chine figuur, H 29,6 cm. 7398
OUd Chinees blanc de Chine figuur, H 29,6 cm.
Startprijs 350 EUR
Chinese bronzen vaas, H 29 cm. 7399
Chinese bronzen vaas, H 29 cm.
Startprijs 100 EUR
Vier antieke Chinese borden Ø 21,5 cm. 7400
Vier antieke Chinese borden Ø 21,5 cm.
Startprijs 150 EUR
Drie delen Chinees porselein 7401
Drie delen Chinees porselein
Startprijs 60 EUR
Grote 19e eeuwse Chinese dekselpot, H 27 x Ø 22 cm. 7402
Grote 19e eeuwse Chinese dekselpot, H 27 x Ø 22 cm.
Startprijs 200 EUR
Antieke Chinese Imari pendule 7403
Antieke Chinese Imari pendule
Startprijs 400 EUR
Grote Chinese vaas, H 50 cm. 7404
Grote Chinese vaas, H 50 cm.
Startprijs 500 EUR
Chinese vierkante celadon vaas, H 18 cm. 7405
Chinese vierkante celadon vaas, H 18 cm.
Startprijs 250 EUR
Verkocht
5-Delig Chinees Familie Rose kaststel, H 8 - 9 cm. 7406
5-Delig Chinees Familie Rose kaststel, H 8 - 9 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Drie Chinese kommen Ø 15 cm. 7408
Drie Chinese kommen Ø 15 cm.

Resultaat:

100 EUR

12-Delige Chinese set Ø 23 cm. 7409
12-Delige Chinese set Ø 23 cm.
Startprijs 700 EUR
Chinese kom op voet Ø 12,5 cm. 7410
Chinese kom op voet Ø 12,5 cm.
Startprijs 100 EUR
Antieke Chinese Kantonese lampenvoet, H 60 cm. 7411
Antieke Chinese Kantonese lampenvoet, H 60 cm.
Startprijs 200 EUR
Chinese lakwerkvaas, H 36 cm. 7412
Chinese lakwerkvaas, H 36 cm.
Startprijs 300 EUR
18e Eeuwse Chinese vaas, H 18 cm. 7413
18e Eeuwse Chinese vaas, H 18 cm.
Startprijs 180 EUR
18e Eeuws Chinees Familie Verte bord Ø 23 cm. 7414
18e Eeuws Chinees Familie Verte bord Ø 23 cm.
Startprijs 200 EUR
Twee delen Chinees porselein 7415
Twee delen Chinees porselein
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Boeddhistisch bronzen figuur, H 41 cm. 7416
Boeddhistisch bronzen figuur, H 41 cm.

Resultaat:

325 EUR

Chinese maanvaas, H 31,5 cm. 7417
Chinese maanvaas, H 31,5 cm.
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Chinese Sang de Boeuf vaas, H 36 cm. 7418
Chinese Sang de Boeuf vaas, H 36 cm.

Resultaat:

200 EUR

Japanse bronzen vaas, H 26 cm. 7419
Japanse bronzen vaas, H 26 cm.
Startprijs 100 EUR
Chinese celadon vaas, H 18 cm. 7422
Chinese celadon vaas, H 18 cm.
Startprijs 200 EUR
18e - 19e Eeuwse Chinese kom Ø 13,7 cm. 7423
18e - 19e Eeuwse Chinese kom Ø 13,7 cm.
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Japans servies 7425
Japans servies

Resultaat:

150 EUR

Imari schaal met zilveren beugel 7427
Imari schaal met zilveren beugel
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Japanse Imari wandelstokken-houder, H 62 cm. 7428
Japanse Imari wandelstokken-houder, H 62 cm.

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Twee Imari dekselvazen, H 34 cm. 7429
Twee Imari dekselvazen, H 34 cm.

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Twee Imari rolvazen, H 46,5 cm. 7430
Twee Imari rolvazen, H 46,5 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Chinese draken vaas, H 22 cm. 7431
Chinese draken vaas, H 22 cm.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Drie delen Japans Imari porselein 7433
Drie delen Japans Imari porselein

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Vijf Japanse Imari borden Ø 20 - 21 cm. 7434
Vijf Japanse Imari borden Ø 20 - 21 cm.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Twee Japanse Imari vazen, H 25 cm. 7435
Twee Japanse Imari vazen, H 25 cm.

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Twee Japanse Imari vazen Ø 28, 5 cm. 7436
Twee Japanse Imari vazen Ø 28, 5 cm.

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Antieke Imari lampenvoet, H 59 cm. 7437
Antieke Imari lampenvoet, H 59 cm.

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Lot Japans Imari porselein (5x) 7439
Lot Japans Imari porselein (5x)

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Lot Japans Imari porselein (8x) 7440
Lot Japans Imari porselein (8x)

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Lot Japans Imari porselein (6x) 7441
Lot Japans Imari porselein (6x)

Resultaat:

60 EUR

Lot Imari porselein (4x) 7442
Lot Imari porselein (4x)
Startprijs 60 EUR
Groot 18e - 19e eeuws Japans paravent (kamerscherm) 7444
Groot 18e - 19e eeuws Japans paravent (kamerscherm)
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
Groot 18e - 19e eeuwse Japans paravent (kamerscherm) 7445
Groot 18e - 19e eeuwse Japans paravent (kamerscherm)

Resultaat:

1.000 EUR

Drie Japanse Imari vazen, H 19 - 25 cm. 7447
Drie Japanse Imari vazen, H 19 - 25 cm.
Startprijs 60 EUR
Twee antieke Japanse kakiemon borden Ø 18,3 cm. 7448
Twee antieke Japanse kakiemon borden Ø 18,3 cm.
Startprijs 100 EUR
Verkocht
18e Eeuws Chinees Imari bord Ø 21,3 cm. 7449
18e Eeuws Chinees Imari bord Ø 21,3 cm.

Resultaat:

200 EUR

Grote Chinese Familie Verte lampenvoet, H 58 cm. 7452
Grote Chinese Familie Verte lampenvoet, H 58 cm.
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Lot 18e  eeuws Chinees porselein 7453
Lot 18e eeuws Chinees porselein

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Chinese celadon censer Ø 13,6 cm. 7456
Chinese celadon censer Ø 13,6 cm.

Resultaat:

100 EUR

Antieke Chinese trekpot Ø 6 cm. 7457
Antieke Chinese trekpot Ø 6 cm.
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Chinese celadon vaas, H 22 cm. 7458
Chinese celadon vaas, H 22 cm.

Resultaat:

300 EUR

Vier 17e - 18e  eeuwse Chinese borden Ø 12,5 - 17 cm. 7459
Vier 17e - 18e eeuwse Chinese borden Ø 12,5 - 17 cm.
Startprijs 100 EUR
Twee Chinese kommen Ø 11,6 cm. 7462
Twee Chinese kommen Ø 11,6 cm.
Startprijs 50 EUR
Twee grote Chinese kommen Ø 16 cm. 7463
Twee grote Chinese kommen Ø 16 cm.
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Antieke Chinese censer 7464
Antieke Chinese censer

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese vaas, H 20 cm. 7465
18e Eeuwse Chinese vaas, H 20 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Lot 18e eeuws Chinees porselein (4x) 7466
Lot 18e eeuws Chinees porselein (4x)

Resultaat:

170 EUR

18e Eeuwse Chinese mosterdpot Ø 6,5 cm. 7467
18e Eeuwse Chinese mosterdpot Ø 6,5 cm.
Startprijs 150 EUR
5x China (divers) 7468
5x China (divers)
Startprijs 250 EUR
Verkocht
4x Capucijner kopjes 7470
4x Capucijner kopjes

Resultaat:

160 EUR

Twee 18e eeuwse Chinese Familie Rose borden Ø 22 - 23 cm. 7471
Twee 18e eeuwse Chinese Familie Rose borden Ø 22 - 23 cm.
Startprijs 140 EUR
17e -18e Eeuws Chinees bord + zilveren hengsel Ø 27,5 cm. 7472
17e -18e Eeuws Chinees bord + zilveren hengsel Ø 27,5 cm.
Startprijs 80 EUR
Antieke Chinese lampenvoet, H 34 cm. 7473
Antieke Chinese lampenvoet, H 34 cm.
Startprijs 100 EUR